Guingamp – Nantes 0:0 (kon.) | Lille – Dijon 1:0 (kon.) | Nice – Štrasburk 1:0 (kon.)
Lyon – Toulouse 5:1 (kon.) | Marseille – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
OGC Nice
1:0 (1:0)
RC Štrasburk
Neděle 03.03.2019, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (16:56:45)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 4:14.

Je dobojováno! Utkání mezi Nice a Štrasburkem nabídlo zejména defenzivní a taktickou bitvu, která dohromady přinesla jen tři střely na branku. Gólem skončila jediná z nich, když ve dvacáté minutě otevřel skóre domácí křídelník Attal. Štrasburk byl po změně stran mnohem aktivnější. Šanci si ale vytvořil jednu jedinou, když Zohi vystřelil těsně nad horní růžek Benítezovy branky. Nice tedy potvrdilo, že se mu na domácím hřišti daří, a posunulo se v tabulce už na sedmé místo. Alsasané naopak popáté v řadě nezvítězili a spadli na příčku devátou.

90+6

90+6
    Přes dvě minuty trvalo, než hosté balón vybojovali. A mohou ještě zaútočit, neboť do konce nastavený zbývá minimálně půlminuta.

90+5
    Tohle se domácímu publiku líbí. Tradiční zdržovačky u rohového praporku nejsou schopní Alsasané přerušit. Čas na vyrovnání jim nemilosrdně utíká.

90+4
    Attal natáhl krok a po pravé autové čáře uběhl s balónem na noze dobrých šedesát metrů. Vybojoval dokonce roh a s hosty už to nevypadá vůbec dobře.

90+3
    Není to žádný tlak, který by domácí fanoušci museli sledovat se zatajeným dechem. Defenziva Nice funguje po celý zápas bezchybně.

90+2
    Mezitím se rozběhla už druhá minuta, kterých bude dohromady šest. Štrasburk pokračuje v dobývání obrany.

90+1
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Rémi Walter.

90
    Nehraje se už poměrně dlouho. Během všech rozporů zůstal na trávníku ležet Allan Saint-Maximin, který bude muset být vystřídán.
    89. Červená karty pro Danila a Grandsira

89
    Červené karty vyfasovali Samuel Grandsir a Danilo, kteří byli hlavním spouštěčem celé té nesportovní mely.

87
    V blízkosti střídaček vznikla poměrně velká šarvátka, ve které byl hodně aktivní Gransdir. Pravděpodobně se budou rozdávat karty.
    85. Kévin Zohi (SSG)

85
    Největší šance Alsasanů! Sanjin Prcić si postavil balón k exekuci rohového kopu. Centr přetáhl na Zohiho, jehož technická střela jen těsně minula levý horní roh Benítezovy brány!

84
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Nuno Da Costa, přichází Samuel Grandsir.

84
    Autor dosud jediné branky Youcef Attal chtěl vyvézt míč na polovinu soupeře. Narazil přitom do Caciho, kterému byl odpískán faul.

83
    Štrasburk má po celou druhou půli výrazně více ze hry. Čas na vyrovnání se mu však rychle krátí, od konce zápasu nás dělí posledních deset minut.