Watford – Leicester 2:1 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:2 (kon.) | Everton – Liverpool 0:0 (kon.)
Everton FC
0:0 (0:0)
Liverpool FC
Neděle 03.03.2019, 17:15 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 29. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek neděle! (19:17:39)
    Dnešní derby přineslo především boj.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:10.

Liverpoolské derby končí bezgólovou remízou! Fanoušci Evertonu se radují, hřeje je i to, že sebrali městskému rivalovi body v boji o titul. Liverpool totiž zůstane v tabulce druhý, v tomto kole jej přeskočil Manchester City.

V prvním dějství měli hosté ještě více ze hry. Vytvořili si však pouze jedinou gólovou příležitost, kterou měl Mohamed Salah, jehož skvěle vychytal Pickford. Po změně stran hrály Karamelky odvážněji. Hosté ještě dokázali zahrozit, ovšem Salahovi sebral šanci skvělým obranným zákrokem Keane a podobně dopadl i Fabinho, jehož zase odzbrojil Digne. V závěrečných dvaceti minutách se pak ofenzivní hráči Reds ze hřiště zcela vytratili a Everton duel dovedl k remíze, se kterou jsou jeho hráči asi spokojeni.

90+3

90+2
    Hosté jsou v posledních dvaceti minutách naprosto bezzubí. Van Dijk hledal dlouhým nákopem Alexandera-Arnolda, jemuž míč odskočil za brankovou čáru. Vykopává Pickford.

90+1
    Nepovedený centr Lallany doskákal do rukavic brankáře Pickforda.

90+1
    Rozhodčí prodlouží zápas o tři minuty!

90
    Domácím unikl balón do autu. Liverpool bude vhazovat...

89
    Liverpoolu ve druhém poločase naprosto odešel přechod do útoku. Balóny se rychle vracejí na polovinu Reds.

88
    Richarlison hru Evertonu určitě oživil, ale teď se neprosadil. Bude se kopat od brány Liverpoolu.

87
    To by ji však musel Sigurdsson rozehrát lépe. Balón zakroutil do zámezí.

87
    Lucas Digne upadl po souboji s Alexanderem-Arnoldem. Hostující obránce měl štěstí, že protihráče zasáhl ještě před šestnáctkou. Penalta to tedy nebude, ale i standardka z této pozice může být nebezpečná.

86
    Richarlison se na pravé straně uvolnil přes Robertsona a odcentroval. Našel hlavu stopera Matipa.

85
    Závar v domácím pokutovém území. Roberto Firmino ale modrý obranný val nepropálil.

85
    Adam Lallana se hned pustil do souboje s Colemanem. Držení bylo asi oboustranné, ale faul byl odpískán domácímu obránci.

84
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Adam Lallana.

84
    No, zas tak daleko od toho nebyl Roberto Firmino. Jeho hlavička ale nebyla povedená a skončila vedle brány.

83
    Centr Alexandera-Arnolda uklidil Keane na roh. Příležitost pro Liverpool udeřit...