Melbourne Victory – Newcastle Jets 0:2 (kon.)
Melbourne Victory FC
0:2 (0:1)
Newcastle Jets FC
Sobota 02.03.2019, 09:50 • Melbourne Rectangular Stadium • Australská A-League • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (11:54:44)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:12. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:9.

Je konec. Newcastle zvítězil na půdě Melbourne 2:0. První poločas byl vyrovnaný, ale nakonec se ve 35. minutě prosadil Koutroumbis. Ve druhé půli mělo Melbourne velký tlak, ale gól nedokázalo vstřelit a vše ukončil v 90+6. minutě skvělou střelou Petratos.

90+6
    90+6. Dimitrios PETRATOS - 0:2

90+6
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Nejprve skončila střela hostujícího hráče na tyči, ale posléze se dostal k míči DIMITRIOS PETRATOS, který z dvaceti metrů fantasticky vypálil do levé šibenice.

90+5
    Champness to zkusil, ale jeho pokus letěl pouze vedle brány Melbourne.

90+4
    Hosté kontrolují konec zápasu a nenechávají domácího soupeře se dostat do nějaké šance.

90+3
    Opět se hosté procpali do zakončení, ale rána z pravé strany skončila jen vedle brány.
    90+2. Červená karta Donachieho po 2. žluté

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Donachie (Melbourne Victory FC), který jako poslední stáhl protihráče, jelikož ten se řítil do velké šance.

90+1
    Konec dnešního utkání bude ještě velice zajímavý, jelikož sudí překvapivě nastavil dost času.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Tentokrát už přišla střela hostů, ale ta letěla vedle domácí svatyně.

87
    Newcastle se sice opět dostal dopředu, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

85
    Parádní zákrok předvedl domácí brankář a drží tak naděje svého týmu.

83
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Baena, přichází Lesiotis.

82
    Ridenton se ocitl ve velké šanci, ale hostující brankář společně s obráncem skvěle zasáhli!

81
    Střídání v týmu Newcastle Jets FC: ze hřiště odchází O'Donovan, přichází Sheppard.

80
    Melbourne se dál snaží, ale stále to domácím příliš nejde a v dnešním zápase se trápí.

78
    Střídání v týmu Newcastle Jets FC: ze hřiště odchází Koutroumbis, přichází Ridenton.

77
    Antonis si udělal místo a poslal do vápna nebezpečný centr, který ale skončil jen v zámezí.

75
    Pokus hostujícího hráče byl zblokován domácím obráncem.

73
    Donachie uviděl za svůj faul žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Athiu, přichází Ingham.

72
    Posléze se dopředu podíval Newcastle, ale ani hosté nedokázali nic vážnějšího vymyslet.

71
    Domácí hráč šel k zemi uvnitř vápna soupeře, ale penalta z toho není.

70
    Střídání v týmu Newcastle Jets FC: ze hřiště odchází Jair, přichází Champness.

68
    Ani tentokrát není srovnáno. Melbourne se dostalo v rychlém protiútoku do dobré šance, ale střela Barbarousese byla zblokována.

67
    Tentokrát to zkoušel Honda, ale ani on nezamířil mezi tři tyče branky Newcastlu.

65
    Následné zakončení domácího hráče skončilo pouze nad hostující svatyní.

64
    Centr domácího mužstva opět nepřinesl žádné pozdvižení a zatím tak Melbourne marně dobývá soupeřovu bránu.

62
    Střídání v týmu Melbourne Victory FC: ze hřiště odchází Troisi, přichází Broxham.

61
    Ovšem s následným centrem si Newcastle opět poradil a ve druhé půli se dobře brání.

60
    Domácí získali rohový kop z pravé strany a půl hodiny před koncem tak mohou srovnat stav utkání.

58
    A opět skončil balón pouze v moci brankáře Mosse.

57
    Honda si poradil se soupeřem a následně vyslal spoluhráče do šance, ovšem střela domácího útočníka letěla doprostřed brány.

55
    Střela hostujícího hráče nabrala opačný směr a skončila pouze vedle domácí brány.

53
    Nyní Melbourne sice získalo volný kop, ale ten po centru z levé strany nic velkého nepřinesl.

52
    Victory stále drží soupeře ve druhé půli pod tlakem, ale nemohou se dostat k nějaké střele.

50
    Domácí dávají gól, ale ten neplatí, jelikož je to pouze ofsajd! Athiu posunul míč na spoluhráče, který se ale ocitl v ofsajdu.

