Havlíčkův Brod – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Šumperk – Písek 5:1 (kon.) | SHK Hodonín – Mor. Budějovice 3:1 (kon.)
Sokolov – Nymburk 5:0 (kon.) | Klatovy – Kolín 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 1:0 (kon.)
Vrchlabí – Děčín 5:2 (kon.) | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 3:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (0:2, 1:0, 2:1 - 1:0) Stav série: 1:0
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 02.03.2019, 17:00 • ZS Kotlina (kapacita: 4 000) • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

60:49
    Domácí celek se hned zapojil do útočení, ale nepřesná rozehrávka vše zhatila. Nyní budou hrát domácí hokejisté opět čtyřminutová početní převaha. Vyloučen je Ján Puškár (KOP).

48:55
    David Kozlík zavezl puk do útočného pásma, kde byl zasažen do obličeje vysokou holí. Michal Krutil (KOP) je vyloučen dokonce na 2 + 2 minuty. Řeknu Vám ale, že zasáhnout do obličeje tohohle čahouna chce kumšt!

43:24
    Na řadu přichází trest pro hosty. Podrážením se v obranném pásmu provinil Ondřej Imrich (KOP), který je proto vykázán na trestnou lavici.

31:32
    Chystá se přesilová hra pro domácí celek. Tomáš Fojtík (KOP) je vyloučen za držení. Svým zákrokem zmařil rodící se šanci domácích.

16:57
    Domácí budou hrát oslabeni. Na lavici pro hříšné muže ledové plochy je vykázán David Kozlík (HBR), jenž byl vyloučen za držení.

03:09
    Snahu kopřivnických v útočném pásmu přerušil Jiří Kopic, který pak jednoduchým tipem vyhodil puk do středního pásma, kde se ho chopil Miroslav Třetina. Domácího kapitána ale neobratně nabral Michal Krutil (KOP), který je tak prvním potrestaným mužem tohoto duelu.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 35. Třetina (T. Semrád), 48. Vala (Matušík, Voříšek), 51. Milfait (Třetina, Voříšek), 62. Třetina (T. Semrád, Voříšek) – 13. O. Sluštík (Červenka), 19. Hrubý (M. Mach), 57. J. Mach (Suchý, Kofroň)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, T. Semrád, Vala – Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait, Kozlík, Matušík.
    Trenér: Richard Cachnín.

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž (A), Ficek, Krutil, Puškár, Imrich, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Kofroň, Gola, O. Sluštík (A).
    Trenér: Jaroslav Kofroň.

Rozhodčí: Horáček – Klouda, Křivohlavý