Nitra – Ružomberok 0:0 (kon.) | Sereď – Trnava 3:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 4:2 (kon.)
Podbrezová – Žilina 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
4:2 (3:1)
AS Trenčín
Sobota 09.03.2019, 14:00Niké liga • 22. kolo

68
    Trenčín právě vstřelil branku!
    EMEKA UMEH dokázal využít svých parametrů a překonal brankáře Kiru, hosté opět dotahují na rozdíl dvou branek ve skóre!

55
    Michalovce daly gól! Náskok domácího týmu přeci jen narůstá. V tuto chvíli se o to svou druhou trefou v utkání postaral CHEICK ALAN DIARRA!

45
    Hosté se v úplném závěru první půle dočkali a snižují na rozdíl dvou gólů! Vlastní branku si vstřelil LAZARUS ROTA, gólman Kira inkasoval po 547 minutách!

32
    Michalovce daly gól! Tounkara byl s míčem zády k bráně a přihrával, CHEICK ALAN DIARRA následně prostřelil bezmocného brankáře Chudého a navýšil domácí náskok na tři góly!

23
    Michalovce daly gól! Domácí fotbalisté rozebrali obranu soupeře, po přihrávce od Kolesára zakončoval JOSÉ CARRILLO. Jeho střela mířila přesně k tyči, zastavila se až v síti!

17
    Michalovce daly gól! Výborné přihrávky od Žofčáka využil MAMADOU TOUNKARA, který obešel brankáře Chudého, následně míč poslal do odkryté branky, domácí celek jde do vedení!

Štěpán Slovák

Branky: 17. Tounkara, 23. Carrillo, 32. Diarra, 55. Diarra – 45. Rota (vla.), 68. Umeh

Karty:   54. Rota (MIC) – 53. Umeh (TRE), 69. Corryn (TRE), 87. Paur (TRE)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:16.
    MFK Zemplín Michalovce: Kira – Rota, Carrillo, Beskorovajny, Vojtko – Casado – Diarra, Danko (71. Trusa), Žofčák (C) (58. Kountouriotis), Kolesár – Tounkara (81. Zacharkiv).
    Náhradníci: Bieszczad – Kountouriotis, Grič, Trusa, Špiriak, Kolesár, Zacharkiv.

AS Trenčín: Chudý – Yem, Laczkó, Mašović (C), Skovajsa (46. Slávik) – Lamine – van Arnhem (46. Umeh), Čataković – Kvocera (69. Sleegers), Paur, Corryn.
    Náhradníci: Hrdlička – Sleegers, Umeh, Roguljić, Slávik, Kleščík.

Rozhodčí: Ochotnický – Pozor, Galo