Bohemians – Vítkovice 3:8 (kon.) | Střešovice – Ostrava 2:3 (kon.) | Panthers – Chodov 3:10 (kon.)
Jičín – Ne 7:8 (kon.)
Panthers Praha
3:10 (1:5, 0:2, 2:3) Stav série: 0:3
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 09.03.2019, 17:45 • Sport Centrum Hostivice, Praha • Play-off Extraligy žen • Čtvrtfinále

Chodov: Daniela Frantíková

Je dobojováno. Chodov byl po celý čas utkání jasně lepším celkem, který dirigoval tempo hry. Lvice postupně svůj náskok navyšovaly, který se nakonec zastavil na skóre 10:3 pro Chodov. Hráčky Panthers hrály obětavě, ale na dnešní soupeřky z Jižního Města nestačily. Chodov se ujímá vedení v sérii 3:0 na zápasy a již příští zápas může slavit postup mezi čtyři nejlepší.

58:58
    Chodov právě vstřelil branku!
    Ke konci třetí třetiny se nám s brankami roztrhl pytel. KAROLÍNA SUCHÁ zakončila rychlou akci a načepovala desítku do branky Panthers. Hostující hráčka to dnes nebude mít pravděpodobně nejlevnější. Asistence: Markéta Svačinová.

58:35
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Domácí hráčky se taktéž ještě dočkaly vstřelené branky. O tu se postarala TEREZA SYSLOVÁ, která snižuje na 3:9! Asistence: Tereza Pitterlingová.

58:21
    Lvice se málem dočkaly desátého zářezu, ale nakonec z toho nebylo nic. Červová nakonec nemusela ani zasahovat.

58:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:54
    Devátá branka Chodova je na světě. Hostující hráčky předvedly rychlou akci, kterou zakončila přesně k tyči MARTINA ŘEPKOVÁ. Bez asistence.

57:33
    Christiánová musela zasahovat proti střele jedné z domácích z poměrně slušné vzdálenosti.

56:06
    Florianová zůstala na zemi, ale vypadá to, že po uklouznutí bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.

55:13
    Je před námi posledních pět minut třetí třetiny. Dočkáme se ještě nějaké korekce skóre?

54:40
    Chodovu se přesilovka příliš nevydařila. Domácí Panthers se ubránily velmi dobře a hostující hráčky do ničeho nepustily.

54:00
    Domácí florbalistky získaly míček a našetřily poměrně dost cenných vteřin z vyloučení Miklíkové.

53:35
    Oddechový čas pro FAT PIPE Florbal Chodov.

53:04
    Lvice začaly přesilovou hru aktivně, ale nyní se obraně domácích podařilo osvobodit a vyhodit míček až k brance Christiánové.

52:40
    Vyloučení v týmu Panthers Praha (Ivana Miklíková – 2 min., Sekání).

51:44
    Bude se vylučovat na domácí straně, Chodov hraje ve výhodě a kombinuje před brankou Panthers.

50:36
    Vávrová kombinovala s Řepkovou, ale nakonec ani jedna z nich nevystřelila.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Pitterlingová (Steinbachová), 45. Steinbachová (Florianová), 59. Syslová (Pitterlingová) – 11. Hanzlíková (Tožičková), 12. Plášková (Suchá), 12. Pekárková, 14. Tožičková (J. Vávrová), 14. Jůzová (Frantíková), 31. Preisslerová (Belicová), 39. Preisslerová (Tožičková), 41. Jiráková (Suchá), 58. Řepková, 59. Suchá (Svačinová)

Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Slaná, Jarešová, Tůmová – Steinbachová, Miklíková, Lupačová – Jelínková, Zittová, A. Nováková – Hošková.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Christiánová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Preisslerová, Řepková – Jůzová, J. Vávrová, Peštová – P. Beránková, Hanzlíková, Ka. Kellovská – Belicová.

Rozhodčí: David Bezucha, Michal Bezucha