Kometa Brno – Sparta | 7:3 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 5:1 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Třinec – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Edmonton | 3:4 (kon.) | | | Calgary – Toronto | 2:6 (kon.) |
Liberec – Kladno | 4:6 (po nadst. prodl.) | | | Třemošná – Chomutov | 0:5 (po nadst. prodl.) |
Dornbirn – Znojmo | 1:8 (kon.) |
Pelhřimov – Letňany | 5:8 (kon.) |
Česko – Maďarsko | 7:0 (kon.) |
Magnitogorsk – Ufa | 1:2 (po pr.) | | | Jaroslavl – Soči | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) |
Detva – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 6:9 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 3:5 (kon.) |
konec
HC ZUBR Přerov
2:8
(0:1, 1:4, 1:3)
Stav série: 0:3
Rytíři Kladno
David Suchý
Branky a nahrávky:
34. Navrátil (R. Černý, Pšurný), 43. T. Doležal (Pala, Navrátil) – 16. J. Říha (Melka, Plekanec), 23. Vampola (Zikmund, Jelínek), 23. J. Říha (Zikmund, Machač), 32. Machač (Vampola, Plekanec), 40. Kubík (Plekanec, Melka), 53. Jelínek (Plekanec, J. Strnad), 56. Redlich (Vampola, J. Strnad), 60. Zikmund (Kubík)
Rozhodčí: Koziol, Sýkora – Kreuzer, Polonyi
Diváci: 3000
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Klimeš (23. Šurý) – R. Černý, M. Novotný, Zbořil, Pala (A), Weinhold, Malina, M. Pohl – Navrátil, Pšurný, T. Doležal (A) – Tomi, T. Sýkora (C), Sikora – Š. Kratochvíl, Moučka, Goiš – Davídek, F. Dvořák, Gago.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – J. Říha, Kehar, Zajíc, Nash, Svedlund, Lakos, Zelingr – Melka, Plekanec (A), Kubík – J. Strnad (C), Vampola (A), Redlich – Zikmund, Machač, Jelínek – Kružík, T. Kaut, Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – J. Říha, Kehar, Zajíc, Nash, Svedlund, Lakos, Zelingr – Melka, Plekanec (A), Kubík – J. Strnad (C), Vampola (A), Redlich – Zikmund, Machač, Jelínek – Kružík, T. Kaut, Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Koziol, Sýkora – Kreuzer, Polonyi
Diváci: 3000
Přerov | 1 | 4 | Kladno |
#1 | Pátek 01.03.2019 • 18:00 |
Kladno - Přerov 4:2 | |
#2 | Sobota 02.03.2019 • 16:00 |
Kladno - Přerov 4:0 | |
#3 | Úterý 05.03.2019 • 18:00 |
Přerov - Kladno 2:8 | |
#4 | Středa 06.03.2019 • 18:00 |
Přerov - Kladno 2:1 | |
#5 | Pátek 08.03.2019 • 18:00 |
Kladno - Přerov 4:1 |
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Marek Sikora – 2 min., hrubost).