Boston – Florida 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:0 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.)
Detroit – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Minnesota 0:3 (kon.) | Chicago – Buffalo 5:4 (3:1 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:0 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (kon.) | Arizona – Calgary 2:0 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 0:4 (kon.) | San Jose – Montreal 5:2 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    4:0 pro Blues! Přečíslení 2 na 1 zakončoval zprava IVAN BARBAŠEV. Jeho devátá trefa v sezoně! Asistence: Sammy Blais, Mackenzie MacEachern.
    39:58 Ryan O'REILLY - 0:3

39:58
    Necelé dvě vteřiny před koncem druhé třetiny hosté přidávají třetí gól! Výborně vyřešené přečíslení zakončoval před bránou tečí RYAN O'REILLY. Jeho šestadvacátý gól v letošní sezoně! Asistence: Brayden Schenn, Vladimir Tarasenko.
    38:42 Tyler BOZAK - 0:2

38:42
    Dvougólové vedení pro Bluesmany! Z mezikruží uspěl, poměrně šťastně, TYLER BOZAK. Bývalý forvard Toronta Maple Leafs zaznamenal svůj jedenáctý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Joel Edmundson, Robert Thomas.
    20:25 Vladimir TARASENKO - 0:1

20:25
    Blues na začátku druhé třetiny otevírají skóre! Z levého kruhu se trefil do pravého horního růžku VLADIMIR TARASENKO. Pro ruského útočníka osmadvacátá trefa v této sezoně! Asistence: Brayden Schenn.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 21. Tarasenko (B. Schenn), 39. Bozak (Edmundson, Thomas), 40. R. O'Reilly (B. Schenn, Tarasenko), 49. Barbašev (Blais, MacEachern)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Walker, Phaneuf, Roy – D. Brown, Kopitar (C), Toffoli – Leipsic, J. Carter (A), Kovalčuk – Iafallo, Kempe, Brodzinski – Clifford, Lewis, Luff.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Edmundson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – B. Schenn, R. O'Reilly, Tarasenko (A) – Maroon, Bozak, Thomas – Schwartz, Sundqvist, Steen (A) – MacEachern, Barbašev, Blais.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter – Ryan Galloway, Kiel Murchison

Diváci: 17 837