Kometa Brno – Zlín 7:2 (3:1 po n.s.n.) | K. Vary – Kobra 3:2 (2:1 po n.s.n.) | HK MD Šumperk – Vsetín 2:5 (po nadst. prodl.)
po n.s.n. (2:1)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:1, 1:1, 1:0 - N 0:0)
HC Kobra Praha
Pondělí 04.03.2019, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Nadstavba C

Máme po zápase, všechny čtyři body nakonec zůstávají v Karlových Varech. Ve třetí třetině rozhodl o vítězi základní hrací doby svým gólem Petretič a v nadstavbových nájezdech vyhrála Energie díky trefě Märze. Z tohoto onlajnu je to ode mne vše, děkuji, že jste jej sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (20:58:32)

V samostatných nájezdech nadstavby zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.

Stejskal neproměňuje.

Nadstavbové samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Nadstavbové prodloužení skončilo.

64:49
    Tichý to zkusil z úhlu, trefil však je boční tyč karlovarské brány.

63:52
    Blecha pálil z pravého kruhu, jeho střelu ale zastavila obrana Kobry.

62:54
    Černý neproměnil tutovku. Dostal přihrávku k pravé tyči, kde ještě před vystřelením podklouzl a šance tak skončila.

61:29
    Rymon střílel z bezprostřední blízkosti, Tuček ale kotouč vyrazil vysoko za svou klec.

60:23
    Bauer měl příležitost hned v prvních sekundách nadstavby, dostal se s pukem před Bajgara a zakončil, puk zůstal ležet v brankovišti, domácí ho ale včas odklidili.

60:01
    Začalo nadstavbové prodloužení.

60:00
    Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:02
    Hosté to zkouší v šesti bez gólmana.

58:31
    Oddechový čas pro hosty.

58:19
    Remeš jel s pukem sám, střela z pravého kruhu ale skončila na betonu brankáře hostí.

56:47
    Domácí se drží v útočné třetině a kombinují, všechny dosavadní střely ale dokázal zastavit Tuček.

55:56
    Kobra nevyužila přesilovky a inkasovala, teď se jí navíc nedaří dostat přes střední pásmo.

54:28
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Houdek vyslal přihrávku na MATĚJE PETRETIČE, který dojel až před Tučka a zprava ho překonal bekhendovou střelou. Asistence: Petr Houdek.

53:59
    Kobra obsadila útočnou třetinu a kombinuje.

52:16
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petretič – 2 min., podrážení).

51:18
    Nápravník to zkusil sám ve vlastním oslabení, na Kubáta ale svou střelou zprava nevyzrál.

49:41
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., podrážení).

48:58
    Obě mužstva si přehazují puk jako horký brambor a hra rychle mění směr.

47:29
    Rajilič mohl střílet na druhé straně, domácí obránci mu ale puk vypíchli.

46:48
    Šlechta s pukem přejel přes modrou, v pásmu ale o kotouč přišel.

45:50
    Zakázané uvolnění domácích.

44:49
    Remeš měl obrovskou šanci, dostal puk do prázdného levého kruhu a sjel si před bránu kde bekhendově zakončoval, Tuček se ale stihl přesunout k druhé tyči a puk chytit do lapačky.

43:59
    Energie míří do útočného pásma a připravuje se na pozice.

42:24
    Kobra posílá puk na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Tučkem.

41:55
    Karlovarští si zavezli puk za vlastní branku a střídají.

40:29
    Remeš pálil z mezikruží, Tuček ale zasáhl betonem.

40:01

Druhých dvacet minut přineslo znovu dva góly, znovu jeden na každé straně. Do vedení se tentokrát dostali hosté, a to v osmnácté minutě, Tomáš Bucek obdržel přihrávku na modrou, odkud propálil vše co mu stálo v cestě včetně Bajgara, který nastoupil do druhého dějství jako náhrada za Kubáta. Pět minut před sirénou ale Energie vyrovnala zásluhou Davida Černého, který parádně vyslal puk z levého kruhu až za Tučka. Obě mužstva se pak po zbytek třetiny snažila o vytvoření tlaku v útočném pásmu, ani jedno z nich však nebylo úspěšné. Poslední dějství začne v 18:27.

40:00

39:40
    Oba týmy se snaží dostat před bránu soupeře, to se ale ani jednomu z nich nedaří.

38:32
    Bauer si počkal a z nápřahu chtěl vypálit zprava, energetici ale rychle zareagovali a o puk ho připravili.

36:59
    Prošek nahodil puk na bránu z modré, Tuček ale střelu chytil do náruče.

34:31
    Zolnaj poslal puk přímo na hokejku DAVIDA ČERNÉHO, který svou tvrdou střelou zleva dostal puk za Tučka a vyrovnal. Asistence: Petr Zolnaj.

34:01
    Strnad ve vlastním oslabení ujel s pukem až před Bajgara a vystřelil, ten ale kotouč zblokoval vyrážečkou.

33:32
    Energie se drží v pásmu před Tučkem, ke střele se ale díky defenzivě hostí zatím nedostala.

32:09
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Bucek – 2 min., nedovolené bránění).

31:40
    Hosté nahodili puk do útočné třetiny, odkud jej ale karlovarský gólman posílá na druhou stranu hřiště.

30:52
    Bauer se snažil bekhendem dostat puk za Bajgara, ten ale jeho střelu vyrazil ramenem.

