Bielefeld – Darmstadt 1:0 (kon.) | Ingolstadt – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | Dynamo Drážďany – Bochum 2:2 (kon.)
FC Ingolstadt 04
1:2 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 03.03.2019, 13:30 • Audi-Sportpark (Ingolstadt) • 2. německá Bundesliga • 24. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (15:26:47)

Dnešní utkání prvního s předposledním je u konce! Hosté si nakonec z Ingolstadtu odvážejí cenné tři body! Kolín nad Rýnem se dostal do vedení v 40. minutě, kdy proměnil pokutový kop Modeste. Do druhého poločasu sice vstoupili lépe domácí, kteří si ale nedokázali vytvořit větší gólovou šanci, čehož využili hosté, kteří přidali druhý gól z rohového kopu. V nastavení již pouze domácí poupravili skóre, když se trefil Paulsen.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:26.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Kainz (1. FC Kolín nad Rýnem).

90+3
    Domácí fanoušci si nyní žádali penaltu, ale rozhodčí dává jasně najevo, že tohle pokutový kop nebude.

90+2
    Žlutou kartu dostává Schaub (1. FC Kolín nad Rýnem).
    90+1. PAULSEN - 1:2

90+1
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Domácí přece jen snižují! BJORN PAULSEN se ve vápně dostal k balónu, který se nepodařil obraně Kolína vykopnout a trefuje míč do branky!

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase 4 minuty!

90
    Hráči Kolína nyní již spíše zdržují hru a snaží se držet balón co nejdále od vlastní branky, což se nelíbí domácím fanouškům.

89
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Modeste, přichází Terodde.

88
    Ošetřován byl teď jeden z hráčů Kolína, který chytl křeč. Nyní se již ale hraje dále.

87
    Modeste skvělou patičkou poslal míč na Sobiecha, který ovšem balón následně ztratil.

86
    Ingolstadt se dostal do zakončení, které skončilo vysoko nad brankou, kterou střeží Horn. Brankář hostů nyní rozehrává od branky.

85
    Domácí se dostali k centru do vápna, který ovšem nenašel žádného z hráčů, a tak ho obrana Kolína poslal co nejdále od vlastní branky.

84
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Drexler, přichází Schaub.

83
    Do konce utkání zbývá již několik posledních minut a hosté již pouze brání a snaží se držet co nejdéle balón.