Bohemians – Vítkovice 3:8 (kon.) | Střešovice – Ostrava 2:3 (kon.) | Panthers – Chodov 3:10 (kon.)
Jičín – Ne 7:8 (kon.)
FbŠ Bohemians
3:8 (1:2, 1:3, 1:3) Stav série: 0:3
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 09.03.2019, 15:00 • Aréna Sparta • Play-off Extraligy žen • Čtvrtfinále

Nejlepší hráčky v utkání
    Za Bohemians vyhlášena Daniela Kreisingerová a za Vítkovice pak Alžbeta Ďuríková. (17:08:21)

Stejně jako druhá třetina, tak i tak závěrečná třetina přinesla stav 1:3 pro Vítkovice. Hostující hráčky výrazně ubraly na plynu a to vedlo k další brance Bohemians. Avšak nakonec nedopustily žádné drama a vítězí i ve třetím utkání této série.

59:09
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    LUCIE THEIMEROVÁ uzmula míček a v tísni nakonec střílí branku do prázdné branky. Bez asistence.

58:15
    Domácí hráčky se v závěru zápasu snaží hrát bez brankáře a kombinují před brankou Vítkovic. Avšak na vyrovnání jim již nezbývá mnoho času.

57:25
    Oddechový čas pro domácí.

57:25
    Vítkovice svou další brankou potvrzují své další vítězství v sérii. O branku se postarala SÁRA SEEVALDOVÁ. Asistence: Kamila Paloncyová.

54:00
    Volný úder pro domácí hráčky. Po rozehrání míčku došlo ke střele, ale nebylo kudy by prošel do branky. Zeď Vítkovic byla dobře postavená.

53:20

53:00
    Druhou polovinu oslabení už hostující hráčky zvládají lépe a snaží se držet míček a šetřit čas.

52:26
    Bohemka předvedla drtivý kombinační kolotoč, kterému už jen chybělo povedené zakončení.

51:57
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Kamila Paloncyová – 2 min., Bránění ve hře).

51:20
    Autorem branky je JUSTYNA KRZYWAKOVÁ, která dává uklidňují branku svému celku a Vítkovice odskakují do tří brankového vedení. Asistence: Eliška Planková.

50:05
    Rychlý útok v podání hostujícího celku končí ranou mimo tři tyče a je tu další přerušení. Těch přerušení v zápase už je poměrně hodně.

49:10
    Domácí celek má s další minutou více a více ze hry. Jen tomu chybí nějaké povedenější zakončení směrem na branku Vítkovic.

48:10
    Domácí hráčky jsou rázem živější a více na míčku. Vycítily určitou šanci, neboť Vítkovice nyní nedokáží dostat míček na delší dobu pod svou kontrolu.

47:10
    Přečíslení dva na jednoho. Hráčka Bohemians to vzala na sebe a míjí pravou tyčku! Škoda pro domácí, tohle šlo lépe zahrát.

46:03
    Bohemians právě vstřelili branku!
    ELIŠKA VRÁTNÁ se prosazuje i v dnešním duelu a vypadá to, že dává určitou naději pro svůj tým. Asistence: Hana Poláková.

43:25
    Brejk domácích byl rychle zastaven.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Poláková, 36. Reischlová (Šindelářová), 47. Vrátná (Poláková) – 2. Krzywaková, 18. Seevaldová (Peterková), 23. Ďuríková (Husková), 28. Ďuríková (Trošková), 30. Novotná (Paloncyová), 52. Krzywaková (Planková), 58. Seevaldová (Paloncyová), 60. Theimerová

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Nguyenová, Císařová, Nová, Loudová, Andrlová – Cukrová, Bašová, Reischlová – Kadidlová, Vrátná, Toulová – Poláková, Pokorná, Chaloupková – Zlámalová, Divišová, Bočanová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Klečková) – Ďuríková, Krzystyniaková, Peterková, Seevaldová, Theimerová, Planková – Boľová, Novotná, Trošková – Šupáková, Husková, Paloncyová – Maděrová, L. Suchánková, Krzywaková – Mikulová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt