Sparta – Bohemians 5:4 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Otrokovice 6:3 (kon.) | Chodov – Ostrava 2:3 (1:2 po s.n.)
Vítkovice – Střešovice 5:2 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
5:2 (0:1, 2:0, 3:1) Stav série: 2:0
PSN Tatran Střešovice
Neděle 03.03.2019, 18:00 • SC Dubina Ostrava • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je z dnešního utkání ode mě vše a přejí hezký zbytek večera. (19:50:27)

Skončilo nám druhé čtvrtfinále, které ovládli opět florbalisté Vítkovic. Tentokráte porazili Tatran po třetinách 0:1, 2:0 a 3:1 v součtu 5:2 a ujali se vedení v sérii 2:0 na zápasy. Série pokračuje za týden odvetnými zápasy v Praze ve Střešovicích.

Nejlepší hráči: Lukáš Souček (Vítkovice) – Ondřej Vítovec (Tatran Teka Střešovice)

58:15
    Tatran v šesti hráčích v poli.
    57:59 Filip LANGER - 5:2

57:59
    Tatran právě vstřelil branku!
    I když tomu sám nevěří, tak FLIPOVI LANGROVI se povedlo střelou z první prostřelit Součka u levé tyče. Asistence: Milan Meliš.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:56
    Začínají se nám množit nepřesnosti na obou stranách.

54:30
    Tatran se přes dobře postavenou obranu Vítkoic nedokáže teď prosadit.

52:27
    Kolísko našel přesnou přihrávkou Sedláčka, který trefuje tyčku vítkovické brány.

51:45
    Tatran teď drží míček na polovině Vítkovic a kombinuje s ním.

50:01
    Začalo nám běžet posledních deset minut třetí třetiny. Tatranu se tak krátí čas na případně zdramatizování zápasu. I když to tak nevypadá, tak zatím ještě není nic rozhodnuto. Ve florbale mohou padnout i tři goly během minuty.

48:33
    Oddechový čas pro hosty.
    48:33 Lukáš ŘEZANINA - 5:1

48:33
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Ani ne za minutu tu máme další gólový úspěch domácích. Tentokráte se prosadil Lukáš Řezanina dobrým důrazem u pravé tyče LUKÁŠ ŘEZANINA. Asistence: Lukáš Hájek.
    47:38 Matěj ČERNÝ - 4:1

47:38
    Vítkovice přidávají další branku. Střelou ze střední vzdálenosti zamířil přesně do brány MATĚJ ČERNÝ. Asistence: Jiří Besta.

45:00
    Opět se nám začínají množit nepřesnosti na obou stranách.

MCh

Branky a nahrávky: 27. Hubálek (Jan Šebesta), 27. Delong (Jastřembský), 42. Bräuer (Jan Šebesta), 48. Černý (Besta), 49. Řezanina (Hájek) – 15. Jak. Kolísko (Ullmann), 58. Langer (Meliš)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Nehera, Rýpar, Hubálek – Herblich, Firda, Oborák – Sladký, Gattnar, Jan Šebesta – Řezanina, Černý, Hájek – Bräuer, Jastřembský, Delong – Malina, Besta.
    PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Fibiger) – Mühlfait, Sládeček, Jak. Kolísko, Piták, Vítovec, Ullmann – Tlapák, Kreysa, Komárek – Sádlo, Slavík, Marek Beneš – Pixa, Meliš, Švéda – Řezník, Langer.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula