Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 8:1 (kon.) | Kopřivnice – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.) | Val. Meziříčí – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Písek – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 2:1 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:3 (0:2, 3:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:2
BK Havlíčkův Brod
Pátek 08.03.2019, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

Po čtyřech utkáních je čtvrtfináloví série mezi Kopřivnicí a Havlíčkovým Brodem vyrovnaná na 2:2, poté co Kopřivnice doma vyhrála nad Bruslaři 4:3 po prodloužení. Rozhodne se tak na ledě Havlíčkova Brodu. (20:39:22)

68:16
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Je dobojováno, série se bude muset rozhodnout v Havlíčkově Brodu. Před brankou se dostal ke kotouči PATRIK GOLA a dokázal ho procpat za Nováka. Asistence: Dominik Suchý.

68:04
    Suchý zleva nastřelil puk před branku, ale ten nikdo nezasáhl.

66:31
    Nebezpečně z mezikruží střílel Přidal, ale jeho pokus dokázala domácí obrana zablokovat.

65:51
    Jakub Mach získal v útočném pásmu puk a šikovně ho předal Tomášovi. Jeho střela ale byla nepřesná.

64:56
    Střížovo nahození z pravé strany Novák v pohodě chytil do lapačky, rozehrát si už ale netroufl.

63:56
    Tomášek vystřelil z pravého kruhu, kotouč byl tečován vedle.

63:12
    Matušík už si chystal puk ke střele, ale vypálit mu nakonec domácí obrana vůbec nedovolila.

62:09
    Dlouho se v útočném pásmu hostů u mantinelu bojovalo o puk. Nakonec ho získali právě Bruslaři.

61:47
    Hromada ztlumil nahozený puk a pak ho raději přikryl pod lapačku, nechtěl riskovat.

61:05
    Od modré to zkusil Kulhánek, ale Hromada zasáhl dobře svým betonem.

61:00
    Úvodní minuta prodloužení je za námi bez střely na branku.

60:01

Třetí se čtyř utkání této série bude muset rozhodnout prodloužení. Hrát se bude deset minut čtyři na čtyři dokud nepadne branka. Pak by následovaly nájezdy. Po šedesáti minutách hrací doby je stav 3:3, ve třetí třetině branka nepadla.

60:00

59:55
    Zdálo se, že puk byl tečovaný, ale píská se zakázané uvolnění Kopřivnice.

59:46
    Proti Kozlíkově střele předvedl Petr Hromada veledůležitý zákrok. Už jen pár sekund nás děli od prodloužení.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 27. M. Mach (Gola), 28. Kofroň (Sluštík, Červenka), 38. J. Mach (Tomášek, Ficek), 69. Gola (Suchý) – 15. Vala (Matušík), 20. Matušík (Milfait), 40. Voříšek (Milfait, Matušík)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž (A), Imrich, Ficek, Krutil, Puškár, Fojtík – Pěnčík, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík, Vala – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Matušík