Bielefeld – Darmstadt 1:0 (kon.) | Ingolstadt – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | Dynamo Drážďany – Bochum 2:2 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
1:0 (1:0)
SV Darmstadt 98
Neděle 03.03.2019, 13:30 • SchücoArena (Bielefeld) • 2. německá Bundesliga • 24. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 4:9. (15:29:15)

Tak zde máme konec utkání, který vyhráli domácí hráči, stačila jim k tomu jediná branka v podání Klose, který střelou z první skóroval ke konci prvního poločasu. Hosté se na závěrečný tlak již ani nezmohli, asi pouze jedna šance přišla, a to zkraje druhé půle, kdy střela skončila na tyčce.

90+4

90+4
    Hraje se již dokonce čtvrtá minuta nastavení a domácí získali přímý volný kop. Pro hosty to asi znamená definitivní konec nadějí.

90+4
    Žlutou kartu dostává Franke (SV Darmstadt 98).

90+3
    Tohle již vypadá velmi nadějně, balón je opět kousek od vápna hostů a navíc Darmstadt když získal balón, tak hned o něj přišel.

90+2
    A další nedovolený zákrok týmu, který prohrává. Domácí to hrají již zkušeně a drží míč u rohového praporku.

90+1
    Nastavují se 3 minuty!

90+1
    Dlouhý nákop hostů byl nakonec k ničemu, jelikož přišel velmi zbytečný útočný faul a v držení míče jsou opět domácí.

90
    Velice důležitý a čistý skluz předvedl hráč Bielefeldu, ten zhatil velmi nadějný brejk hostů. Darmstadtu již zbývá velmi málo času.

89
    Domácí mají v záloze ještě jedno střídání, které využijí asi takticky až v nastavení. Nyní dokonce drží míč pod svoji kontrolou, a to i na polovině soupeře.

88
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Yabo, přichází Salger.

87
    Darmstadt to má velmi těžké již, nemůže se dostat ani poblíž pokutového území a defenzíva domácích navíc ukořistila balón.

86
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Mehlen, přichází Wurtz.
    Tudíž ošetřovaný hráč nakonec ve hře již nepokračuje.

85
    Fanoušci domácího týmu ženou svůj celek za výhrou, nyní však přijde ještě střídání hostů.

84
    Hráč hostů Mehlen byl v souboji zasažen do obličeje a vyžádal si ošetření. Měl by však pokračovat ve hře.

83
    Navíc nyní přišla další výhoda přímého volného kopu a domácí to vyřešili přihrávkou skrz obranu. Následná rána šla jen doprostřed branky.

82
    Hráči hostů již nemají mnoho času, zbývá posledních 9 minut do nastvení a defenzíva Bielefeldu si počíná pozorně navíc.

81
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Edmundsson, přichází Staude.