Karviná – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Dukla Praha | 2:1 (kon.) |
Opava – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 4:0 (kon.) | | | Prostějov – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Vítkovice – Hr. Králové | 0:0 (kon.) |
Crystal Palace – Brighton | 1:2 (kon.) | | | Cardiff – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Bournemouth | 0:2 (kon.) |
Leicester – Fulham | 3:1 (kon.) | | | Newcastle – Everton | 3:2 (kon.) | | | Southampton – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Watford | 3:1 (kon.) |
Alavés – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Atlético – Leganés | 1:0 (kon.) | | | Barcelona – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) |
Getafe – Huesca | 2:1 (kon.) |
Bayern – Wolfsburg | 6:0 (kon.) | | | Dortmund – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Freiburg – Hertha | 2:1 (kon.) |
RB Lipsko – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Mohuč – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) |
Parma – Janov | 1:0 (kon.) | | | Chievo – AC Milán | 1:2 (kon.) |
Štrasburk – Lyon | 2:2 (kon.) | | | Amiens – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Dijon – Remeš | 1:1 (kon.) |
Monaco – Bordeaux | 1:1 (kon.) |
Nitra – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Sereď – Trnava | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Podbrezová – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Senica – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) |
Písek – Králův Dvůr | 1:3 (kon.) | | | Vyšehrad – Domažlice | 1:0 (kon.) | | | Převýšov – Dobrovice | 2:1 (kon.) |
Litoměřicko – Zápy | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Vltavín | 0:2 (kon.) | | | Ústí n/O – Olympia Radotín | 0:0 (odl.) |
Slovácko – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Zlín | 2:2 (4:3 po pen.) |
Sparta – Pardubice | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Brno – Příbram | 2:3 (kon.) |
Slovácko – Olomouc | 6:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Karviná | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Zlín | 2:1 (kon.) |
Sparta – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Brno – Příbram | 4:2 (kon.) |
West Brom – Ipswich Town | 1:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnem – Bielefeld | 5:1 (kon.) | | | Regensburg – Duisburg | 1:1 (kon.) | | | Darmstadt – Kiel | 3:2 (kon.) |
Aue – Paderborn | 2:1 (kon.) |
Lipany – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 1:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Lok. Košice | 0:0 (odl.) |
Bardejov – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Inter Bratislava | 2:1 (kon.) |
Venlo – Excelsior | 1:0 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 2:3 (kon.) | | | Eindhoven – Breda | 2:0 (kon.) |
Willem II – Graafschap | 3:2 (kon.) |
Marítimo – Moreirense | 3:2 (kon.) | | | Braga – Guimarães | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Sporting | 1:2 (kon.) |
Samara – Jenisej | 4:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Korona – Wisla Krakov | 2:6 (kon.) | | | Arka – Legia | 1:2 (kon.) |
Central Coast – Wellington Phoenix | 2:8 (kon.) |
konec
Partizán Bardejov
1:0
(0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
88
|
Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Peterson Silvino Da Cruz, prichádza Ľubomír Mezovský.
|
|
79
|
Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Juraj Pančík, prichádza Ladislav Almási.
|
|
75
|
Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Mikita Rocheu, prichádza Michal Horodník.
|
|
71
|
Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Dávid Belunek, prichádza Martin Dupkala.
|
|
68
|
Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Peter Katona, prichádza Róbert Stachura.
|
|
31
|
Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Lucas Henrique Dos Santos, prichádza Daniel Magda.
|
Branky:
90. Berežný
Rozhodčí: Partizán Bardejov
Diváci: 654
Karty: 32. Berežný (BAR) – 26. Ružinský (SAM), 40. Gabriel (SAM), 45. Kopičár (SAM) 63. Kopičár (SAM), 64. Gabriel (SAM) 26. Štrbák (SAM)
Neproměněná penalta: 45+1. Milunović (BAR), brankář Ružinský zneškodnil
Partizán Bardejov:
Gmitter – Berežný, Rocheu, Belunek, Kica (C), Človečko, Korijkov, Keresteš, Milunović, Katona, Micherda
Náhradníci: Čikoš-Pavličko – Dupkala, Stachura, Grohoľ, Horodník, Lukhanin
Trenér:
FC ŠTK 1914 Šamorín: Ružinský – Knotek, Lucas, Pončák (C), Pančík, Čunta, Štrbák, Peu, Kopičár, Diogo, Gabriel
Náhradníci: Hajdúch – Magda, Fuják, Almási, Pittner, Mezovský
Trenér:
Náhradníci: Čikoš-Pavličko – Dupkala, Stachura, Grohoľ, Horodník, Lukhanin
Trenér:
FC ŠTK 1914 Šamorín: Ružinský – Knotek, Lucas, Pončák (C), Pančík, Čunta, Štrbák, Peu, Kopičár, Diogo, Gabriel
Náhradníci: Hajdúch – Magda, Fuják, Almási, Pittner, Mezovský
Trenér:
Rozhodčí: Partizán Bardejov
Diváci: 654
Viktor Kalinács