Barys – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
konec
SKA Petrohrad
2:1 (0:0, 0:1, 2:0) Stav série: 3:2
Spartak Moskva
Středa 06.03.2019, 17:30 • Ice Palace • Play-off KHL • Osmifinále
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
   
  Hezký středeční večer přeji všem příznivcům hokeje. Play-off KHL už je v plném proudu, dnes jsou na programu páté zápasy. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat pátý zápas série mezi týmy SKA Petrohrad a Spartak Moskva. Stav je 2:2 na zápasy.
   
  1. zápas série – 0:1

  V sérii byli favority domácí hráči z Petrohradu, ale samotný zápas pak skončil jejich prvním neúspěchem. Hosté ze Spartaku Moskva totiž svého soka dokonale zaskočili a v první třetině vsítili dvě branky, tu první český útočník Robin Hanzl. Petrohradští se marně snažili o snížení a pak případné vyrovnání. Spartak dokráčel k výhře a ujal se vedení 1:0 na zápasy. Druhý den pak měli hráči Petrohradu šanci znovu doma sérii srovnat. A byli odhodláni první neúspěch odčinit.
   
  2. zápas série – 0:2

  První třetina druhého společného duelu byla plná vyloučení na obou stranách, branky se však nedočkal ani jeden tým. V té druhé už se diváci v petrohradské aréně dočkali a SKA se dostalo do dvoubrankového vedení a dali tak zápasu dobrý základ. Ovšem hosté nic nezabalili a stihli vyrovnat na 2:2. A když se už schylovalo k prodloužení, pouhých pět vteřin před vypršením třetí třetiny zasadil další tvrdou ránu do petrohradských řad Karsums, jenže vystřelil Spartaku druhý bod. Hosté tak dvakrát vyloupili soupeřův led a za stavu 0:2 na zápasy jeli hráči Petrohradu do Moskvy.
   
  3. zápas série – 2:1

  Petrohradští věděli, že pokud by nezvládli i třetí zápas, byli by ve velkém ohrožení a Spartak by tak měl čtyři mečboly. A bylo to znát. Po druhé třetině šlo SKA do vedení 4:1, v té druhé pak oba celky vsítily po jedné brance a bylo to jasné, Petrohrad po výhře 5:2 snížil na 1:2 na zápasy a vrátil se tak zpět do celé série. Ve čtvrtém duelu pak měli šanci srovnat a vrátit se tak na domácí led za nerozhodného stavu.
   
  4. zápas série – 2:2

  A tak se také stalo. Utkání však bylo velmi opatrné, hosté v něm měli střelecky navrch. V první třetině se dostali do vedení, které v prostřední části hry navýšili. Ovšem přišly dva slepené góly Spartaku v šestnácté minutě, které dělilo jednadvacet vteřin a bylo vyrovnáno. Do třetí třetiny tak oba týmy vstoupily za nerozhodného stavu. Branka pak už nepadla a zápas došel do "nekonečného" prodloužení. Ovšem nakonec trvalo necelých pět minut. Rundblad totiž svou přesnou střelou rozhodl o tom, že se série bude stěhovat za stavu 2:2 na zápasy na petrohradský led. A tam bude hosty čekat asi pořádné peklo. Uvidíme, komu se nakonec podaří vybojovat mečbol.
   
  Československá stopa v utkání

  Robin Hanzl (Spartak Moskva)
  Július Hudáček (Spartak Moskva)
   
  Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
   
  Úvodní sestavy:

  SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov (A), Chafizullin, A. Bělov, Rundblad, Tokranov, Zub – Dacjuk (C), S. Plotnikov (A), N. Gusev – Prochorkin, Barabanov, Kuzmenko – Koskiranta, Jakupov, Karpov – V. Tichonov, Kablukov, M. Malcev – Ivan Morozov.

  Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kalinin (C), Gončarov (A), D. Višněvskij, Kulik, A. Osipov, Dyblenko, Grigorjev, Trišin – Karsums, Zubov (A), Lisin – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Talalujev, Leščenko, Zlobin – Černych, Kotljarevskij, Šaškov.

  Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Lazarev, Černyšev.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

  Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  00:10
  Hosté se hned po úvodním vhazování dostali do útočné akce, od modré čáry vyslal střelu Maxim Gončarov a Hellberg musel do prvního zákroku.
   
  00:47
  Na druhé straně to zkoušel Nail Jakupov, jeho pokus se však neujal. Hostující brankář Hudáček pak raději nechal pozastavit hru.
   
  00:57
  Kuzmenko byl dalším domácím hráčem, který vyslal střelu na Hudáčka a ten musel opět zasahovat.
   
  01:12
  Až nyní se dostali z obranného pásma hosté směrem k domácí brance, ovšem za Hellbergem přišli o kotouč.
   
  01:32
  Ale hned se vrátili zpět a nebezpečnou střelu vyslal z pravé strany Michail Kotljarevskij, ale Hellberg proti němu vytasil přesný zákrok.
   
  02:17
  Tváří v tvář se před Hellbergem ocitl Robin Hanzl, avšak domácího brankáře nepřekonal. To byla dosud největší šance tohoto zápasu!
   
  02:46
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 2 min., držení).
   
  03:22
  Hosté rozehráli přesilovou hru a hned zahrozili před Hellbergem, který vytasil další přesný zákrok. Po něm hru přerušil a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
   
  03:44
  Domácím se podařilo vyhodit puk do bezpečí a hosté tak zakládali svou další akci z hloubi vlastního obranného pásma. Před Hellbergem ale zatím nezahrozili.
   
  04:46
  Domácí celek je v plném počtu.
   
  05:08
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alexandr Chochlačov.
   
  05:56
  Domácím se zatím nedaří dostat se do útočného pásma. Hosté se naopak dokázali osvobodit, posílají puk až před Hellberga a šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
   
  06:31
  Anton Bělov střílel z otočky v prostoru mezi kruhy a jeho střela pak končí přímo na Hudáčkovi, jenž ihned přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
   
  07:08
  Spartak Moskva je už v plném počtu.
   
  07:09
  Následuje komerční přestávka.
   
  07:32
  Domácí zatlačili svého soupeře v hostujícím pásmu a vyslali další střelu, ta však končí jen vedle Hudáčkovy branky.
   
  08:51
  Další menší tlak před brankou Spartaku, ale domácí nyní nevyslali na Júliuse Hudáčka žádnou střelu. Hned na to hosté otáčejí hru.
   
  10:01
  V polovině první třetiny je stále stav bezbrankový, dosud byla k vidění jedna velká šance, na hostující straně. Postaral se o ni český útočník Robin Hanzl.
   
  10:30
  Vasilij Tokranov dostal do jízdy přihrávku, z levého kruhu poté střílel směrem k brance Spartaku, ovšem puk končí jen vedle levé tyče z pohledu Hudáčka.
   
  10:40
  Hosté poté sebrali puk a míří s ním okamžitě do útočného pásma, kde se pokusí ohrozit domácí branku.
   
  11:04
  Nestalo se a do rychlé akce šli domácí hráči, kteří prověřili dalším pokusem pozornost Hudáčka, který uspěl. Hned však poslal kotouč mezi své spoluhráče.
   
  11:42
  Hosté nahodili puk do útočného pásma a odcházejí střídat kompletní pětici hráčů.
   
  12:41
  Následuje další komerční přestávka.
   
  12:49
  Aktivní hosté se opět dostali do blízkosti Hellberga a vyslali na něho další střelecký pokus, ale kotouč po něm končí jen vysoko nad brankou Petrohradu.
   
  13:38
  Hudáček sjel za branku, kde zachytil puk a čekal, až k němu přijedou spoluhráči. Poté jim ho poslal a moskevský Spartak zakládá další akci.
   
  14:10
  Série nepřesností na obou stranách. Nyní už mají puk na svých holích domácí hokejisté a operují před brankou Hudáčka, který tak musí být znovu v pozoru.
   
  14:55
  Nikita Gusev byl dobře hlídán obranou soupeře a hosté poté znovu otočili hru na opačnou stranu. Obrana Petrohradu se tak musí vracet zase zpátky.
   
  15:43
  Nikolaj Prochorkin se prosmýkl obranou Spartaku, dostal se do těsné blízkosti Hudáčka, ale po nápřahu kotouč minul a jen promáchl.
   
  16:38
  Nejprve neuspěl před Hudáčkem najíždějící Kuzmenko, na druhé straně pak musel zasahovat také Hellberg a ten už hru přerušil. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
   
  16:45
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., držení).
   
  16:45
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Maxim Karpov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
   
  17:26
  Domácí se natlačili před branku hostů, ale Hudáček si svůj prostor před ní pohlídal. Nicméně Petrohradští stále operují před jeho brankou.
   
  18:18
  Stále mají puk domácí hráči na svých holích a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, avšak zatím se jim to vůbec nedaří.
   
  18:45
  Oba celky jsou už v plném počtu.
   
  19:00
  Hraje se poslední minuta první třetiny.
   
  19:44
  Hosté zachytili puk ve vlastním obranném pásmu a dostali ho ven, už ale zřejmě nestihnou nijak zvlášť ohrozit domácí branku.
   
  19:59
  Vteřinu před koncem první třetiny se ještě vhazuje před Hellbergem.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

  Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

   
  První třetina je u konce. V ní jsme se nedočkali žádné branky, největší šanci měl Robin Hanzl, jenž ale zblízka Hellberga nepřekonal. Oba týmy produkovaly útočnou hru, oba gólmani jsou však mezi třemi tyčemi zatím stoprocentní. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 18:25.
   
  Střely na branku: 8 – 6
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  20:09
  Július Hudáček musel hned zasahovat proti střele Nikity Guseva a přerušil hru. Vhazovat se za chvíli bude po jeho levé ruce a domácí útočné pásmo udrží.
   
  20:28
  A budou v něm i v následujících chvílích. Hosté se dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje znovu do blízkosti slovenského brankáře Hudáčka.
   
  20:59
  Nepřesný pokus Petrohradu a Spartak otáčí hru na druhou stranu. Zakládá tak svou další útočnou akci.
   
  21:14
  Nyní proti střele Envera Lisina zakročil Magnus Hellberg a opět hru pozastavuje.
   
  21:45
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Michail Malcev – 2 min., vražení na hrazení).
   
  21:53
  Hosté se v přesilové hře pomalu dostávají do útočného pásma a pokusí se ohrozit Magnuse Hellberga. Ovšem domácí hráči zachytili puk a vyhodili ho až před Hudáčka.
   
  22:40
  Znovu se usadili hosté před brankou Petrohradu, ale zatím na Hellberga nevyslali žádnou střelu. Stále operují před jeho brankou, ale je to zatím bez vyložené šance.
   
  23:45
  Petrohrad je v plném počtu.
   
  24:04
  Spartak právě vstřelil branku!
  Hosté se ujímají vedení. Do akce dva na jednoho se vydali Fjodorov s ANTONEM ZLOBINEM, který dostal přihrávku do mezikruží, odkud se nemýlil a prostřelil Hellberga – 0:1. Asistence: Arťom Fjodorov a Július Hudáček.
  24:04 Anton ZLOBIN - 0:1
   
  24:48
  Domácí se snažili najít rychlou odpověď, ale před Hudáčkem nezahrozili. Následně pak jdou hosté do další útočné akce.
   
  25:56
  Zblízka se snažil překonat žabkou Hudáčka Viktor Tichonov, ale jeho akce se mu nepovedla a do zdárného konce ji tak nedotáhl.
   
  26:44
  Z vlastního obranného pásma táhnou akci Petrohradští a obrana Spartaku se musí vracet zase zpátky.
   
  27:10
  Nakonec se hosté ubránili, sebrali kotouč a jali se do útoku. Ale také oni před Hellbergem neuspěli.
   
  27:45
  Následuje další komerční přestávka.
   
  28:10
  Petrohradští vyvinuli tlak před hostující brankou, ale nedokázali zakončit před Hudáčkem. Následně pak po jeho zákroku opět operovali před jeho klecí, ale neúspěšně.
   
  28:47
  Dělovka z vrcholu levého kruhu z hole Tichonova skončila opět pouze na Hudáčkovi. Ten po další střele domácích už nechal hru přerušit.
   
  29:40
  Nyní byli nebezpeční zase hosté před domácí klecí, ale Hellberg dokázal proti další štiplavé střele zakročit.
   
  30:09
  Jsme za polovinou základní hrací doby a hosté stále vedou rozdílem jediné branky. Domácí se snaží o vyrovnání, zatím ovšem marně.
   
  30:50
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Zub – 2 min., vražení na hrazení).
   
  31:00
  Domácí začali oslabení vyhozením puku až před Hudáčka a hosté tak musejí zakládat další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
   
  31:27
  Arťom Fjodorov vyslal zblízka další nebezpečnou střelu, Hellberg kotouč vyrazil před sebe a hosté stále operují v přesilové hře před jeho brankou.
   
  32:10
  A další střela stejného hráče z podobného místa. Hellberg byl znovu připraven a dokázal zakročit. Petrohrad se pak okamžitě osvobozuje.
   
  32:50
  Petrohrad je v plném počtu.
   
  32:53
  Nyní následuje další komerční přestávka.
   
  33:16
  Petrohradští se usadili v hostujícím teritoriu, na Hudáčka šly další střely, ale ten ve svém brankovišti znovu odolal a drží tak stále těsný náskok svého celku a nulu na svém kontě.
   
  34:01
  V rohu kluziště v útočném pásmu domácích vybojovali právě Petrohradští kotouč a udrželi se tak před brankou Hudáčka. Avšak ten stále drží svůj tým dalším zákrokem.
   
  34:58
  Nail Jakupov uháněl až před Hudáčka, kterého však v úniku svižnou střelou nepřekonal. Následoval rychlý protiútok a hosté tak mohou zaútočit.
   
  35:08
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dinar Chafizullin – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Michail Grigorjev – 2 min., hrubost).
   
  35:52
  Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách a u puku jsou hosté, kteří z vlastního obranného pásma zakládají svou akci.
   
  36:20
  Hned však o kotouč přišli a do akce šli hráči Petrohradu, jejich následný pokus však byl hodně nepřesný.
   
  36:54
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., sekání).
   
  37:08
  Domácí hráči jsou v plném počtu, hosté ve čtyřech. Pokračuje tak klasická početní výhoda Petrohradu.
   
  37:16
  Z pravé strany se snažil prostřelit Hudáčka Pavel Dacjuk, jeho pokus šel jen do betonu hostujícího brankáře. Hned na to se hosté dokázali osvobodit.
   
  38:07
  Nikita Gusev to zkoušel z podobného místa jako před chvílí Dacjuk, ovšem Hudáček vytasil efektní semafor a hodně svůj tým podržel.
   
  38:20
  Domácí se natlačili před Hudáčka, kombinovali před jeho brankou, ale hned na to o puk přišli. Ten pak hráči Spartaku posílají až před Magnuse Hellberga.
   
  38:54
  Hostující celek je už v plném počtu.
   
  39:00
  Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
   
  39:14
  Vjačeslav Leščenko se rozjel a z levé strany nečekanou střelou málem překvapil Hellberga. Ten nakonec nemusel zasahovat, protože střela šla těsně vedle jeho levé tyče.
   
  39:52
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Robin Hanzl – 2 min., držení).
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

  Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

   
  Také druhá třetina je minulostí. V ní jsme se už branky dočkali, postarali se o ni hosté ze Spartaku, kteří zásluhou přesné trefy Antona Zlobina šli do v pětadvacáté minutě do vedení. A to si dokázali udržet až do konce prostřední části. Domácí hráči tak stále musí dohánět jednobrankové manko a pokusí se srovnat. Uvidíme, zda se jim to podaří. Čeká nás ještě zajímavá třetí třetina, která začne přibližně v 19:20.
   
  Střely na branku: 17 – 14
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:11
  Hosté se hned v úvodu třetí třetiny dostali k puku a vyhodili ho až před Hellberga. Domácí tak přesilovkovou akci musí zakládat od svého brankáře.
   
  40:25
  Tokranov se napřáhl na pravém kruhu, jeho pokus pokryl Hudáček a hned nechal přerušit hru. Vhazuje se po jeho levé ruce.
   
  40:53
  Nikita Gusev vyslal z levého kruhu pohotovou střelu, která končí na Hudáčkovi. Hosté se pak znovu dokázali osvobodit a šetří cenné vteřiny.
   
  41:52
  Hanzl je na ledě a Spartak je tedy v plném počtu.
   
  41:57
  Další petrohradská snaha o vyrovnání nevyšla. Hosté se poté dokázali dostat k puku a spěchají s ním do útočného pásma.
   
  42:47
  Lisin se prosmýkl kolem obránce domácích, ale do blízkosti Hellberga se nedostal. Záhy ztratil puk a do akce tak jdou domácí hokejisté.
   
  43:21
  Šaškov se pokusil dostat do úniku přes dva obránce Petrohradu, ti ho však v rozletu zastavili a otočili hru před soupeřovu branku.
   
  44:16
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Kuzmenko – 2 min., podrážení).
   
  44:25
  Po jedovce od modré čáry dobře zasáhl Hellberg a dostal kotouč pod kontrolu.
   
  44:31
  Hosté se dostali do zakončení před Hellbergem, ten dokázal zakročit. Nicméně stále se Spartak drží před jeho brankou.
   
  45:19
  Domácí hráči se osvobozují, vyhazují puk až před Hudáčka a šetří cenné vteřiny ze svého oslabení. Hráči Spartaku tak musejí zakládat další akci od svého brankáře.
   
  46:06
  Další střelu zblízka kryje Hellberg, puk však poslal jen před sebe a hosté stále útočí.
   
  46:16
  Petrohrad je v plném počtu.
   
  46:36
  SKA kombinovalo před hostující brankou, na Hudáčka šly další střely, se kterými si poradil nebo mu pomohla jeho obrana. Domácí se ale stále drží v pásmu Petrohradu.
   
  47:47
  Hosté velmi dobře pokrývají svůj prostor před brankou, ale také střední pásmo. Houževnatě tak brání svůj nejtěsnější možný náskok.
   
  48:11
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Robin Hanzl – 2 min., držení).
   
  48:11
  Následuje další komerční přestávka.
   
  48:32
  Petrohrad právě vstřelil branku!
  Domácí bleskově využívají svou přesilovou hru a je vyrovnáno. MAXIM KARPOV dostal nabito do prostoru mezi kruhy a svou střelou poslal puk za Hudáčkova záda – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Pavel Dacjuk a Nikita Gusev.
  48:32 Maxim KARPOV - 1:1
   
  49:43
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Osipov – 2 min., krosček).
   
  50:05
  Domácí mají v přesilové hře šanci strhnout vedení na svou stranu. Kotouč však neudrželi na svých holích a hosté se následně pak osvobozují.
   
  51:04
  Další osvobození Spartaku a puk letí až před branku domácích.
   
  51:30
  Hosté se velmi dobře brání, vyhazují puky do bezpečí a nepouštějí domácí do zakončení. Znovu vyhazují puk do bezpečí.
   
  51:43
  Spartak Moskva je v plném počtu.
   
  52:10
  Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., faul kolenem).
   
  52:14
  Následuje další komerční přestávka.
   
  52:22
  Z pravé strany ujel Dacjuk, poslal puk na druhou stranu, ale nikdo z jeho spoluhráčů ho nezachytil. Hned poté se hosté osvobozují.
   
  54:06
  Petrohrad právě vstřelil branku!
  Další využitá přesilová hra a SKA strhává vedení na svou stranu. DAVID RUNDBLAD zblízka z levé strany prostřelil Hudáčka a ten byl bez šance – 2:1. Hosté tak mají necelých šest minut na to, aby vyrovnali. Asistence: Nail Jakupov a Sergej Plotnikov.
  54:06 David RUNDBLAD - 2:1
   
  54:51
  Spartak se dostal do pásma Petrohradu, ale nepodařilo se hostům zakončit.
   
  55:05
  Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Bělov – 2 min., nedovolené bránění).
   
  55:23
  Domácí vytáhli puk z obranného pásma a málem se dostali i do akce. Nakonec to nevyšlo, ale aspoň pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.
   
  56:04
  Další zisk puku pro Petrohrad a ten okamžitě vyhazuje kotouč až před Hudáčka.
   
  57:05
  Domácí jsou už v plném počtu.
   
  57:15
  Jakupov se dostal na levé straně ke střele, tu však zablokovala obrana Spartaku. Domácí však stále hrozí před brankou Hudáčka.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  58:45
  Hosté se nyní pokusili ohrozit branku domácích, to se ale nepovedlo. Domácí tak zatáhli puk znovu do útočného pásma, kde dlouho kombinovali, avšak bez úspěchu.
   
  59:24
  Hostující brankář je na střídačce a hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.
   
  59:45
  Posledních patnáct vteřin třetí třetiny. Hosté mají v powerplay tlak před domácí brankou. Osipov pak střílel z levého kruhu a jeho pokus včas zastavil Hellberg.
   
  59:51
  Spartak si ještě bere oddechový čas.
   
  Konec zápasu.
   
  Je dobojováno. Petrohrad nakonec zápas nejen vyrovnal, ale také otočil ve svůj prospěch. Domácí své těsné vedení uhájili až do konce a ujímají se v sérii vedení 3:2 na zápasy. Další zápas se odehraje na ledě Spartaku Moskva, který se bude snažit o srovnání série, vynutit si rozhodující sedmý duel a také bude odvracet hrozbu konce sezóny. Bude to ještě asi hodně zajímavé.
   
  Střely na branku: 29 – 20
   
  Dnešní utkání sledovalo 12 091 diváků.
   
  Československá stopa v utkání

  Robin Hanzl (Spartak Moskva) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:57
  Július Hudáček (Spartak Moskva) 27 zákroků, 2 góly, 93,1%
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:00:32)

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 49. Karpov (Dacjuk, N. Gusev), 55. Rundblad (Jakupov, S. Plotnikov) – 25. Zlobin (Fjodorov, J. Hudáček)


  SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov (A), Chafizullin, A. Bělov, Rundblad, Tokranov, Zub – Dacjuk (C), S. Plotnikov (A), N. Gusev – Prochorkin, Barabanov, Kuzmenko – Koskiranta, Jakupov, Karpov – V. Tichonov, Kablukov, M. Malcev – Ivan Morozov.
  Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kalinin (C), Gončarov (A), D. Višněvskij, Kulik, A. Osipov, Dyblenko, Grigorjev, Trišin – Karsums, Zubov (A), Lisin – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Talalujev, Leščenko, Zlobin – Černych, Kotljarevskij, Šaškov.

  Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Lazarev, Černyšev

  Diváci: 12 091
  Petrohrad 4 2 Spartak Moskva
  #1 Úterý 26.02.2019 • 17:30
  Petrohrad - Spartak Moskva 0:2
  #2 Čtvrtek 28.02.2019 • 17:30
  Petrohrad - Spartak Moskva 2:3
  #3 Sobota 02.03.2019 • 15:00
  Spartak Moskva - Petrohrad 2:5
  #4 Pondělí 04.03.2019 • 17:30
  Spartak Moskva - Petrohrad 2:3 po prodl.
  #5 Středa 06.03.2019 • 17:30
  Petrohrad - Spartak Moskva 2:1
  #6 Pátek 08.03.2019 • 15:00
  Spartak Moskva - Petrohrad 1:2