Boston – San Jose 4:1 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Carolina – Los Angeles 6:1 (kon.) | NY Islanders – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Ottawa 7:2 (kon.)
Detroit – Montreal 1:8 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:0 (kon.)
Arizona – Florida 4:3 (3:1 po s.n.) | Vegas – Dallas 4:1 (kon.)
Vegas Golden Knights
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Dallas Stars
Středa 27.02.2019, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přejí příjemnou středu! (07:11:53)

Trestné minuty: 6 – 8

Golden Knights se podařilo ukončit sérii tří porážek. Zapsali mimochodem teprve druhou výhru z posledních osmi zápasů.

Stars prohráli páté utkání z posledních sedmi. V tabulce Západní konference jim aktuálně patří druhá divoká karta.
    Konečný výsledek: Golden Knights vs Stars 4:1

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
    58:59 Brayden MCNABB - 4:1

58:59
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Nyní už je to jasné! Druhý gól Golden Knights do prázdné brány totiž obstaral BRAYDEN MCNABB. Asistence: Paul Stastny.

58:56
    Icing Zlatých rytířů.

58:18
    Bishop znovu na střídačce.
    57:58 Nate SCHMIDT - 3:1

57:58
    Je zřejmě rozhodnuto! Opuštěnou bránu soupeře rychle trefil z vlastní třetiny NATE SCHMIDT. Asistence: Deryk Engelland, Reilly Smith.

57:54
    Bishop míří na střídačku, Stars to zkusí v šesti!

57:01
    Necelé tři minuty do konce třetí třetiny. Podaří se ještě Dallasu něco vymyslet?

56:45
    Zakázané uvolnění Golden Knights. Hra se tedy přesune před Fleuryho.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 32. Pacioretty (Schmidt, Stastny), 55. Pacioretty, 58. Schmidt (Engelland, R. Smith), 59. McNabb (Stastny) – 12. Hintz (Spezza, Radulov)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, Engelland (A), Theodore, McNabb, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Carpenter, Eakin, Tuch – Nosek, Bellemare (A), Reaves.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Lovejoy – Hintz, Seguin (A), Radulov – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Spezza (A), Gurjanov – Ničuškin, Dickinson, B. Ritchie.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Kyle Rehman – Brandon Gawryletz, Libor Suchánek

Diváci: 18 261