Vítkovice – Střešovice 8:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 5:2 (kon.) | Chodov – Ostrava 4:3 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
8:3 (1:0, 2:1, 5:2) Stav série: 1:0
PSN Tatran Střešovice
Sobota 02.03.2019, 19:00 • SC Dubina Ostrava • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek sobotního večera. (20:55:16)

Nejlepšími hráči zápasu byli určení Filip Langer (TAS) a Lukáš Hájek (VIT).

Střetnutí je u konce. Rozhodující pasáž přišla na přelomu druhé a třetí třetiny, kdy Vítkovičtí zaznamenali tři trefy v pětiminutové přesilovce a získali tak dostatečný náskok. Hostům se sice podařilo snížit, jenže na vyrovnání už nenašli síly. Moravskoslezský celek se tak ujímá v sérii vedení 1:0 na zápasy.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a s největší pravděpodobností i celého utkání.

58:47
    Vítkovice kombinují na útočné polovině. Tohle jim bohatě stačí.
    57:30 Ondřej FIRDA - 8:3

57:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Ani tentokrát ale není úspěšná! Zpoza půlící čáry totiž poslal míček do opuštěné klece ONDŘEJ FIRDA. Bez asistence.

56:59
    Tatran znovu zkouší power-play.
    56:25 Jonáš KREYSA - 7:3

56:25
    Tatran právě vstřelil branku!
    Střešovice se nevzdávají! Marek Pixa rozjel rychlý protiútok a rozhodl se pro individuální zakončení. Lukáše Součka sice nepřekonal, jenže balonek se odrazil k JONÁŠI KREYSOVI, který jej dorazil do sítě. Asistence: Marek Pixa.
    55:43 Adam DELONG - 7:2

55:43
    Výsledkem je však pouze sedmá branka domácích! Tomáš Sladký se zmocnil balonku a přihrál jej ADAMU DELONGOVI, který už měl velmi snadnou práci. Asistence: Tomáš Sladký.

55:21
    Michal Rebro opustil své působiště. Tatran to zkouší v šesti!

54:52
    Lukáš Hájek stanul sám před Rebrem, jenže v rozhodující okamžik poslal balonek za mantinel.
    53:36 Filip LANGER - 6:2

53:36
    A máme sníženo! FILIP LANGER se zpoza brány protlačil až před Lukáše Součka, jehož překonal bekhendovou střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Jonáš Kreysa.
    51:45 Lukáš HÁJEK - 6:1

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 12. Hájek (Hubálek), 31. Rýpar (Hubálek), 40. Hájek (Hubálek), 43. Delong (Jastřembský), 44. Besta (Hubálek), 52. Hájek (Rýpar), 56. Delong (Sladký), 58. Firda – 31. Langer, 54. Langer (Kreysa), 57. Kreysa (Pixa)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Nehera, Rýpar, Hubálek – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Gattnar, Jan Šebesta – Řezanina, Černý, Hájek – Bräuer, Jastřembský, Delong – Besta.
    PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Mühlfait, Sládeček, Jak. Kolísko, Piták, Ullmann, Vítovec – Tlapák, Marek Beneš, Kreysa – Komárek, Langer, Pixa – Meliš, Švéda, Sádlo.

Rozhodčí: Drápal, Pospíšil