Magnitogorsk – Ufa 2:1 (po pr.) | Jaroslavl – Soči 4:3 (po pr.) | Omsk – Kazaň 6:0 (kon.)
Jokerit – Dynamo Moskva 2:4 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:3 (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 1:0
HK Soči
Pondělí 25.02.2019, 17:00 • Arena 2000 • Play-off KHL • Osmifinále

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:47:14)

Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (Jaroslavl) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:47

Martin Bakoš (Soči) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:10

Dnešní utkání sledovalo 8 500 diváků.

Střely na branku: 25 – 28

Je dobojováno. Domácí ve čtyřiašedesáté minutě rozhodli prodloužení a v sérii se tak ujímají vedení 1:0 na zápasy. Hosté byli ale houževnatí a v úvodu prodloužení byli aktivnější. Nakonec však inkasovali a budou se v druhém měření sil snažit o srovnání série. Viděli jsme pohledné utkání, ve kterém byli šťastnější hokejisté Lokomotivu Jaroslavl.

63:17 Georgij IVANOV - 4:3

63:17
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Tak prodloužení nakonec trvalo něco málo přes tři minuty. Kovalenko vyslal střelu na Barullina, který puk vyrazil pouze před sebe. Dojíždějící GEORGIJ IVANOV ho pak dorazil za jeho záda – 4:3. Je konec, domácí se v sérii ujímají vedení 1:0 na zápasy. Asistence: Nikolaj Kovalenko.

62:08
    Konovalov čelil vážnější střele v prodloužení. Z levé strany napřáhl k pořádné ráně Kirill Vorobjov, ale Konovalov natáhl ruku a zastavil tento pokus.

71:53
    Na Barullina si sjížděl Andrej Loktionov, jeho svižná střela z prostoru mezi kruhy ale byla pro brankáře hostů lahůdkou. Ten puk udržel ve své lapačce a zastavil hru.

60:59
    Jegor Rykov číhal v mezikruží, ale přihrávky se nedočkal. Místo toho se z otočky snažil o střelu O'Dell, leč neúspěšně. Nicméně hosté stále drží útočné pásmo.

60:42
    Znovu se vhazuje před domácím brankářem, hned v první minutě prodloužení jsou tak hosté hodně aktivní. Ovšem do vážnější akce před brankou Jaroslavle se nedostali.

60:24
    Domácí se hned dopustili zakázaného uvolnění a hra se stěhuje před Ilju Konovalova. Vhazuje se po jeho levé ruce.

60:09
    U puku jsou hosté a hned od vlastní branky zakládají první akci prvního prodloužení.

60:01

Střely na branku: 22 – 26

Tak základní hrací doba neurčila vítěze a následovat tak bude prodloužení, které bude trvat dvacet minut. Upozorňuji, že v play-off o vítězi nerozhodují nájezdy, museí se rozhodnout v nastavení hrací době. Uvidíme, kolik třetin se v tomto duelu bude ještě hrát. Prodloužení začne přibližně v 19:30.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 16. Kronwall (Sannikov, Alexejev), 27. J. Averin (Kronwall, Iljenko), 32. Kronwall (Nakládal, Loktionov), 64. Ivanov (Kovalenko) – 8. Kapustin (Altybarmakjan), 14. Jokipakka (R. Rosén), 41. Kapustin (Pajgin, R. Rosén)

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Salák) – Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Jelesin, M. Osipov (A), Čerepanov, Kutuzov – Kozun, Loktionov, Apalkov – Sannikov (A), Alexejev, Denisenko – Korškov, Iljenko, J. Averin – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – J. Korotkov.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – J. Alexandrov (A), Jokipakka, Budkin, K. Vorobjov, Rykov, Pajgin, D. Alexandrov – O'Dell (C), R. Rosén, Bočarov – Bakoš, Šmeljov, Collins (A) – Starkov, Lugin, Kaletnik – Kapustin, Rachimullin, Altybarmakjan – Polunin.

Rozhodčí: Kulakov, Sergejev – Palej, Zacharov

Diváci: 8 500