Bohemians 1905 – Slavia | 0:3 (kon.) | | | Teplice – Opava | 3:2 (kon.) |
Žižkov – Prostějov | 4:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 0:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Sokolov | 2:0 (kon.) |
Vlašim – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) |
Watford – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Fulham – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Everton – Liverpool | 0:0 (kon.) |
Eibar – Celta Vigo | 1:0 (kon.) | | | Real Betis – Getafe | 1:2 (kon.) | | | Real Sociedad – Atlético | 0:2 (kon.) |
Valencia – Ath. Bilbao | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – Hannover | 5:1 (kon.) | | | Wolfsburg – W. Brémy | 1:1 (kon.) |
Turín – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Janov – Frosinone | 0:0 (kon.) | | | Spal – Sampdoria | 1:2 (kon.) |
Udinese – Bologna | 2:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Fiorentina | 3:1 (kon.) | | | Neapol – Juventus | 1:2 (kon.) |
Guingamp – Nantes | 0:0 (kon.) | | | Lille – Dijon | 1:0 (kon.) | | | Nice – Štrasburk | 1:0 (kon.) |
Lyon – Toulouse | 5:1 (kon.) | | | Marseille – Saint-Étienne | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Trnava | 2:0 (kon.) |
Plzeň – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Olomouc – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Karviná – Jihlava | 5:0 (kon.) |
Bielefeld – Darmstadt | 1:0 (kon.) | | | Ingolstadt – Kolín nad Rýnem | 1:2 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Bochum | 2:2 (kon.) |
Heerenveen – Willem II | 4:2 (kon.) | | | Groningen – Venlo | 3:2 (kon.) | | | Alkmaar – Sittard | 4:2 (kon.) |
Feyenoord – Emmen | 4:0 (kon.) |
Waregem – Gent | 1:3 (kon.) | | | Lokeren – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Antverpy – Eupen | 2:1 (kon.) |
Belenenses – Feirense | 4:0 (kon.) | | | Chaves – Santa Clara | 0:0 (kon.) | | | Rio Ave – Braga | 1:2 (kon.) |
Sporting – Portimonense | 3:1 (kon.) |
Austria – Hartberg | 4:2 (kon.) | | | Sturm Graz – Linz | 0:3 (kon.) | | | Wacker – Mattersburg | 0:1 (kon.) |
Ufa – Dynamo | 1:2 (kon.) | | | Jenisej – Rostov | 1:1 (kon.) | | | Spartak – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) |
Wisla Krakov – Pogoň | 2:3 (kon.) | | | Lech Poznaň – Arka | 1:0 (kon.) |
Melbourne City – Perth Glory | 2:2 (kon.) |
konec
KKS Lech Poznaň
1:0
(1:0)
Arka Gdynia
90+2
|
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Kamil Jóźwiak, přichází Tymoteusz Klupś.
|
|
83
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Marko Vejinović, přichází Goran Cvijanovič.
|
|
78
|
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Christian Gytkjaer, přichází Timur Žamaletdinov.
|
|
77
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Luka Zarandia, přichází Rafał Siemaszko.
|
|
71
|
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Darko Jevtić, přichází Łukasz Trałka.
|
|
62
|
Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Nabil Aankour, přichází Maksymilian Banaszewski.
|
Branky:
40. Gytkjaer
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:11. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:14.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 23. De Marco (LPO), 43. Jevtić (LPO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:11. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:14.
KKS Lech Poznaň:
Burić – Gumny, Rogne, Vujadinović, Tomasik – Jóźwiak (90+2. Klupś), De Marco, Gajos, Makuszewski – Jevtić (71. Trałka), Gytkjaer (78. Žamaletdinov).
Náhradníci: Putnocky – Trałka, Žamaletdinov, Kostewycz, Amaral, Janicki, Klupś.
Trenér:
Arka Gdynia: Šteinbors – Zbozień, Maghoma, Danch, Olczyk – Deja, Janota, Vejinović (83. Cvijanovič), Zarandia (77. Siemaszko) – Jankowski, Aankour (62. Banaszewski).
Náhradníci: Staniszewski – Socha, Sołdecki, Nalepa, Cvijanovič, Banaszewski, Siemaszko.
Trenér:
Náhradníci: Putnocky – Trałka, Žamaletdinov, Kostewycz, Amaral, Janicki, Klupś.
Trenér:
Arka Gdynia: Šteinbors – Zbozień, Maghoma, Danch, Olczyk – Deja, Janota, Vejinović (83. Cvijanovič), Zarandia (77. Siemaszko) – Jankowski, Aankour (62. Banaszewski).
Náhradníci: Staniszewski – Socha, Sołdecki, Nalepa, Cvijanovič, Banaszewski, Siemaszko.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: