Turín – Chievo 3:0 (kon.) | Janov – Frosinone 0:0 (kon.) | Spal – Sampdoria 1:2 (kon.)
Udinese – Bologna 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 3:1 (kon.) | Neapol – Juventus 1:2 (kon.)
Udinese Calcio
2:1 (1:1)
Bologna FC
Neděle 03.03.2019, 15:00 • Dacia Arena (Udine) • Italská Serie A • 26. kolo

Dnešní zápas končí. Výkon byl vyrovnaný v prvním poločase dominovali spíše hosté, ale nařízená penalta je celkem shodila. Druhý poločas patřil domácím a zejména pak skvělému výkonu Pussetta, který vstřelil vítězný gól svého týmu. Udinese se tak vzdaluje sestupovým příčkám, naopak Bologna na nich zůstává. Děkuji za pozornost a na shledanou. (16:55:05)

90+5

90+5
    Ještě jedna standardní situace pro Udinese.

90+4
    Domácí brání skvěle.

90+2
    Okaka odchází, nahrazuje ho Teodorczyk.

90+2
    Okaka dostává žlutou kartu za zdržování při střídání.

90+1
    Bude se hrát ještě čtyři minuty nastavení.

90
    Tohle pro hosty už vypadá jako hodně těžký úkol, pokusit se o vyrovnání.

89
    Dijks zajel do protihráče a po právu vidí žlutou kartu.

88
    Pussetto střídá, celý stadion mu tleská ve stoje, tenhle hráč odehrál skvělé utkání. Nahrazuje ho Lasagna.

87
    Mandragora se s tím nepáral a poslal míč do nějaké páté řady.

86
    Musso vyběhl a odkopl před dotírajícím útočníkem.

85
    Larsen přišel jednoduše o míč.

83
    Domácí jsou stále při chuti a svého soupeře přehrávají.

81
    Santander vidí žlutou kartu za faul.

80
    Hosté na gól reagují okamžitým střídáním. Sansone běží na hřiště, Soriano jde do sprch.
    79. Ignacio PUSSETTO - 2:1

79
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Máme tu gól! Udinese si vytvořilo tlak a dokázalo skórovat! Larsen zatáhl míč, nacentroval a IGNACIO PUSSETO už si s míčem poradil! Stav utkání: 2:1.