Los Angeles – Chicago 6:3 (kon.) | Boston – New Jersey 1:0 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Tampa – Ottawa 5:1 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Arizona – Detroit 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
NY Rangers – Washington 2:3 (2:3 po s.n.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Vegas – Vancouver 3:0 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
St. Louis Blues
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Dallas Stars
Neděle 03.03.2019, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásnou neděli! (04:47:26)

3. Ben Bishop (DAL, 23 zákroků, 96,7%)

Je za námi konec utkání, šťastnější jsou rozhodně hosté. Dallas se v úvodní periodě ubránil několika přesilovým hrám, načež dvakrát udeřil. V samotném závěru se prosadil Jamie Benn a John Klingberg. Domácí se snažili o vyrovnání a zpět do hry se dostali ve 36. minutě, když na rozdíl jednoho gólu snížil Alex Pietrangelo. Byl to však znovu Jamie Benn, který vrátil do konce prostřední části svým spoluhráčům klid dalším vstřeleným gólem. Ve třetí třetině byli domácí mnohem lepší, naráželi však na skvělého Bishopa. Tečku za výsledkem dal v poslední minutě znovu Jamie Benn, a to střelou do prázdné branky. Pro Benna šlo o pátý hattrick v jeho kariéře.

Střely: 30 – 21

59:31 Jamie BENN - 1:4

59:31
    Dallas právě vstřelil branku!
    Na led přiletělo pár čepic, neboť JAMIE BENN trefil prázdnou klec ze středního pásma, čímž dokonal hattrick – 1:4! Asistence: John Klingberg.

59:22
    Domácí jsou s pukem ve středním pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny!

58:43
    Při přechodu domácích do útočného pásma je pískán ofsajd. Do konce závěrečné třetiny zbývá 77 sekund!

58:28
    92 sekund před koncem třetí třetiny vyhazují hosté na zakázané uvolnění.

57:58
    Hosté se osvobozují pouze za cenu odpálení puku do středního pásma, pokračuje hra St. Louis šesti proti pěti.

57:22
    V tutové šanci byl O'Reilly, jenže z pravé strany nedokázal skórovat do prázdné branky, protože trefil tyčku!

56:58
    Domácí odvolali brankáře Binningtona, hrají tak v šesti v poli!

56:45
    Ofsajd domácích, vhazuje se ve středním pásmu.

56:24
    V prostoru mezi kruhy se ke střele dostal Bozak, Bishop skvělým zákrokem drží vedení svého týmu o dva góly!

55:49
    Parayko měl nyní za sebou snad tři střelecké pokusy od modré čáry, jenže vždy mířil vedle. St. Louis pokračují v tlaku.

55:22
    Následně je pískáno zakázané uvolnění Dallasu. Hra se začíná kouskovat, což vyhovuje hostům.

55:15
    S rozehrávkou musel pomoci vlastnímu týmu brankář Binnington.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 36. Pietrangelo (Sundqvist, Edmundson) – 17. Ja. Benn (Fedun), 19. J. Klingberg (Comeau, Janmark), 38. Ja. Benn (Seguin, J. Klingberg), 60. Ja. Benn (J. Klingberg)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko, R. O'Reilly, Schwartz – Blais, Bozak, Steen – Thomas, Sundqvist, Maroon – Sanford, Barbašev, MacEachern.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Radulov, Seguin, Hintz – Spezza, L'Esperance, Ja. Benn – Comeau, Faksa, Janmark – B. Ritchie, Dickinson, Ničuškin.