Dukla Praha – Olomouc | 0:4 (kon.) | | | Příbram – Karviná | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
Plzeň – Jablonec | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 0:1 (kon.) |
Chrudim – Brno | 1:2 (kon.) | | | Třinec – Ústí n. L. | 1:2 (kon.) |
Tottenham – Arsenal | 1:1 (kon.) | | | Bournemouth – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Brighton – Huddersfield Town | 1:0 (kon.) |
Burnley – Crystal Palace | 1:3 (kon.) | | | Manchester Utd. – Southampton | 3:2 (kon.) | | | Wolverhampton – Cardiff | 2:0 (kon.) |
West Ham – Newcastle | 2:0 (kon.) |
Espanyol – Valladolid | 3:1 (kon.) | | | Villarreal – Alavés | 1:2 (kon.) | | | Huesca – Sevilla | 2:1 (kon.) |
Real Madrid – Barcelona | 0:1 (kon.) |
Frankfurt – Hoffenheim | 3:2 (kon.) | | | Hertha – Mohuč | 2:1 (kon.) | | | Leverkusen – Freiburg | 2:0 (kon.) |
Norimberk – RB Lipsko | 0:1 (kon.) | | | Schalke – Düsseldorf | 0:4 (kon.) | | | Mönchengladbach – Bayern | 1:5 (kon.) |
Empoli – Parma | 3:3 (kon.) | | | AC Milán – Sassuolo | 1:0 (kon.) | | | Lazio – AS Řím | 3:0 (kon.) |
Caen – PSG | 1:2 (kon.) | | | Angers – Monaco | 2:2 (kon.) | | | Remeš – Amiens | 2:2 (kon.) |
Trenčín – Podbrezová | 1:1 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Sereď | 0:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Senica | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Hr. Králové | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Brno – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) |
Sparta – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slovácko | 0:0 (4:1 po pen.) |
Plzeň – Hr. Králové | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Ostrava | 3:1 (kon.) | | | Brno – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) |
Sparta – Zlín | 5:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slovácko | 0:2 (kon.) |
Sandhausen – Aue | 0:3 (kon.) | | | Paderborn – St. Pauli | 0:1 (kon.) |
Heracles – Utrecht | 1:5 (kon.) | | | Excelsior – Eindhoven | 0:2 (kon.) | | | Arnhem – Breda | 4:1 (kon.) |
Charleroi – Genk | 1:1 (kon.) | | | Kortrijk – Cercle Brugge | 2:1 (kon.) | | | Oostende – Waasland-Beveren | 1:1 (kon.) |
Club Brugge – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) |
Nacional – Tondela | 3:2 (kon.) | | | Moreirense – Setúbal | 1:1 (kon.) | | | Porto – Benfica | 1:2 (kon.) |
Rheindorf Altach – Admira | 0:1 (kon.) | | | Salzburg – Wolfsberger | 3:0 (kon.) | | | St. Pölten – Rapid | 0:4 (kon.) |
Ural – Zenit | 0:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – CSKA Moskva | 2:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Samara | 2:2 (kon.) |
Kazaň – Groznyj | 1:0 (kon.) |
Zagłębie S. – Korona | 4:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Zabrze | 2:2 (kon.) | | | Wisła Pł. – Cracovia | 3:2 (kon.) |
Melbourne Victory – Newcastle Jets | 0:2 (kon.) |
Frýdek-Místek – Luch Minsk | 1:2 (kon.) | | | Poprad – FC Košice | 3:2 (kon.) |
konec
Heracles Almelo
1:5
(0:1)
FC Utrecht
87
|
Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Adrián Dalmau, přichází Silvester van der Water.
|
|
86
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sander van de Streek, přichází Urby Emanuelson.
|
|
86
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Gyrano Kerk, přichází Nick Venema.
|
|
68
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Othman Boussaid, přichází Riechedly Bazoer.
|
|
45+5
|
Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Kristoffer Peterson, přichází Dabney dos Santos.
|
Branky:
60. Dalmau – 9. van de Streek, 50. W. Janssen, 65. Kerk, 79. Simon Gustafson (pen.), 86. Bazoer (pen.)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:13.
Rozhodčí: Bax C. (Ned)
Diváci:
Karty: 73. Dalmau (HRC), 78. Czyborra (HRC) 45. J. Drost (HRC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:13.
Heracles Almelo:
Blaswich – Breukers, Rossmann, Van den Buijs, Czyborra – J. Drost, L. Duarte, Merkel – Kuwas, Dalmau (87. van der Water), Peterson (45+5. dos Santos).
Náhradníci: Brouwer, Bucker – dos Santos, Droste, Hardeveld, Knoester, van der Water, van Hintum, van Nieff.
Trenér:
FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert, W. Janssen, Gavory – van de Streek (86. Emanuelson), van Overeem, Simon Gustafson – Kerk (86. Venema), Kramer, Boussaid (68. Bazoer).
Náhradníci: Marsman – Bazoer, Emanuelson, Görtler, Guwara, Strieder, van der Maarel, Venema.
Trenér:
Náhradníci: Brouwer, Bucker – dos Santos, Droste, Hardeveld, Knoester, van der Water, van Hintum, van Nieff.
Trenér:
FC Utrecht: D. Jensen – Klaiber, Letschert, W. Janssen, Gavory – van de Streek (86. Emanuelson), van Overeem, Simon Gustafson – Kerk (86. Venema), Kramer, Boussaid (68. Bazoer).
Náhradníci: Marsman – Bazoer, Emanuelson, Görtler, Guwara, Strieder, van der Maarel, Venema.
Trenér:
Rozhodčí: Bax C. (Ned)
Diváci:
Jan Kadlec