Zlín – Olomouc 26:32 (kon.) | Prešov – Poruba 25:26 (kon.) | DHC Plzeň – Most 20:29 (kon.)
DHC Plzeň
20:29 (9:13)
DHK Baník Most
Sobota 09.03.2019, 18:30MOL liga žen • 19. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:58:00)

DHC Plzeň – DHK Baník Most 20:29 (9:13)
    Nejvíce branek: Galušková 6, Formanová 4, Mudrová 3 – Šustková 9/4, Mikulčík 6, Kovařová 3. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 5/2 – 11/7. Vyloučení: 5:4. Diváci: 194.

Je dobojováno! Plzni vyšel vstup do utkání a na začátku devatenácté minuty vedla 8:6. Poté však favorit zabral jak na obranné, tak na útočné polovině a jasně dominoval, Most nakonec vítězí rozdílem devíti branek!

Konec zápasu. (20:29)
    60
    V úvodu poslední minuty je tady branka na druhé straně, trefila se znovu Linda Galušková! (20:29)

59
    Hostující hráčky postupovaly dvě na brankářku Mácalovou, nakonec z toho byl nához, obě mostecké házenkářky se ale nepochopily. (19:29)
    59
    Most už zase vede o deset branek, po delší době se trefila Mikulčíková! (19:29)
    58
    V závěru celé útočné akce domácího týmu střílela Oravcová. Ta mířila přesně do růžku! (19:28)

57
    Útočný faul hostujících hráček, za malou chvíli se rozeběhnou poslední tři minuty. (18:28)
    57
    Šípová proměňuje sedmimetrový hod, rozdíl ve skóre je opět desetigólový! (18:28)

56
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Hana Formanová). (18:27)
    56
    Tentokráte se Novotná stihla vrátit do branky, ovšem proti zakončení Lindy Galuškové byla bezmocná! (18:27)
    55
    Linda Galušková trefuje přes celé hřiště odkrytou branku! (17:27)
    55
    Plzeň celou akci sehrála do levého křídla, Formanová snížil na rozdíl jedenácti gólů! (16:27)
    54
    Balón směřoval do pravého křídla, Eksteinová poté se štěstím skórovala, pomohlo jí i břevno! (15:27)

54
    Dva domácí fauly během krátké chvíle, rozehrávat bude Most. (15:26)

53
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Šípová). (15:26)

52
    Rozhodčí přerušil hru, pískal útočný faul hostujícího týmu, domácí rychle spěchají dopředu. (15:26)
    52
    Náskok mosteckých házenkářek neustále narůstá, v tuto chvíli díky trefě Šípové! (15:26)