29:49
    Domácí zavezli kotouč za svou bránu a střídají.

28:58
    Hra se přesouvá z jedné strany ledové plochy na druhou a hráčům se nedaří držet v útočných pásmech.

27:51
    Strnad se rozjel s pukem a zleva bekhendem vystřelil, trefil však jen boční síť domácí klece.

26:54
    Hosté nepouštějí energetiky z pásma a zastavují jejich snažení ve střední třetině.

24:32
    Kobra právě vstřelila branku!
    Pražanům se podařilo rychle přečíslit a z protiútoku vytěžili držení pásma. Bauer následně nabil TOMÁŠOVI BUCKOVI, který od modré propálil Bajgara. Asistence: Patrik Bauer.

23:58
    Hrůša dostal bekhendem puk před Tučka, žádný z jeho spoluhráčů ale nedokázal puk dorazit.

22:56
    Kobra nahodila kotouč do útočného pásma, tam jej ale přebrala Energie.

21:53
    Valenta se ocitl sám před Bajgarem, domácí brankář ale jeho následnou střelu odklonil vyrážečkou.

20:01

20:01
    Střídání v týmu HC Energie Karlovy Vary: ze hřiště odchází Kubát, přichází Bajgar.

První třetina nabídla dva góly, jeden na každé straně. Karlovarští hráči byli na puku od začátku třetiny a snažili se s ním dostat před Kubáta, ten se ale i díky skvělé defenzivní hře hostí dokázal držet až šestnácté minuty, v té se podařilo Energii skórovat, Dominik Rymon dostal nabito přímo před bránu, odkud poslal puk bekhendově do sítě. Po vyloučení v obou týmech se dvě minuty před koncem podařilo Kobře vyrovnat, Stefan Rajilič se s tím nepáral a dělovkou povalil domácího gólmana, který neudržel puk v lapačce a ten spadl za brankovou čáru. Druhá třetina začne v 17:45.

20:00

19:25
    Kobra se tlačí před Kubáta, ten ale parádně zastavil dvě rychlé střely a do sirény se už skóre nezmění.

17:35
    Je vyrovnáno. Stejskal nabil STEFANOVI RAJILIČOVI do jízdy, druhý jmenovaný pak svou dělovkou povalil Kubáta, kterému vypadl chycený puk do brány, kde se po neudržení rovnováhy ocitl i karlovarský gólman. Asistence: Jiří Stejskal.

16:00
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Remeš – 2 min., napadení).

15:20
    Necelých pět minut před koncem první třetiny tu máme první branku zápasu. DOMINIK RYMON obdržel přihrávku do předbrankového prostoru, odkud bekhendem poslal puk do klece. Asistence: Josef Blecha.

14:46
    Přečíslení domácích znovu zastavila Kobra.

12:52
    Tůma zkusil stahovačkou obalamutit Kubáta, ten však blafák parádně zastavil betonem.

11:50
    Černý nahodil kotouč před pražskou bránu, jeho clonícím spoluhráčům se ale nepodařilo puk srazit do sítě.

10:58
    Karlovarští si drží útočnou třetinu, ke střele se však stále nedostali.

09:53
    Západočeši se tlačí před Tučka, hosté se ale solidně brání a nedávají zelenobílým hráčům příležitost ke střele.

08:06
    Domácí najeli s kotoučem za modrou, Kobra se ale bleskově osvobozuje vyhozením.

06:50
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Svoboda – 2 min., podrážení).

06:44
    Hrůša se dostal ve vlastním oslabení do úniku, svou střelou od pravého kruhu ale Tučka nepřekonal.

05:51
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šmajda – 2 min., krosček).

04:29
    Rajilič tvrdě pálil z mezikruží, Kubátovu klec však minul.

03:54
    Energii se nedaří dostat přes střední pásmo a veze si puk zpět za vlastní bránu.

02:29
    Šlechta to zkusil zleva, jeho ránu ale zablokoval jeden z hráčů Kobry.

01:52
    Na druhé straně obdržel puk zpoza brány Hrůša, toho ale o puk obrali hosté.

00:24
    Svoboda měl příležitost poté, co se dostal s pukem za modrou až do pravého kruhu, následná střela ale skončila na hokejce jednoho z karlovarských obránců.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Bajgar) – Zolnaj, Petretič, Houdek, Hohl, Prošek, Vogel – Remeš, Šlechta, Hrůša, Šmajda, Blecha, Rymon, Sapoušek, März, Černý

HC Kobra Praha: Tuček (Černý) – Stejskal, Bucek, Mašek, Bartoň, Frydrich – Tichý, Nápravník, Rajilič, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Svoboda, Tůma, Bauer

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Šimán.

HC Kobra Praha Pátá Kobra potřebuje dvacet bodů na svého dnešního soupeře. V posledním utkání se hosté utkali s Třemošnou se kterou padli 1:5.

HC Energie Karlovy Vary Karlovarští dorostenci jsou aktuálně na druhé pozici skupiny C a na Chomutov, který je před nimi jim chybí jen 25 bodů. Naposledy se utkali s Kladnem, které se jim podařilo porazit 3:2.

Pěkné odpoledne z Karlových Varů, dnes nás čeká dohrávka třináctého kola extraligy dorostu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 16. Rymon (Blecha), 35. Černý (Zolnaj), 55. Petretič (Houdek), rozh. náj. März – 18. Rajilič (Stejskal), 25. Bucek (Bauer)