Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 1:4 (po nadst. prodl.) | Liberec – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – Slavia 3:8 (0:2 po n.s.n.)
Zlín – Vítkovice 0:3 (po nadst. prodl.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po nadst. prodl.) | HK MD Šumperk – Warriors Brno 4:3 (po nadst. prodl.)
Přerov – Vsetín 7:0 (0:1 po n.s.n.) | Technika Brno – Olomouc 6:2 (po nadst. prodl.) | Dynamo – Kometa Brno 5:6 (po nadst. prodl.)
Plzeň – Kladno 1:3 (3:1 po n.s.n.) | Havířov – Třinec 6:1 (po nadst. prodl.) | Sparta – K. Vary 0:1 (2:3 po s.n.)
Třemošná – Chomutov 2:5 (2:1 po n.s.n.) | Tábor – Žďár n/S 2:3 (po nadst. prodl.) | Kobra – PZ Kladno 3:2 (2:1 po n.s.n.)
po n.s.n. (2:1)
HC Meteor Třemošná
2:5 (0:2, 1:2, 1:1 - N 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 09.03.2019, 15:00ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:36:25)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech nadstavby zvítězil tým HC Meteor Třemošná.
    Autorem vítězné branky nadstavbových nájezdů je MILAN STEINBRÜCKER.
     
    5. série
    2:1
    Príhoda neproměňuje.
     
    5. série
    2:1
    Steinbrücker proměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Spudich proměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Pešek neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Štefančík neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Vlach neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Svoboda neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Kozlík neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Kulich neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Dolhý proměňuje.
     
    Nadstavbové samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Nadstavbové prodloužení skončilo.
     
    62:23
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Steinbrücker – 2 min., hrubost).
     
    61:59
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Trachta – 2 min., vysoká hůl).
     
    60:23
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Steinbrücker – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Němec – 2 min., hrubost).
     
    60:01
    Začalo nadstavbové prodloužení.

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 33. Steinbrücker (Schindler), 55. Schindler, rozh. náj. Steinbrücker – 4. Štefančík, 18. Štefančík, 33. Koblížek (Štefančík), 40. Štefančík (Svoboda), 58. Svoboda (Štefančík)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Dolhý (MTT)
    1:0   Kulich (CHM)
    2. série:
    1:0   Kozlík (MTT)
    1:0   Svoboda (CHM)
    3. série:
    1:0   Vlach (MTT)
    1:0   Štefančík (CHM)
    4. série:
    1:0   Pešek (MTT)
    1:1   Spudich (CHM)
    5. série:
    2:1   Steinbrücker (MTT)
    2:1   Príhoda (CHM)


    HC Meteor Třemošná: Lokajíček (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Bulka, Dolhý, Balák – Beníšek, Schindler, Kozlí, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Vlach, Kaiser, Albrecht
    Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Perný, Kovár, Pöschl – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Stefančík, Vostiňák, Kalčík, Ekrt

    Rozhodčí: Malá – Malý, Jelínek