Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 1:4 (po nadst. prodl.) | Liberec – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – Slavia 3:8 (0:2 po n.s.n.)
Zlín – Vítkovice 0:3 (po nadst. prodl.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po nadst. prodl.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 4:3 (po nadst. prodl.)
Přerov – Vsetín 7:0 (0:1 po n.s.n.) | Technika Brno – Olomouc 6:2 (po nadst. prodl.) | Dynamo – Kometa Brno 5:6 (po nadst. prodl.)
Plzeň – Kladno 1:3 (3:1 po n.s.n.) | Havířov – Třinec 6:1 (po nadst. prodl.) | Sparta – K. Vary 0:1 (2:3 po s.n.)
Třemošná – Chomutov 2:5 (2:1 po n.s.n.) | Tábor – Žďár n/S 2:3 (po nadst. prodl.) | Kobra – PZ Kladno 3:2 (2:1 po n.s.n.)
po s.n. (2:3)
HC Sparta Praha
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 09.03.2019, 12:30 • Tipsport aréna (Holešovice) • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C
Partner:
     
    To je ode mě vše, děkuji za pozornost a mějte pěkný víkend. Příště na počtenou! (14:38:34)
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je ROBIN SAPOUŠEK.
     
    5. série
    2:3
    Bareš neproměňuje.
     
    4. série
    2:3
    Sapoušek proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Vitouch M. proměňuje.
     
    3. série
    1:2
    Šmajda neproměňuje.
     
    3. série
    1:2
    Krupička neproměňuje.
     
    2. série
    1:2
    Rymon proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Ducháč proměňuje.
     
    1. série
    0:1
    März proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Broš neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:44
    Velká šance před Dlouhým, kotouč je po střele zápěstím z pravého kruhu vedle.
     
    Oddechový čas pro hosty.
     
    64:33
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (2 min. – podrážení).
     
    63:54
    Sparta lepším týmem v prodloužení, gólově to ale nevyjádřila.
     
    63:11
    Karlovarští se nenchávají zahanbit a také zaútočili, stoprocentní šanci si ale nevytvořili.

    Jan Volf

    Branky a nahrávky: rozh. náj. Sapoušek

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Broš (SPA)
    0:1   März (KVA)
    2. série:
    1:1   Ducháč (SPA)
    1:2   Rymon (KVA)
    3. série:
    1:2   Krupička (SPA)
    1:2   Šmajda (KVA)
    4. série:
    2:2   Vitouch M. (SPA)
    2:3   Sapoušek (KVA)
    5. série:
    2:3   Bareš (SPA)


    HC Sparta Praha: Dlouhý (Krbeček) – Tomov, Brůna, Ludvík, Ducháč, Menzel, Adamec, Horáček – Broš, Bareš, Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Kalný, Theimer, M. Vitouch
    HC Energie Karlovy Vary: Jiskra (Bajgar) – Zolnaj, Petretič, Houdek, Hohl, Prošek, Vogel – Remeš, Šlechta, Hrůša, Šmajda, Blecha, Bubanec, Rymon, Sapoušek, Skuhravý, März, Černý

    Rozhodčí: Micka – Hradil, Zháňal