Crystal Palace – Brighton 1:2 (kon.) | Cardiff – West Ham 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Bournemouth 0:2 (kon.)
Leicester – Fulham 3:1 (kon.) | Newcastle – Everton 3:2 (kon.) | Southampton – Tottenham 2:1 (kon.)
Manchester City – Watford 3:1 (kon.)
Manchester City
3:1 (0:0)
Watford FC
Sobota 09.03.2019, 18:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 30. kolo
    66. Gerard DEULOFEU - 3:1

66
    Watford právě vstřelil branku!
    Tak to je parádní střídání... GERARD DEULOFEU je na hřišti pár sekund a hned dává gól! Ben Foster rozehrál z vlastní poloviny, poslal velmi dlouhý pas, který hlavou sklepl Troy Deeney za obranu Citizens. Celou situaci zkušeně hlídal vracející Nicolás Otamendi, který si ale nevšiml, že vedle něho si nabíhá právě Deulofeu, který byl tak sám před brankou a nezaváhal.
    59. Raheem STERLING - 3:0

59
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Třináct minut druhého poločasu stačilo RAHEEMU STERLINGOVi, aby zkompletoval čistý hattrick! Že si Sterling věří, dokázala právě tato gólová situace, kdy si to domácí útočník namířil z levé strany do vápna, tam se vyhnul prvnímu bránícímu hráči a poté, co se k němu shlukli další dva obránci Watfordu, dokázal mezi nimi nechytatelně vystřelit, bravo, parádní individuální akce.
    50. Raheem STERLING - 2:0

50
    Rozhozená defenziva Watfordu nyní nepohlídala přihrávku Mahríze na malé vápno, kam si seběhl RAHEEM STERLING, který v poklidu nasměroval míč do odkryté branky.
    46. Raheem STERLING - 1:0

46
    Pozor, sudí Tierney opravil výrok svého asistenta na pomezí a po krátké diskuzi s ním gól RAHEEMA STERLINGA uznal! Dle hlavního sudího o žádný ofsajd nešlo, takže gól platí.

Martin Dvořák

Branky: 46. Sterling, 50. Sterling (Mahríz), 59. Sterling (D. Silva) – 66. Deulofeu (Deeney)

Karty:   6. Walker (MAC) – 18. Cleverley (WAT)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:7.
    Manchester City: Ederson – Walker, Kompany (C), Otamendi, Zinčenko – B. Silva, Gündoğan, D. Silva – Mahríz (90. Foden), Agüero (80. Jesus), Sterling (64. Sané).
    Náhradníci: Muric – Danilo, Laporte, Delph, Sané, Jesus, Foden.

Watford FC: Foster – Janmaat, Britos (82. Cathcart), Kabasele, Masina – Capoue (C), Doucouré – Femenía (66. Deulofeu), Cleverley – A. Gray, Success (66. Deeney).
    Náhradníci: Gomes – Cathcart, Holebas, Sema, Quina, Deulofeu, Deeney.

Rozhodčí: Tierney – Holmes, Smart