49
    Melbourne se snaží o vstřelení branky a srovnání zápasu.

47
    Střela hostujícího hráče letěla pouze vedle domácí brány.

46

Druhý poločas začne přibližně v 10:59.

První poločas je u konce a Newcastle vede na půdě Melbourne 1:0. Začátek zápasu byl velice vyrovnaný, ale nakonec jsme se branky přece jenom dočkali, když se ve 35. minutě prosadil Johnny Koutroumbis.

45+1

45+1
    Hosté se dostali ke střele, ale ta letěla jen nad domácí svatyní.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

43
    Melbourne nyní drží balón na své polovině, ale není to nic velkého.

41
    Gól hosty hodně nažhavil a opět postupují směrem dopředu.

39
    Melbourne sice zvýšilo sovu aktivitu, ale ani tentokrát nepřinesl centr nic nebezpečného.

37
    Nyní přišel faul domácích ve středu hřiště.
    35. Johnny KOUTROUMBIS - 0:1

35
    Hosté otevírají brankový účet tohoto utkání! Po centru z pravé strany se dostal hostující hráč ve velké šanci ke střele, která sice byla zblokována, ale posléze byl balón odražen přesně k noze JOHNNYHO KOUTROUMBISE, který už z bezprostřední blízkosti nezaváhal a prostřelil vše co mu stálo v cestě.

33
    Nyní to pro změnu zkusil domácí Barbarouses, ale vypálil rovněž vedle svatyně soupeře.

31
    Taková nenápadná střela hostujícího hráče z dálky je proletěla kolem tyče.

30
    Půl hodina hry je u konce a branky jsme se zatím nedočkali.

29
    Po rohu přišla střela z kopačky domácího borce, ale ta letěla vedle tyče.

28
    Nakonec to byl Honda, který vyslal centr, ale ten odhlavičkoval hostující hráč do zámezí a bude z toho rohový kop.

27
    Melbourne získalo volný kop z pravé strany a vypadá to na nebezpečný centr do vápna.

25
    V dobré šanci se ocitl Athiu, ale jeho pokus letěl pouze nad horní tyč.

23
    Ani tentokrát nenechala obran Victory projít soupeře do šestnáctky.

21
    Balón už se ocitl v zámezí a následuje tak autové vhazování pro hostující celek.

20
    Honda se skvěle uvolnil a z hranice malého vápna vypálil, ovšem jen do míst, kde byl připraven brankář Moss.

18
    Melbourne sice získalo přímý kop, ale ten žádnou nebezpečnou střelu nepřinesl.

16
    Domácí odcentrovali míč do vápna z pravé strany, ale balón jen proletěl na druhou stranu.

15
    Honda to zkusil z dálky, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný.

13
    Nyní se pro změnu dostali dopředu domácí, ale na levé straně se nedostali k nějakému centru.

11
    O'Donovan si parádně naběhl za obranu, ale následně poslal své zakončení hlavou jen vedle domácí svatyně.

9
    Hosté se dostali k balónu ve středu hrací plochy a následně získali autové vhazování.

7
    Úvod utkání je zatím v režii domácího celku, ale nedočkali jsme se v prvních minutách nějaké větší šance.

5
    Newcastle si sice vypracoval příležitost ke střele, ale ta letěla pouze vedle brány Thomase.

3
    Melbourne Victory drží balón na své polovině a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.

1

Melbourne Victory FC: Thomas – Roux, Deng, Donachie, Brown – Honda, Baena, Antonis – Troisi – Barbarouses, Athiu
    Náhradníci: Acton – Broxham, Hope, Ingham, Lesiotis

Newcastle Jets FC: Moss – Jackson, Boogard, Topor-Stanley – Koutroumbis, Kantarovski, Ugarkovič, Georgievski – Jair, O'Donovan, Petratos
    Náhradníci: Italiano – Champness, RIdenton, Sheppard, Vujica.

Melbourne Victory se momentálně nachází na třetím místě s třiceti osmi body a skóre 42:25. V posledním zápase přivítalo na své půdě Melbourne City, ale toto městské derby nabídlo pouze remízu 1:1.
    Newcastle je na sedmé příčce s dvaceti třemi body a skóre 24:25. V posledním zápase přivítal Adelaide United, ale zrodila se pouze bezbranková remíza.

Ve 21. kole australské ligy se proti sobě utkají týmy Melbourne Victory FC a Newcastle Jets FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu na půdě Melbourne, které vyhrálo 2:1. Dnes se opět bude hrát na Melbourne Rectangular Stadium. Tento stadion nabídne kapacitu pro 30 050 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 09:50.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:50.