Salzburg – Slavia 5:6 (po pr.) | Přerov – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 2:3 (kon.)
HC Litvínov – Č. Budějovice 6:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:1 (po pr.) | Sparta – Mountfield HK 3:1 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:1 (1:0 po s.n.) | Třinec – Zlín 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Vsetín 3:6 (kon.)
Havířov – Olomouc 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:2 (kon.)
HC Sparta Praha
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Mountfield HK
Čtvrtek 28.02.2019, 17:30 • Malá sportovní hala, Praha 7 (Bubeneč) • DHL Extraliga juniorů • O účast v play-off, skupina E

49:09
    Hradec právě vstřelil branku!
    Přetaví! Hosté se v polovině třetí třetiny poprvé dostávají do zápisu střelců, konkrétně Škorpíkův dosud čistý štít pošpinil VOJTĚCH SÍLA. Asistence: Kryštof Lang, Jaroslav Kašpar.

37:50
    Sparta právě vstřelila branku!
    Nakonec se přeci jen dočkal! Kapitán Sparty TOMÁŠ SCHWAMBERGER z kruhu čistě prostřelil Vacka a posílá v závěru periody domácí do tříbrankového vedení! Asistence: Miroslav Dani, Ondřej Pšenička.

13:07
    A už je to o dva góly! Obrana Hradce teď úplně zkolabovala a před Vacka se nastěhovali snad všichni sparťané na ledě, přičemž kotouč do sítě protlačil ONDŘEJ PŠENIČKA. Asistence: Marek Bláha, Jakub Prchal.

06:47
    První branka utkání je na světě, domácí v sedmé minutě otevírají skóre! Sparťané rozjeli rychlou akci z vlastního pásma, kterou zakončil MAREK BLÁHA, jehož pokus Vackovi propadl skrz výstroj do klece – 1:0! Asistence: Michal Klimo, Patrik Prymula.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 7. Bláha (Klimo, Prymula), 14. Pšenička (Bláha, Prchal), 38. Schwamberger (Dani, Pšenička) – 50. Síla (Lang, Kašpar)

HC Sparta Praha: Škorpík (Mičán) – Klodner, Poizl, Bláha, Pika (A), Havlín, Prchal – Prymula, Klimo, Schwamberger (C), Dani, Slavíček, Rubeš, Pšenička, Kuracina, Arnošt, Gluzman, Čech (A), Vitouch.
    Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Kukla (C), Pinkas M., Naar, Janoušek, Perička, Pěnčík, Kynčl – Šedivý Do. (A), Ďuriš, Pinkas T., Hrabčák, Kašpar, Síla, Lang, Janda, Šedivý Da., Poppel.

Rozhodčí: Kraval – Klouček, Žídek.