Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 06:30.

Česko: Horváth (Štekr) – Saňa, Sedlák, Zdvořáček, Rulík, Bail, Duda, Bezděk, Adamík – Ballner, Krliš, Planý, Matějka, Josefus, Kafka, Kozák, Hložánek, Arnošt, Pulkrab, Matějček, Kolouch

Maďarsko: Doboš (Gadacsi) – Bukor, Inglis, Bernath, Lakatoš, Balint, Oroszi, Daraboš, Herner – Koenczei, Schmal, Szlama, Eross, Loczi, Turbucz, Csiki, Varga, Toth, Czako, Nemeth, Rozsa

Rozhodčí: Kohlmueller, Raming – Fraley, Sato.

Domácí tým hraje v plném počtu.

11:51
    Vyloučení v týmu Česko (Adamík – trestné střílení, podrážení).

11:51
    Po faulu Vojtěcha Adamíka se k trestnému střílení postavil Zoltan Eross, který ale branku nevstřelil.

12:34
    Česko právě vstřelilo branku!
    Projevilo se přísloví nedáš, dostaneš. Utekla zhruba půl minutka od trestného střílení proti České republice a máme tu branku domácího celku, kterou si zapisuje JOSEF SAŇA – 1:0!

17:34
    Branku do šatny a zároveň navýšení skóre, pod které se podepisuje DOMINIK KAFKA – 2:0!

20:00

Máme za sebou první dvacetiminutovku. Nejprve měli šanci skórovat hosté, když se na trestné střílení postavil Eross, ale branku nedal, poté ve třinácté minutě skóroval Josef Saňa a před koncem první třetiny zvýšil na rozdíl dvou branek Dominik Kafka. Další třetina začne přibližně v 7:15.

Statistiky v 1. třetině

Střely na branku: 10:8
    Vhazování: 5:7
    Vyloučení: 2:0

20:01

29:28
    Domácí hráči vlétli na svého soupeře a pálili jednu střelu za druhou, ujala se až ta JAKUBA PLANÉHO – 3:0!

33:43
    Další branka na straně domácího celku, o kterou se postaral JAN SEDLÁK – 4:0!

33:43
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Doboš, přichází Gadacsi.

35:31
    Vyloučení v týmu Česko (Zdvořáček – 2 min., podrážení).

37:01
    Branka v oslabení! DAVID BALLNER zamířil přesně – 5:0!

40:00

Druhá třetina skočila a dnes je jasné, kdo zvítězí. Další branky za Českou republiku přidali – Jakub Planý, Jan Sedlák a David Ballner. Další třetina začne přibližně v 08:00.