Śląsk – Zagłębie 2:0 (kon.)
Śląsk Wrocław
2:0 (1:0)
Zagłębie Lubin
Pondělí 25.02.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Wrocław • Polská Ekstraklasa • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:53)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 18:17.

Je konec. Śląsk Wrocław dnes vyhrál na své půdě 2:0, když porazil Zagłębie Lubin. Začátek utkání byl hodně vyrovnaný a už to vypadalo, že se branky nedočkáme, ovšem to napravil ve 42. minutě Mateusz Radecki, který se prosadil hlavou. V 52. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Marcin Robak. Wrocław jasně dominoval hru a nakonec se v 90+2. minutě prosadil Arkadiusz Piech, ale tomu branka nebyla uznána, díky ofsajdu.

90+3
    90+2. Arkadiusz Piech (SLA)

90+2
    Arkadiusz Piech sice dává gól, ale rozhodčí po zhlédnutí videa zvedá paži na znamení ofsajdu!

90+1
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Marcin Robak, přichází Arkadiusz Piech.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Opět je u míče domácí mužstvo, které kontroluje hru.

87
    Hostující trenér je nyní hodně rozčílený a nakonec jej hlavní rozhodčí posílá na tribunu.

86
    Následně sice přišla střela domácího hráče, ale ta byla zblokována.

85
    S následným nákopem si ovšem hostující obrana bez problémů poradila.

83
    Ne, dnes už to na nějaký gól z kopaček hostů nevypadá, jelikož Wrocław hraje velmi koncentrovaně a sama se dostává dopředu.

81
    Lubambo Musonda se sice dostal do zakončení, ale balón netrefil ideálně.

80
    Lubin má k dispozici rohový kop a může tak zdramatizovat konec tohoto zápasu.

79
    Hosté se sice snaží něco vymyslet pár metrů od vápna soupeře, ale to se jim stále nedaří.

78
    Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Róbert Pich, přichází Damian Gąska.