New Jersey – Columbus 1:2 (0:2 po s.n.) | Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Ottawa 5:4 (2:0 po s.n.)
Pittsburgh – Florida 3:2 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 5:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 1:0 (kon.) | Colorado – Detroit 4:3 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:3 (kon.)
Los Angeles – Montreal 1:3 (kon.)
Colorado Avalanche
4:3 (0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)
Detroit Red Wings
Středa 06.03.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

56:18
    Avalanche hráli v šesti a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká domácí útočník Colin Wilson.

47:45
    Michael Rasmussen dostal dvě minuty za vysokou hůl a domácí Avalanche mají šanci vyrovnat skóre na 2:2.

36:56
    Patrik Nemeth vyfasoval dvě minuty za sekání a Red Wings si zahrají po komerční přestávce přesilovou hru.

25:39
    Nathan MacKinnon byl v samostatném úniku faulován a Danny DeKeyser byl vyloučen za hákování.

19:18
    Andreas Athanasiou fauloval těsně před svou bránou a byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

14:45
    Derick Brassard byl vyloučen za hákování a Red Wings si po komerční přestávce zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 22. Compher (Söderberg, C. Wilson), 49. Rantanen (Barrie, Landeskog), 59. Barrie (Rantanen, MacKinnon), 63. MacKinnon (Rantanen) – 17. Kronwall (Vanek, Nielsen), 43. Kronwall (J. de La Rose, Abdelkader), 58. Zadina (Hronek, Vanek)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Barrie, Nemeth, Zadorov – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – C. Wilson, Söderberg, Compher – Brassard, Jost, Calvert – Dries, Kerfoot, Andrighetto. Hlavní trenér: Jared Bednar.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Kronwall (A), Daley, DeKeyser, Hronek, Bowey, Ericsson – Bertuzzi, D. Larkin, Mantha – Glendening, Athanasiou, Zadina – Vanek, Nielsen (A), Helm – Abdelkader (A), J. de La Rose, Rasmussen. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Tom Chmielewski. Čároví: Travis Gawryletz, Brian Mach

Diváci: 18011