Kometa Brno – Sparta | 7:3 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 5:1 (kon.) | | | Liberec – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Třinec – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 3:1 (kon.) |
Buffalo – Edmonton | 3:4 (kon.) | | | Calgary – Toronto | 2:6 (kon.) |
Liberec – Kladno | 4:6 (po nadst. prodl.) | | | Třemošná – Chomutov | 0:5 (po nadst. prodl.) |
Dornbirn – Znojmo | 1:8 (kon.) |
Pelhřimov – Letňany | 5:8 (kon.) |
Česko – Maďarsko | 7:0 (kon.) |
Magnitogorsk – Ufa | 1:2 (po pr.) | | | Jaroslavl – Soči | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) |
Detva – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 6:9 (kon.) | | | Chotěboř – Chrudim | 3:5 (kon.) |
54:32
|
Vyloučení v týmu Česko (Duda – 2 min., podrážení).
|
|
50:02
|
Vyloučení v týmu Česko (Duda – 2 min., podrážení).
|
|
41:59
|
Vyloučení v týmu Česko (Hložánek – 2 min., podrážení).
|
|
35:31
|
Vyloučení v týmu Česko (Zdvořáček – 2 min., podrážení).
|
|
11:51
|
Vyloučení v týmu Česko (Adamík – trestné střílení, podrážení).
|
|
04:24
|
Vyloučení v týmu Česko (Rulík – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
13. Saňa, 18. Kafka, 30. Planý, 34. Sedlák, 38. Ballner
Rozhodčí: Kohlmueller, Raming – Fraley, Sato
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Horváth (Štekr) – Saňa, Sedlák, Zdvořáček, Rulík, Bail, Duda, Bezděk, Adamík – Ballner, Krliš, Planý, Matějka, Josefus, Kafka, Kozák, Hložánek, Arnošt, Pulkrab, Matějček, Kolouch
Náhradníci:
Trenér:
Maďarsko: Doboš (Gadacsi) – Bukor, Inglis, Bernath, Lakatoš, Balint, Oroszi, Daraboš, Herner – Koenczei, Schmal, Szlama, Eross, Loczi, Turbucz, Csiki, Varga, Toth, Czako, Nemeth, Rozsa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Maďarsko: Doboš (Gadacsi) – Bukor, Inglis, Bernath, Lakatoš, Balint, Oroszi, Daraboš, Herner – Koenczei, Schmal, Szlama, Eross, Loczi, Turbucz, Csiki, Varga, Toth, Czako, Nemeth, Rozsa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kohlmueller, Raming – Fraley, Sato
Diváci:
Jiří Cícha
@cichic18