Čeljabinsk – Jekatěrinburg 1:2 (po pr.) | N.Novgorod – Barys 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 2:5 (kon.)
Viťaz – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:3 (0:0, 1:1, 0:2) Stav série: 0:3
CSKA Moskva
Sobota 02.03.2019, 15:00 • Ledový palác Viťaz, Podolsk • Play-off KHL • Osmifinále

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou příště! (17:37:15)

V Podolsku je hotovo, CSKA dnes zvítězilo proti Viťazu i potřetí, a postup do čtvrtfinále tak má na dosah ruky! Outsider dnes vojákům odhodlaně vzdoroval, obzvlášť ve druhé třetině, pravidelně si ale lámal zuby na výborném strážci moskevské svatyně.

59:47
    Voronkov poslal kotouč do hostujícího pásma, kde si jej na svou hůl vzal jeden z protihráčů. Dopředu se vůbec nehrne, jen krouží po vlastní třetině.

58:50
    Sedmdesát sekund do konce, utkání se už více méně jen dohrává. Oba celky jsou s výsledkem už smířeny, Moskva bude po dnešku mít tři mečboly.

Dnešní utkání sleduje 5 500 diváků, je vyprodáno!

57:01
    Viťaz podruhé vyhazuje, dvojnásobné oslabení má pod kontrolou a podává skvělý výkon. Uvidíme, jestli se jí podaří náporu vzdorovat až do konce.

56:16
    K Rendulićovi a Jevsejenkovi usedá Igor Golovkov (VTZ), který po zákroku u mantinelu dostal dvouminutový trest za hrubost.

56:11
    Sorokin míří na střídačku, hosté mají ponechanou výhodu! Pokud ji nepřetaví v gól, čeká je dlouhá přesilovka pět na tři!

55:38
    Po krosčeku Borny Renduliće (VTZ) se u mantinelu odehrála další straknice, ze které si tresty za hrubost odnáší Klas Dahlbeck (MOS) a Alexandr Jevsejenkov (VTZ). CSKA bude hrát přesilovku.

54:49
    Vojtěch Mozík pálil ostrými, z mezikruží ale trefil jen rukavici pozorného Sorokina. Ten je zdaleka nevýraznějším faktorem dnešního úspěchu CSKA.

53:42
    Závar před Samonovovou klecí k další trefě nevedl, domácí gólman si nakonec s celou situací poradil. Domácím zbývá na vyrovnání něco přes šest minut.

52:40
    Sorokin může v klidu odpočívat, většina hry se momentálně pohybuje v pásmu podolského Viťazu. Uvidíme, jestli se CSKA prosadí ještě počtvrté.

51:53
    Třetí gól Moskvy vzal vítr z plachet jak Viťazu, tak jeho kotli. V Ledovém paláci celé utkání panovala skvělá atmosféra, která se rázem přeměnila v ponurou.
    50:38 Anton SLEPYŠEV - 1:3

50:38
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Stačilo jen pětatřicet sekund! Bránící čtveřice rytířů teď úplně selhala a nechala soupeře se přesunout až přímo k Samonovovi, který nestačil na dorážku ANTONA SLEPYŠEVA. CSKA tak devět a půl minuty před koncem odskakuje do dvoubrankového trháku, a domácí to tak budou mít už hodně těžké. Řepík a spol. před sebou mají pořádný kus práce. Asistence: Michail Grigorenko, Kirill Kaprizov.

50:03
    S vyloučeními se nyní roztrhl pytel. Dvířka trestné lavice Viťazu se opět otevírají, tentokrát je z kluziště za držení vykázán Igor Golovkov (VTZ).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 39. Jevsejenkov (A. Sjomin) – 28. Šalunov (Okulov), 45. M. Robinson (Mamin), 51. Slepyšev (Grigorenko, Kaprizov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (Ortio) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Golovkov, Voronkov, Jepišin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoljarov – Švec-Rogovoj, Rendulić, Makejev – P. Černov, Řepík, Potěchin – A. Ševčenko, N. Komarov, Gončarov – Mojsejev.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Pašnin, Nestěrov, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov, Naumenkov, Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov, Kalinin, Mamin – Tělegin, Slepyšev, Hansen – P. Karnauchov, Okulov, Šalunov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Soin – Kučava, Novikov.

Diváci: 5 500 (vyprodáno)