Týmový závod mužů, HS130, Innsbruck | Vítěz: Německo (kon.) |
Týmové sprinty mužů a žen, Seefeld | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Norsko (kon.) |
Týmový sprint, skoky HS130, Innsbruck | Vítěz: Německo (kon.) | | | Týmový sprint, běh 2x7,5 km, Innsbruck | Vítěz: Německo (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Bansko | Vítěz: M. Hirscher (kon.) | | | Kombinace žen, 1. kolo, Crans-Montana | Vítěz: F. Brignoneová (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Bansko | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Kombinace žen, 2. kolo, Crans-Montana | (kon.) |
Výběr soupeřů 2019 - Extraliga žen | (kon.) | | | Výběr soupeřů 2019 - Tipsport Superliga | (kon.) |
konec
Týmový závod mužů, HS130, Innsbruck
Vítěz: Německo
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Německo 987,5
2. Rakousko 930,9
3. Japonsko 920,2
4. Polsko 909,1
5. Norsko 900,2
6. Slovinsko 858,7
7. Švýcarsko 837,0
8. Česko 818,4
Startovní listina 2. kola
1. Viktor Polášek (CZE)
2. Andreas Schuler (SUI)
3. Anže Lanišek (SLO)
4. Halvor Egner Granerud (NOR)
5. Philipp Aschenwald (AUT)
6. Jukija Sato (JPN)
7. Karl Geiger (GER)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Tomáš Vančura (CZE)
10. Luca Egloff (SUI)
11. Peter Prevc (SLO)
12. Andreas Stjernen (NOR)
13. Michael Hayböck (AUT)
14. Daiki Ito (JPN)
15. Richard Freitag (GER)
16. Stefan Hula (POL)
17. Čestmír Kožíšek (CZE)
18. Simon Ammann (SUI)
19. Žiga Jelar (SLO)
20. Johann André Forfang (NOR)
21. Daniel Huber (AUT)
22. Junširo Kobajaši (JPN)
23. Stephan Leyhe (GER)
24. Dawid Kubacki (POL)
25. Roman Koudelka (CZE)
26. Killian Peier (SUI)
27. Timi Zajc (SLO)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Stefan Kraft (AUT)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Markus Eisenbichler (GER)
32. Kamil Stoch (POL)
Průběžné pořadí po 1. kole
1. Německo 487,0
2. Rakousko 462,8
3. Japonsko 454,2
4. Polsko 451,8
5. Norsko 432,9
6. Slovinsko 422,3
7. Švýcarsko 413,7
8. Česko 412,7
9. Rusko 370,9
10. Finsko 354,1
11. USA 342,5
12. Kazachstán 214,6
Startovní listina
1. Hleb Safonov (KAZ)
2. Patrick Gasienica (USA)
3. Jarkko Määttä (FIN)
4. Děnis Kornilov (RUS)
5. Viktor Polášek (CZE)
6. Andreas Schuler (SUI)
7. Anže Lanišek (SLO)
8. Halvor Egner Granerud (NOR)
9. Philipp Aschenwald (AUT)
10. Jukija Sato (JPN)
11. Karl Geiger (GER)
12. Piotr Żyła (POL)
13. Sabiržan Muminov (KAZ)
14. Andrew Urlaub (USA)
15. Andreas Alamommo (FIN)
16. Dmitrij Vasiljev (RUS)
17. Tomáš Vančura (CZE)
18. Luca Egloff (SUI)
19. Peter Prevc (SLO)
20. Andreas Stjernen (NOR)
21. Michael Hayböck (AUT)
22. Daiki Ito (JPN)
23. Richard Freitag (GER)
24. Stefan Hula (POL)
25. Sergej Tkačenko (KAZ)
26. Kevin Bickner (USA)
27. Eetu Nousiainen (FIN)
28. Roman Trofimov (RUS)
29. Čestmír Kožíšek (CZE)
30. Simon Ammann (SUI)
31. Žiga Jelar (SLO)
32. Johann André Forfang (NOR)
33. Daniel Huber (AUT)
34. Junširo Kobajaši (JPN)
35. Stephan Leyhe (GER)
36. Dawid Kubacki (POL)
37. Nikita Děvjatkin (KAZ)
38. Casey Larson (USA)
39. Antti Aalto (FIN)
40. Jevgenij Klimov (RUS)
41. Roman Koudelka (CZE)
42. Killian Peier (SUI)
43. Timi Zajc (SLO)
44. Robert Johansson (NOR)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Rjoju Kobajaši (JPN)
47. Markus Eisenbichler (GER)
48. Kamil Stoch (POL)
1. Německo 987,5
2. Rakousko 930,9
3. Japonsko 920,2
4. Polsko 909,1
5. Norsko 900,2
6. Slovinsko 858,7
7. Švýcarsko 837,0
8. Česko 818,4
Startovní listina 2. kola
1. Viktor Polášek (CZE)
2. Andreas Schuler (SUI)
3. Anže Lanišek (SLO)
4. Halvor Egner Granerud (NOR)
5. Philipp Aschenwald (AUT)
6. Jukija Sato (JPN)
7. Karl Geiger (GER)
8. Piotr Żyła (POL)
9. Tomáš Vančura (CZE)
10. Luca Egloff (SUI)
11. Peter Prevc (SLO)
12. Andreas Stjernen (NOR)
13. Michael Hayböck (AUT)
14. Daiki Ito (JPN)
15. Richard Freitag (GER)
16. Stefan Hula (POL)
17. Čestmír Kožíšek (CZE)
18. Simon Ammann (SUI)
19. Žiga Jelar (SLO)
20. Johann André Forfang (NOR)
21. Daniel Huber (AUT)
22. Junširo Kobajaši (JPN)
23. Stephan Leyhe (GER)
24. Dawid Kubacki (POL)
25. Roman Koudelka (CZE)
26. Killian Peier (SUI)
27. Timi Zajc (SLO)
28. Robert Johansson (NOR)
29. Stefan Kraft (AUT)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Markus Eisenbichler (GER)
32. Kamil Stoch (POL)
Průběžné pořadí po 1. kole
1. Německo 487,0
2. Rakousko 462,8
3. Japonsko 454,2
4. Polsko 451,8
5. Norsko 432,9
6. Slovinsko 422,3
7. Švýcarsko 413,7
8. Česko 412,7
9. Rusko 370,9
10. Finsko 354,1
11. USA 342,5
12. Kazachstán 214,6
Startovní listina
1. Hleb Safonov (KAZ)
2. Patrick Gasienica (USA)
3. Jarkko Määttä (FIN)
4. Děnis Kornilov (RUS)
5. Viktor Polášek (CZE)
6. Andreas Schuler (SUI)
7. Anže Lanišek (SLO)
8. Halvor Egner Granerud (NOR)
9. Philipp Aschenwald (AUT)
10. Jukija Sato (JPN)
11. Karl Geiger (GER)
12. Piotr Żyła (POL)
13. Sabiržan Muminov (KAZ)
14. Andrew Urlaub (USA)
15. Andreas Alamommo (FIN)
16. Dmitrij Vasiljev (RUS)
17. Tomáš Vančura (CZE)
18. Luca Egloff (SUI)
19. Peter Prevc (SLO)
20. Andreas Stjernen (NOR)
21. Michael Hayböck (AUT)
22. Daiki Ito (JPN)
23. Richard Freitag (GER)
24. Stefan Hula (POL)
25. Sergej Tkačenko (KAZ)
26. Kevin Bickner (USA)
27. Eetu Nousiainen (FIN)
28. Roman Trofimov (RUS)
29. Čestmír Kožíšek (CZE)
30. Simon Ammann (SUI)
31. Žiga Jelar (SLO)
32. Johann André Forfang (NOR)
33. Daniel Huber (AUT)
34. Junširo Kobajaši (JPN)
35. Stephan Leyhe (GER)
36. Dawid Kubacki (POL)
37. Nikita Děvjatkin (KAZ)
38. Casey Larson (USA)
39. Antti Aalto (FIN)
40. Jevgenij Klimov (RUS)
41. Roman Koudelka (CZE)
42. Killian Peier (SUI)
43. Timi Zajc (SLO)
44. Robert Johansson (NOR)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Rjoju Kobajaši (JPN)
47. Markus Eisenbichler (GER)
48. Kamil Stoch (POL)
1. Německo 987,5
2. Rakousko 930,9
3. Japonsko 920,2
4. Polsko 909,1
5. Norsko 900,2
6. Slovinsko 858,7
7. Švýcarsko 837,0
8. Česko 818,4
Druhé místo slaví Rakousko, bronz Japonsko. Naopak bez medaile jsou obhájci titulu z Polska, i Norové.
1. Roman Koudelka (CZE)
2. Killian Peier (SUI)
3. Timi Zajc (SLO)
4. Robert Johansson (NOR)
5. Kamil Stoch (POL)
6. Rjoju Kobajaši (JPN)
7. Stefan Kraft (AUT)
8. Markus Eisenbichler (GER)
1. Německo 858,4
2. Rakousko 808,0
3. Japonsko 798,0
4. Polsko 786,9
5. Norsko 781,2
6. Slovinsko 749,1
7. Švýcarsko 703,4
8. Česko 701,5