Barys – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 4:0 (kon.)
Petrohrad – Spartak Moskva 0:2 (kon.)
CSKA Moskva
4:0 (0:0, 2:0, 2:0) Stav série: 1:0
HC Viťaz Moskevská oblast
Úterý 26.02.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Play-off KHL • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:51:51)

Je konec. CSKA Moskva dnes potvrdila své kvality a vyhrála na domácím ledě jasně 4:0.
    Už ve 2. minutě vstřelil gól Marčenko, ale po zhlédnutí videa byla tato branka odvolána. Následně si domácí zahráli dvě oslabení, ovšem v těch se nic nebezpečného neudálo.
    Joni Ortio dlouho držel hosty, ale ve 35. minutě otevřel brankový účet domácí Grigorenko. O minutu později zvýšil vedení Šalunov.
    Ve 45. minutě poslal domácí do tříbrankového vedení Okulov. A nakonec dvě vteřiny před koncem zápasu se prosadil také Světlakov.

59:58 Andrej SVĚTLAKOV - 4:0

59:58
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Dvě vteřiny před koncem dávají domácí ještě čtvrtou branku a dokonce v oslabení! Tělegin se dostal k puku v rohu kluziště a poslal ho na ANDREJE SVĚTLAKOVA, který si poradil s brankářem úspěšně. Asistence: Ivan Tělegin.

59:44
    Oddechový čas pro hosty.

59:44
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Blažijevskij – 2 min., podrážení).

59:16
    Viťaz sice získal puk ve svém pásmu, ale s novou akcí směrem dopředu nijak nespěchá a ví, že je rozhodnuto.

58:43
    Domácí opět drží kotouč na svých holích a ve třetí třetině nepustili soupeře snad ani do jedné šance.

57:57
    Opět se CSKA dostalo do dobrých šancí, ale Joni Ortio i přes tři obdržené branky předvádí skvělý výkon.

57:06
    Jannik Hansen vypálil těsně vedle ležícího brankáře a velká šance tak gólem neskončila!

56:37
    Hostující gólman zlikvidoval další pokus soupeře a následuje komerční přestávka.

55:18

54:48
    Opět je u kotouče CSKA, které se dostalo do zakončení, konkrétně Greg Scott, ale brankáře nepřekonal.

54:20
    Joni Ortio předvedl skvělý zákrok proti dorážce domácího hráče!

53:56
    Domácí se pokoušejí o nějaké nacvičené signály před bránou, ale posléze se hostům podařilo vyhodit kotouč.

53:18
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Igor Golovkov – 2 min., hrubost).

52:13
    CSKA se v přesilové hře do ničeho vážnějšího nedostalo, ale stále kontroluje průběh dnešního utkání.

51:56

Michal Raška

Branky a nahrávky: 35. Grigorenko (Kaprizov, Naumenkov), 36. Šalunov (Hansen, Okulov), 45. Okulov (Slepyšev, Šalunov), 60. Světlakov (Tělegin)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nestěrov (A), M. Robinson, Dahlbeck, Marčenko, Naumenkov, A. Romanov – Grigorenko, Al. Popov, Kaprizov – Scott (A), Andronov (C), Kalinin – Okulov, Šalunov, Hansen – Tělegin, Světlakov, Slepyšev.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Saprykin) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Kožemjakin – A. Sjomin (A), M. Aaltonen (A), Řepík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Stoljarov, Švec-Rogovoj, Kokarev (C) – Potěchin, P. Černov, Vyglazov – Gončarov.

Rozhodčí: Konstantin Olenin, Yury Oskirko – Dmitry Shishlo, Nikita Shalagin