Ufa – Dyn. Moskva 1:2 (kon.) | Jenisej – Rostov 1:1 (kon.) | Spartak – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
konec
FC Jenisej Krasnojarsk
1:1 (0:0)
FK Rostov
Neděle 03.03.2019, 12:00Ruská Premier Liga • 18. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:57:58)
   
  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:9.
   
  Je konec! Rostov jen remizoval na půdě Jenisej Krasnojarsk 1:1 a ztratil body v boji o pohárovou Evropu! Obě branky přitom padly z jediných šancí dnešního střetnutí. Hostujícímu trenérovi vyšlo dokonalé střídná a Björn Sigurdarson dvacet minut před koncem poslal Rostov do vedení! Domácí celek však nesložil zbraně a Fegor Ogude vyrovnal v 84. minutě přesnou hlavičkou pod břevno. Poté si už obě obrany závěr utkání pohlídaly.
   
  90+5
  Konec zápasu.
   
  90+4
  Žlutou kartu dostává Alexandr Charitonov (FC Jenisej Krasnojarsk).
   
  90+3
  Domácí se v nastaveném čase dostali do tlaku, jenže stopeři Rostova odvrátili v rychlém sledu snad tři centry a nepustili nikoho v červeném do zakončení.
   
  90+2
  Domácí celek zahrával ještě jeden rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na přední tyč, kam se dral Fegor Ogude, ale kolem obránce nestačil vypálit.
   
  90+1
  Nastavují se tři minuty!
   
  90
  Jusupov se pokusil o centr na vzdálenější tyč, jenže stopeři domácího celku pohlídali Sigurdarsona a nepustili hráče ve žlutém dresu k hlavičce.
   
  89
  Artur Jusupov se dostal k odraženému míči na hranici pokutového území a pohotově zakončil. Jeho ránu srazil Fegor Ogude na rohový kop.
   
  88
  Ragnar Sigurdsson prošel s míčem u nohy až na hranici pokutového území, ale Ali Gadžibekov proti němu skvěle vystoupil a nenechal jej zakončit.
   
  87
  Michail Kosťukov odcentroval z pravé strany do pokutového území. Za jeho pobídkou se hnal Michail Komkov, ale ten už se s míčem nestačil otočit.
   
  86
  Rostov ještě chce s výsledkem něco udělat. Baktijor Zajnutdinov táhl akci hostujícího celku po levé straně, ale domácí zadák jej nenechal odcentrovat.
  84. Fegor OGUDE - 1:1
   
  84
  Jenisej právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! Domácí udeřili ze své první velké šance v dnešním souboji! Na centr z pravé strany si naskočil FEGOR OGUDE a hlavičkou pod břevno vyrovnal!
   
  83
  Roman Jeremenko si v souboji s dotírajícím Kičinem pomohl nedovoleným zákrokem a poslal domácího hráče na zem. Rozehrávat bude Jenisej.
   
  82
  Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Danil Glebov, přichází Baktijor Zajnutdinov.
   
  81
  Michail Komkov se na vlastní polovině opřel loktem do soupeře a dostává žlutou kartu.
   
  80
  Hosté sice po rohovém kopu dopravili míč do sítě, jenže rozhodčí ještě předtím viděl nedovolený zákrok a přerušil hru. Branka tak nemůže platit.

  Tomáš Kubečka

  Branky: 84. Ogude (Charitonov) – 69. B. Sigurdarson

  Karty:   23. Gadžibekov (YEN), 81. Komkov (YEN), 90+4. Charitonov (YEN) – 40. Jusupov A. (RTV)


  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:9.
  FC Jenisej Krasnojarsk: D. Jurčenko – Jatčenko (73. Komkov), Gricajenko, Gadžibekov, Kičin – Zanev, Semakin, Ogude, Torbinskij (65. Charitonov) – Kosťukov, Sarkisov.
  Náhradníci: Jurij Nestěrenko – Komolov, Rožkov, Charitonov, Zotov, Komkov, Kutin.

  FK Rostov: Pesjakov – Logašov, M. Mevlja (75. R. Sigurdsson), Hadžikadunić, Novoselcev – Glebov (82. Zajnutdinov), Jeremenko, Normann, Jusupov, Gaţcan – Šomurodov (60. B. Sigurdarson).
  Náhradníci: Abajev – Ščadin, R. Sigurdsson, B. Sigurdarson, Sapeta, Zajnutdinov, Trošečkin.