Rheindorf Altach – Admira 0:1 (kon.) | Salzburg – Wolfsberger 3:0 (kon.) | St. Pölten – Rapid 0:4 (kon.)
SC Rheindorf Altach
0:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 02.03.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • 20. kolo

Máme tu konec dnešního zápasu, který nám přinesl jediný gól. V prvním poločase se nic zásadního nestalo, ve druhém vstřelil jediný gól Patrick Schmidt a Stephen Zwierschitze byl vychytán skvělým brankářem Kobrasem. Zápas byl vyrovnaný, avšak domácí si nevypracovali moc šancí, hosté také ne, ale dokázali tu svoji jedinou proměnit. To je pro dnešek vše, zase někdy na shledanou. (18:53:34)

90+5

90+5
    Domácí už jen nakopávají dlouhé míče. Zatím však bez výsledku.

90+3
    Domácí centrovali dlouhý míč do vápna, jenže došlo k útočnému faulu a akce skončila.

90+1
    Taktické střídání hostů, Maier půjde na chvíli na hřiště, místo mu přenechal Scherzer.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Domácí ještě naposled vystřídali. Odešel Fischer, přišel Luckeneder.

88
    Lienhart vidí žlutou kartu.

88
    Domácím se krátí čas. Zkouší kombinací najít nějaké místo kudy by to šlo.

86
    Odchází autor gólu Schmidt, vystřídá ho Pantsil.
    85. Leitner podržel svůj tým

85
    Dobrá střela jednoho z hráčů Altachu, Leitner na svém místě a připraven.

83
    Hosté se snaží co nejdéle držet míč.

81
    Domácí vystřídali. Do sprch míří Nutz, nahrazuje ho Meilinger.

81
    Pro centr z levé strany si došel Leitner.

80
    Admira má další roh. Domácím už opravdu moc času nezbývá.
    79. Neuznaný gól kvůli ofsajdu

79
    Z toho padl gól, ale pro ofsajd neplatí.

79
    Altach bude rozehrávat volný přímý kop.

77
    Kobras posílá další dlouhý pas až před vápno soupeře.

76
    Hosté vybojovali rohový kop. S jeho rozehráním však nikam nespěchají.

74
    hra je přerušena, na trávníků zůstává po souboji ležet jeden z hráčů Admiry.

74
    Schmidt zkoušel z dálky lobovat, ale pokus mu vůbec nevyšel.

73
    Jenže domácí z rohu už nic moc nepředvedli, drží se na půlce soupeře, ale zatím ve velké vzdálenosti od branky.

72
    Dobrá kombinace domácích, Karič dával pod sebe a nabíhající hráč vystřelil, jeho rána byla zblokována na roh.

70
    Krátká rozehra, centr do vápna, ale bohužel míč končí za čarou. Odkopávat bude Leitner.

69
    Standardka pro domácí.

67
    Kobras vidí žlutou kartu za řeči.
    66. Neproměněná penalta

66
    Kobras hrdinou okamžiku! Vychytal Zwierschitze.

65
    Piesinger vidí žlutou kartu a hlavně zavinil penaltu.

64
    Skvělá zákrok Kobrase proti Kalajdzicovi a následná dobrá práce obrany.

64
    Vorsager zajel do protihráče a vidí žlutou kartu.

63
    Střídají domácí. Odchází Gebauer a naopak na hřiště jde Grbic.

60
    Dlouhý nákop Kobrase končí na půlce soupeře.

58
    Admira právě vstřelila branku!
    A máme tu první gól dnešního zápasu! Kalajdzic vybojoval míč, poslal ho PATRICKU SCHMIDTOVI a ten se nemýlil. Stav utkání: 0:1.

56
    Dobrý pokus Kalajdzice, brankář Kobras vytáhl jeden ze svých zákroků.

54
    Příliš dlouhý míč pro útočníka Admiry.

52
    Ale i tady zafungovala obrana na jedničku.

46
    O poločase došlo ke střídání na straně hostů. Zápas skončil pro Starkla, nahradil ho Kalajdzic.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

První poločas je za námi, nenabídl nám vlastně skoro nic. Oba celky hrají spíše na své půlce a žádná větší šance nebyla ani na jedné straně. Snad nám druhý poločas přinese alespoň jeden gól.

