Boston – San Jose 4:1 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Carolina – Los Angeles 6:1 (kon.) | NY Islanders – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Ottawa 7:2 (kon.)
Detroit – Montreal 1:8 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:0 (kon.)
Arizona – Florida 4:3 (3:1 po s.n.) | Vegas – Dallas 4:1 (kon.)
St. Louis Blues
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Nashville Predators
Středa 27.02.2019, 02:05 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

59:56
    Ještě jedno vyloučení na straně hostů, dvě minuty za nesportovní chování dostal Roman Josi.
    59:56 Alex PIETRANGELO - 2:0

59:56
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Saros opět zamířil na střídačku, jenže jeho spoluhráči ihned přišli o puk, ze středního pásma se do prázdné branky trefil ALEX PIETRANGELO a definitivně tak rozhodl o výhře svého týmu. Bez asistence.

58:56
    Sundqvist vypíchl hostům puk a chtěl zamířit na soupeřovu branku, když jej nedovoleným zákrokem zastavil P. K. Subban. Obránce Nashvillu dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

58:45
    Hosté se rychle dostali do útoku a Saros zmizel na střídačce. Je tu hra bez brankáře!
    52:35 Tyler BOZAK - 1:0

52:35
    Konečně jsme se dočkali gólu, domácí jdou do vedení. Nashville už byl sice v plném počtu, nicméně akce St. Louis pokračovala. Po zachycení na modré přišla kombinace s přihrávkou do pravého kruhu a TYLER BOZAK zvládl Sarose prostřelit mezi betony. Asistence: Vladimir Tarasenko, Alex Pietrangelo.

50:29
    Přesilovka tentokrát pro domácí, dvě minuty za nesportovní chování dostal Ryan Johansen.

50:08
    Parayko naskočil z trestné lavice na led a hned se dostal do brejku. Mířil mezi Sarosovy betony, jenže ten byl na podobné řešení připraven a dokázal velkou šanci St. Louis pokrýt.

48:08
    Hosté si zahrají přesilovku, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Colton Parayko.
    43:59 O'Reilly napálil Sarosovo břevno

43:59
    O'Reilly byl blizoučko gólu, od úspěchu jej dělily jen centimetry, střelou zápěstím totiž trefil břevno Sarosovy branky!

30:57
    Souhrn trestů je krátký, domácí Ivan Barbašev a hostující P. K. Subban dostali dvě minuty za hrubost.

26:30
    Vzápětí se domácí dopustili faulu a je tu přesilovka pro Nashville. Dvě minuty za hrubost dostal Tyler Bozak.

01:08
    Přesilovka pro St. Louis, dvě minuty za podrážení dostal Nick Bonino.
    00:24 Schwartz byl hned v úvodu ve velké šanci

00:24
    Domácí se hned v první akci dostali do velké šance, O'Reilly zadovkou přihrál na Schwartze a toho musel levým betonem vychytat gólman Saros!