Vegas – Vancouver 3:0 (kon.) | Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Chicago 5:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Winnipeg Jets
Pondělí 04.03.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů! (03:41:58)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (Columbus) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:16

1. Blake Wheeler (Winnipeg) 4+0
    2. Mark Scheifele (Winnipeg) 0+3
    3. Nick Foligno (Columbus) 1+0

A je tu konec! V poslední třetině se prosadili pouze hosté a rozhodli o své výhře! Ve 48. minutě se prosadil Wheeler a Jets znovu vedli. V 58. minutě se prosadil znovu hostující kapitán a v poslední minutě přidal pojistku do prázdné branky znovu Wheeler. Columbusu se nedá upřít snaha,ale Hellebuyck dnes chytal opravdu skvěle a Jets vděčí za výhru hlavně jemu. Jets si tak připisují cenné 2 bodíky a míří na led Tampy Bay. Naopak Blue Jackets se pokusí napravit reputaci a vyhrát nad Devils.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 42, Hosté – 26.

59:26 Blake WHEELER - 2:5

59:26
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A je tu pojistka do prázdné branky! Po pěkné kombinaci se znovu prosazuje hostující kapitán BLAKE WHEELER, který přidává svou 4. branku v dnešním zápase! Asistence: Mark Scheifele a Andrew Copp.

58:20
    Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!
    57:47 Blake WHEELER - 2:4

57:47
    Čepice na led! Po krásné backhandové nahrávce od Laineho kompletuje hostující kapitán BLAKE WHEELER hattricka definitně tak asi pohřbívá šance Columbusu na body. Asistence: Patrik Laine, Nathan Beaulieu.

57:05
    Panarin zavezl kotouč do třetiny Jets, poslední minuty připomíná zápas spíše přesilovou hru.

56:10
    Jets se dostali po delší době do třetiny soupeře,ale o kotouč ihned přišli.

55:50
    Domácí se usadili ve třetině soupeře a střílí z každé pozice.

55:05
    Artěmij Panarin napálil kotouč vší silou od mantinelu, jeho pokus Connor Hellebuyck vyrazil betonem.

54:50
    Oliver Bjorkstrand dostal krásnou nahrávku na střed hřiště a střílel z mezikruží,ale jeho pokus na druhou tyč skončil v lapačce!

54:05
    Columbus už je v pásmu,ale nikdo se ke střele neodhodlal.

53:40
    Jets se dostali ke kotouči a ihned ho odpalují přes všechny čáry.

53:05
    Panarin vypálil z jedničky od mantinelu, kotouč prosvištěl těsně kolem tyče!

52:40
    Foligno vypálil ze středu, jeho pokus Hellebuyck našel v lapačce!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 12. N. Foligno (Panarin, Atkinson), 38. S. Jones (Panarin, Werenski) – 3. Niku (Chiarot, Perreault), 21. Wheeler (D. Kulikov, Scheifele), 48. Wheeler (Beaulieu, Scheifele), 58. Wheeler (Laine, Beaulieu), 60. Wheeler (Scheifele, Copp)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Harrington, D. Savard, Werenski, McQuaid, Nutivaara – Atkinson, Dubois, Panarin – Bjorkstrand, Duchene, Dzingel – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Dubinsky, Riley Nash, Robinson – Sedlák.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Beaulieu, Trouba, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Niku – Laine, Scheifele, Wheeler – Connor, K. Hayes, Ehlers – B. Tanev, Copp, Little – Perreault, P. Lindholm, Roslovic.

Rozhodčí: O’Halloran, Walsh – Amell, Miller

Diváci: 16 091