45

44
    Tak tahle střela Berishy minula branku jen o pár centimetrů.

44
    Pomalu se nám blíží závěr prvního poločasu.

42
    Střela Starkla letěla vysoko nad branku.

41
    Standardku hostů zlikvidoval skvělým zákrokem Kobras.

39
    Stále to zkoušejí stejně, ovšem obrana domácích skvěle čte hru a včas vystupuje.

37
    Admira to zkouší opět přihrávkami, ale zatím nic moc nevymyslela.

35
    Přistrčení Hjulmanda se píská, ovšem přímý kop je až někde z poloviny hřiště.

34
    Teď si vůbec nerozuměli Starkl se Schmidtem.

33
    Útočný faul Berishy.

31
    Berisha šel až příliš ochotně k zemi. Rozhodčí nic nepíská.

30
    Špatné zpracování Piesingera, vhazovat budou hosté.

29
    Po vzdušném souboji zůstal na zemi jeden z hráčů hostů, ale už je v pořádku a hra pokračuje.

27
    Dobrá akce domácích, střela Fischera mířila jen o kousek vedle tyče.

25
    Centr z pravé strany odvrátila obrana Altachu.

24
    Domácí orazítkovali tyč!

23
    Bauer si nechal utéct míč až za postranní čáru.

22
    Z toho nic nebezpečného nebylo a rozehrát tak může gólman Leitner.

22
    Starkl zahrál rukou. Přímák pro Altach.

20
    Po odehraných dvaceti minutách jsme zatím neviděli žádnou větší šanci na ani jedné straně.

18
    Míč už byl v autu, vhazovat budou hosté.

17
    Hosté kombinují na své půlce.

15
    Centr z pravé strany padl na hlavu Schmidta, ale ta rána neměla razanci, snadný zákrok pro Kobrase.

14
    Obrana Admiry odvrátila hrozící nebezpečí a hosté mohli jít dopředu.

12
    Domácí mají k dispozici volný přímý kop.

10
    Nakonec akce skončila útočným faulem Berishy.

10
    Altach po delší době u míče a na soupeřově půlce.

9
    Faul Vorsagera nebyl potrestán žlutou kartou.

7
    Chyba Leitnera v rozehrávce a mohl z toho být gól. Naštěstí se míč od útočníka odrazil do autu.

5
    Dlouhý nákop Leitnera končí na hlavě protihráče.

4
    Vhazování pro Admiru.

2
    Hosté okamžitě vybojovali míč a usadili se na soupeřově půlce.

1

Domácí budou hrát v bílých dresech, hosté v tmavě modré.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Lienhart, Zwischenbrugger, Zech, Netzer (C), Karić – Gebauer, Piesinger, Nutz, Fischer – M. Berisha.
    Náhradníci: Lukse – Gatt, Grbic, Luckeneder, Gubari, Meilinger, Oum Gouet.

FC Flyeralarm Admira: Leitner – Aiwu, Schösswendter, Bauer – Vorsager, Toth (C), Scherzer, Hjulmand, Zwierschitz – Schmidt, Starkl.
    Náhradníci: Kuttin – Kalajdzic, Bakis, Maier, Malicsek, Pantsil, Soiri.

Rozhodčí: S. Gishamer – S. Gamper, J. Sabanovic (všichni Rakousko).

FC Flyeralarm Admira: Ani hosté se nemohou pochlubit oslnivou formou, z posledních pěti duelů vyhráli rovněž jen jednou, dvakrát pak brali bod za remízu, v tabulce to ale stále stačí jen na poslední místo. Admira má problém především v obranné fázi, se 38 góly je nejhorším týmem po této stránce. Ostatně na vysoký počet gólů doplatila i v posledním vzájemném utkání, kde sice dva góly vstřelila, sama ale inkasovala čtyřikrát.

SC Rheindorf Altach: Domácím se v poslední době nedaří, z posledních pěti zápasů vyhráli jediný, zato hned třikrát odešli poraženi. Pochopitelně se tak tabulkou propadli na předposlední místo, na 10. Innsbruck ztrácí dva body, na 9. Mattersburg už ale pět. Před dnešním duelem je tak může povzbudit snad jen vzpomínka na poslední vzájemný duel, ve kterém nastříleli čtyři branky a brali všechny tři body.

V dnešním zápase 20. kola se v přímém souboji utkají týmy z posledních dvou míst v tabulce. Domácí Altach je se ziskem 15 bodů na 11. příčce, hostující Admiře patří poslední 12. místo, na svého soupeře ale ztrácí jediný bod. Tento duel tak slibuje pořádnou bitvu, ve které nikdo ze soupeřů rozhodně nebude ustupovat bez boje.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.