Jihlava – Zlín 4:2 (kon.) | Třinec – Karviná 1:5 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:2 (3:1)
FC Zlín
Neděle 24.02.2019, 11:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga – Morava • 18. kolo

78
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Tak toto nikdo asi nečekal. Po obrovském tlaku hostů nakonec dává gól domácí tým a opět, dnes už potřetí, odskakuje na dvoubrankový náskok. Postaral se o to Amir MAŠIČ, který z bezprostřední blízkosti prostřelil brankáře Rakovana.

50
    Zlín právě vstřelil branku!
    V 50. minutě hosté snižují na 3.2. Postaral se o to Martin NEČAS, který poměrně šťastnou střelou z většího úhlu, než jsme zvyklí, překonal brankáře Dutku.

38
    Z nenadání domácí navyšují opět své vedení. Ze středu hřiště na úrovni velkého vápna skvěle vystřelil Martin PAVLÍK a strefil se náramně. Stav utkání 3:1.

34
    Po faulu ve velkém vápně, který rozhodčí ocenil žlutou kartou, zahrával Zlín penaltu a přesnou střelou snižuje Patrik STAMĚNA už jen na jednobrankový náskok Jihlavy.

34
    Zlín po faulu ve vápně bude zahrávat penaltu!

16
    Do dvoubrankového vedení se dostává domácí Jihlava už v 17. minutě, kdy Martin PAVLÍK překonal brankáře Rakovana.

2
    To byla ale rychlovka! Hned ze začátku zápasu tu máme gól a domácí se po skvěle umístěné střele Martina SVATÍKA dostávají do jednobrankového vedení.

Petr Janoš

Branky: 2. Svatík, 16. Pavlík, 38. Pavlík, 78. Mašič – 34. Staměna (pen.), 50. Nečas

FC Vysočina Jihlava: Dutka – Vedral, Pavlík, Sargsyan, Mašič, Jawo, Kolčava, Svatík, Řezáč, Dujmovič, Vašíček (C)
    Náhradníci: Mory, Urbánek, Časta, Karmazín, Banzuzi

FC Zlín: Rakovan – Červenka, Cedidla, Tkadlec A., Sklenář, Mlýnek, Slaměna, Zahradník, Tkadlec R., Venený (C), Nečas
    Náhradníci: Šiška – Patka, Košák, Kolář, Mlýnek, Lebánek, Bykhovskyi

Rozhodčí: Matějček – Dobrovolný, Pfeifer