Olympik Mělník – FTZS Liberec 6:5 (kon.) | Chrudim – Helas Brno 4:0 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Interobal Plzeň 1:4 (kon.)
Sparta – Uherské Hradiště 9:0 (kon.)
Sparta Praha
9:0 (2:0)
Bazooka CF Uherské Hradiště
Pátek 08.03.2019, 20:30 • Arena Sparta, Praha • 1. Futsal liga • 19. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (22:00:29)

Utkání je u konce. Sparťané po výborném výkonu a gólovém druhém poločasu získávají tři body.

Jako první se trefil v 6. minutě Seidler, z osy hřiště poslal míč k pravé tyči. V 15. minutě na něj navázal Vnuk, když po přihrávce od dvojnásobného asistenta Cupáka propasoval míč mezi tyčí a natahujícím se Kunickým.

Pytel s góly se roztrhl až ve druhém poločase. Nejdříve se během dvou minut dvakrát prosadil Amrani, pak na něj ve 27. minutě navázal Vnuk. O tři minuty později přidal branku Drahovský a Seidler. Ve 37. minutě gólem přes celé hřiště se blýskl Wilde. Poslední gól zápasu vstřelil dvacet sekund po Wildeho gólu Křivánek, který tak symbolicky zastavil gólové hody proti jeho bývalému týmu.

39:14
    Cupák neváhal a využil zaváhání hostující obrana, který mu utvořila ve středu pole krásnou uličku až ke Kunickému. Sparťanský ostrostřelec tentokrát ale pálil pouze slepými a svůj střelecký pokus poslal vedle branky.

38:58
    Hostující hráči budou na závěr utkání kopat ještě roh.

38:45
    Další akumulovaný faul pro Spartu.

38:30
    Cupák se se štěstím dostal až do zajímavé střelecké pozice, Kunického ale prostřelit nedokázal.

36:43
    Sparta právě vstřelila branku!
    Tak to je rychlé! Sparťanům netrvalo dlouho a sparťané přidávají další branku! Drahovský našel LUKÁŠE KŘIVÁNKA, který střelou pod víko hostující branky dává gól svým bývalým spoluhráčům. Asistence: Tomáš Drahovský.

36:28
    Tak to byl gól! Kunický doplatil na své útočné výjezdy a od WILDEHO dostal ukázkový gól přes celé hřiště! Bez asistence.

35:12
    Seidlerovu tvrdou střelu z osy hřiště vyrazil Kunický do zámezí.

34:44
    Drahovský po skvělé přihrávce přes celé hřiště a ještě pohlednějším zpracování nedokázal najít mezírku mezi Kunickým a tyčí.

33:53
    Sopůšek se prokličkoval ke střele z osy hřiště, Vahala opět zasahuje.

33:16
    Čtvrtníček v další velké šanci. Průnik po lajně ale gólově zakončit už nedokázal, Vahala si připisuje další dobrý zákrok.

32:51
    Čtvrtníček z otočky na úrovni hranice vápna těsně minul pravou tyč sparťanské branky.

32:40
    Sopůšek trefil z nadějné pozice pouze zeď před sebou.

32:39
    Na hřišti se přitvrzuje. Jeden ze sparťanských hráčů po vlastním faulu zůstal ležet v bolestech na zemi. Tohle je navíc už třetí akumulovaný faul pro domácí hráče.

32:04
    Faul na Vnuka, zajímavý volný kop a už třetí hostující faul.

31:50
    Čtvrtníček rychlý brejk nevyřešil ideálně a umožnil Vahalovi vypíchnout míč do zámezí.

Libor Kokoška

Branky: 6. Seidler (Cupák), 15. Vnuk (Cupák), 21. Amrani (Vnuk), 23. Amrani (Vnuk), 27. Vnuk, 30. Drahovský (Wilde), 31. Seidler, 37. Wilde, 37. Křivánek (Drahovský)

Sparta Praha: Vahala (Gerčák) – Seidler(C), Drahovský, Vnuk, Cupák, Wilde, Novak, Grbeša, Angellott, Amrani, Křivánek, Hora
    Bazooka CF Uherské Hradiště: Kunický – Šarközy, Slaný, Maniatis, Čtvrtníček, Németh, Ťok, Sopůšek (C), Ťažký

Rozhodčí: Jan Kliner, Tomáš Markovský