Sparta – Chodov 2:3 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Střešovice 3:2 (kon.) | Znojmo – Ostrava 5:10 (kon.)
Bulldogs – Česká Lípa 7:8 (2:3 po s.n.) | Královské Vinohrady – Bohemians 7:8 (kon.) | Pardubice – Otrokovice 2:3 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
7:8 (2:3, 2:1, 3:4)
FbŠ Bohemians
Neděle 24.02.2019, 17:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga • 26. kolo

Střely na branku:

Vinohrady – Bohemians:
    21:13 (7:4, 5:4, 9:5) (19:23:42)

Dovolte mi Vás pozvat na volbu soupeřů, kterou můžete sledovat na našem webu i s ohlasy ze všech zúčastněných týmů. Volba soupeřů v Extralize žen začíná v 19:30 a v Tipsport Superlize mužů ve 20:00.

Vinohrady vinou branky z devětapadesáté minuty budou muset absolvovat souboje o udržení, jelikož jim nyní patří až jedenáctá příčka tabulky. Naopak vítězná trefa Čiháka poslala Bohemians na osmou příčku, poslední místo zaručující Play Off. Černý Petr zbyl na hráče libereckého klubu.

Je dobojováno. Třetí třetina nám přinesla mnoho branek. Klokani se dostali nejprve do vedení, které postupně navýšili až na 7:4. Vypadalo to, že si utkání pohlídají až do konce utkání. To byl ovšem omyl. Domácí hráči předvedli skvělý finiš a během tří minut srovnali stav na 7:7. Hosté ovšem po dvaceti vteřinách udeřili brankou Čiháka z devětapadesáté minuty, na kterou již Vinohrady nestačily najít odpověď.

59:58
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 5 min., Vysoká hůl).

59:58
    Zdá se, že je rozhodnuto. Rozehrávat se bude na středu, kde dostal Patrik Šebek hokejkou do obličeje. Hostující hráč vypadá, že bude v pořádku.

59:34
    Oddechový čas pro FbŠ Bohemians.

59:25
    Daleko od snížení nebyl Hartman, ale jeho pokus zlikvidoval pozorný Kotouček.

58:53
    Vinohrady se dostaly na polovinu Bohemians, kde kombinují. Domácí jsou opět v šesti!
    58:13 Pavel ČIHÁK - 7:8

58:13
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tak to je tedy závěr utkání. Bohemians se ihned natlačily k brance. Na levé straně zůstal nepokrytý PAVEL ČIHÁK, který z první napálil míček do branky. Hosté si tak berou ztracené vedení zpět! Asistence: Jakub Buršík.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:53 Jan SVOBODA - 7:7

57:53
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!
    Tak se na to podívejme. To je neuvěřitelné. Vinohrady ještě před chvílí prohrávaly o tři branky, ale nakonec vstaly z mrtvých a po brance JANA SVOBODY vyrovnávají na 7:7! Asistence: Martin Skřivánek.

57:36
    Weissgarber je opět na střídačce. To bude drama.
    57:08 Lukáš LANC - 6:7

57:08
    Závěr utkání bude ještě hodně zajímavý. Po krátké chvíli se opět prosazuje LUKÁŠ LANC a nyní je to pouze o jedinou branku – 6:7! Asistence: Martin Skřivánek.

56:43
    Adam Růžek se snažil o zakončení do prázdné branky. Tu však o metr minul.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 18. Hartman (Svoboda), 20. Hartman (Skřivánek), 30. Skřivánek (Hartman), 38. Svoboda, 56. Lanc (Skřivánek), 58. Lanc (Skřivánek), 58. Svoboda (Skřivánek) – 4. Kieler (Krebner), 7. Juha (Zezulka), 10. Krebner (Buršík), 37. Čihák (Krebner), 41. Šebek (Krebner), 45. Šebek (Kieler), 54. Šebek, 59. Čihák (Buršík)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgarber (Mazák) – Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, O. Stuchlík, Houra, Lehký – Kachnič, Linhart, Hartman – J. Záň, Skřivánek, Gregor – Hanák, Kapucián, Z. Stuchlík – Svoboda, Harnesk.
    FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Čihák, Šefčík, Kuncman, Cabejšek, Ďopan, Krbec – Šebek, Krebner, Juha – Netrefa, Buršík, Kieler – Kindl, Růžek, Kolstrunk.