New Jersey – Columbus | 1:2 (0:2 po s.n.) | | | Boston – Carolina | 4:3 (po pr.) | | | NY Islanders – Ottawa | 5:4 (2:0 po s.n.) |
Pittsburgh – Florida | 3:2 (po pr.) | | | Tampa – Winnipeg | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Minnesota | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Dallas – NY Rangers | 1:0 (kon.) | | | Colorado – Detroit | 4:3 (po pr.) | | | Arizona – Anaheim | 1:3 (kon.) |
Los Angeles – Montreal | 1:3 (kon.) |
Sokolov – Nymburk | 8:0 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 2:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Děčín | 3:1 (kon.) |
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kopřivnice | 5:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 1:5 (kon.) |
Šumperk – Písek | 6:0 (kon.) | | | SHK Hodonín – Mor. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 3:1 (kon.) | | | Petrohrad – Spartak Moskva | 2:1 (kon.) |
Čáslav – Černošice | 4:1 (kon.) | | | Nový Bydžov – Náchod | 2:3 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 4:2 (kon.) |
Uh.Ostroh – SHKM Hodonín | 4:7 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Boskovice | 4:2 (kon.) | | | Krnov – SK Karviná | 3:2 (kon.) |
Studénka – Wolves Č. Těšín | 0:5 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Milevsko | 6:3 (kon.) | | | Strakonice – HC Vimperk | 5:4 (po pr.) |
Martin – Michalovce | 2:1 (kon.) |
konec
Barys Nur-Sultan
3:1
(2:0, 1:0, 0:1)
Stav série: 3:2
Torpedo Nižnij Novgorod
Tomáš Kubečka
Branky a nahrávky:
7. Frattin (Michajlis, Blacker), 12. Bochenski (A. Petersson), 25. A. Petersson (Cormier) – 42. Sabolič (Miele, Nazarevič)
Rozhodčí: Naumov, Fatejev – Sadovnikov, Kučava
Diváci: 9423
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Hrachovina) – Orechov, Dietz, Makljukov, Svedberg, Blacker, M. Semjonov, Lipin – Valk, Bochenski, A. Petersson – Michajlis, Cormier, Frattin – Boyd, R. Starčenko, Ševčenko – Akolzin, Sagadejev, Asetov.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Holm, Nazarevič, Aljajev, Volčenkov, Rodionyčev – Galuzin, Paršin, Žafjarov – Miele, Sabolič, Calof – Šenfeld, Varnakov, D. Sjomin – Makarenko, Smolin, Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Orlov, Barancev, Holm, Nazarevič, Aljajev, Volčenkov, Rodionyčev – Galuzin, Paršin, Žafjarov – Miele, Sabolič, Calof – Šenfeld, Varnakov, D. Sjomin – Makarenko, Smolin, Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Naumov, Fatejev – Sadovnikov, Kučava
Diváci: 9423
Barys | 4 | 3 | N.Novgorod |
#1 | Úterý 26.02.2019 • 14:30 |
Barys - N.Novgorod 4:1 | |
#2 | Čtvrtek 28.02.2019 • 14:30 |
Barys - N.Novgorod 5:4 po prodl. | |
#3 | Sobota 02.03.2019 • 15:00 |
N.Novgorod - Barys 3:1 | |
#4 | Pondělí 04.03.2019 • 17:00 |
N.Novgorod - Barys 5:4 po prodl. | |
#5 | Středa 06.03.2019 • 14:30 |
Barys - N.Novgorod 3:1 | |
#6 | Pátek 08.03.2019 • 15:00 |
N.Novgorod - Barys 3:1 | |
#7 | Neděle 10.03.2019 • 12:00 |
Barys - N.Novgorod 3:2 |
Vyloučení v týmu Barys Astana (Pavel Akolzin – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Barys Astana (Alichan Asetov – 2 min., hrubost).