Kometa Brno – Zlín 7:2 (3:1 po n.s.n.) | K. Vary – Kobra 3:2 (2:1 po n.s.n.) | HK MD Šumperk – Vsetín 2:5 (po nadst. prodl.)
po n.s.n. (2:1)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:1, 1:1, 1:0 - N 0:0)
HC Kobra Praha
Pondělí 04.03.2019, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Nadstavba C

V samostatných nájezdech nadstavby zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Vítěznou branku vstřelil LUKÁŠ MÄRZ.

54:28
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Houdek vyslal přihrávku na MATĚJE PETRETIČE, který dojel až před Tučka a zprava ho překonal bekhendovou střelou. Asistence: Petr Houdek.

52:16
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petretič – 2 min., podrážení).

49:41
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., podrážení).

34:31
    Zolnaj poslal puk přímo na hokejku DAVIDA ČERNÉHO, který svou tvrdou střelou zleva dostal puk za Tučka a vyrovnal. Asistence: Petr Zolnaj.

32:09
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Bucek – 2 min., nedovolené bránění).

24:32
    Kobra právě vstřelila branku!
    Pražanům se podařilo rychle přečíslit a z protiútoku vytěžili držení pásma. Bauer následně nabil TOMÁŠOVI BUCKOVI, který od modré propálil Bajgara. Asistence: Patrik Bauer.

20:01
    Střídání v týmu HC Energie Karlovy Vary: ze hřiště odchází Kubát, přichází Bajgar.

17:35
    Je vyrovnáno. Stejskal nabil STEFANOVI RAJILIČOVI do jízdy, druhý jmenovaný pak svou dělovkou povalil Kubáta, kterému vypadl chycený puk do brány, kde se po neudržení rovnováhy ocitl i karlovarský gólman. Asistence: Jiří Stejskal.

16:00
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Remeš – 2 min., napadení).

15:20
    Necelých pět minut před koncem první třetiny tu máme první branku zápasu. DOMINIK RYMON obdržel přihrávku do předbrankového prostoru, odkud bekhendem poslal puk do klece. Asistence: Josef Blecha.

06:50
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Svoboda – 2 min., podrážení).

05:51
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Šmajda – 2 min., krosček).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 16. Rymon (Blecha), 35. Černý (Zolnaj), 55. Petretič (Houdek), rozh. náj. März – 18. Rajilič (Stejskal), 25. Bucek (Bauer)