Rusko – Česko 6:3 (kon.)
konec
Rusko
6:3 (1:0, 2:1, 3:2)
Česko
Sobota 09.03.2019, 13:30Zimní univerziáda • Skupina A
Partner:
     
    Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (15:54:37)
     
    Je dobojováno! Česká reprezentace v závěru utkání marně dotahovala svého soka, když v závěru otevřela svou hru a inkasovala klíčové branky. Do semifinále tak ze skupiny A postupuje Rusko, které doplní ze druhého místa Slovensko.
     
    Statistiky ve třetí třetině:

    Střely na bránu: 17 – 11
    Vyloučení: 0 – 1
     
    Konec zápasu.
     
    59:14
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ALEXANDER ŠAROV. Asistence: Ivan Laričev.
     
    58:58
    Oddechový čas pro hosty.
     
    57:55
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DANIL KVARTALNOV. Asistence: Andrej Čurkin.
     
    56:54
    Vyloučení v týmu Česko (Saňa – 2 min., držení).
     
    46:04
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DOMINIK KAFKA. Asistence: Tomáš Duda.
     
    45:17
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ BEZDĚK.
     
    42:41
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je IGOR RUDENKOV. Asistence: Bogdan Jakimov.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    Statistiky ve druhé třetině:

    Střely na bránu: 19 – 8
    Počet vyhraných vhazování: 17 – 13
    Vyloučení: 1 – 4
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:47
    Vyloučení v týmu Rusko (Laričev – 2 min., vysoká hůl).
     
    36:56
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PAVEL MEDVEDĚV. Asistence: Denis Orlovič-Grudkov.
     
    35:46
    Vyloučení v týmu Česko (Josefus – 2 min., hákování).
     
    32:26
    Vyloučení v týmu Česko (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Adamík.

    Michal Hladký

    Branky a nahrávky: 1. Orlovič-Grudkov (Kolgotin), 23. Ševčenko, 37. Medveděv (Orlovič-Grudkov), 43. Rudenkov (Jakimov), 58. Kvartalnov (Čurkin), 60. Šarov (Laričev) – 30. Kozák (Arnošt), 46. Bezděk, 47. Kafka (Duda)


    Rusko: Serebrjakov (Bogdanov) – Kudako, Krylov, Kamalov, Čurkin, Tichonov, Sorokin, Medveděv, Voronkov, Rudenkov, Jakimov, Džiošvili, Laričev, Kvartalnov, Orlovič-Grudkov, Kolgotin, Šarov, Misnikov, Ševčenko, Malcev
    Česko: Horváth (Pírs) – Saňa, Sedlák, Zdvořáček, Rulík, Bail, Duda, Bezděk, Adamík – Ballner, Krliš, Planý, Matějka, Josefus, Hložánek, Arnošt, Kafka, Matějček, Kolouch

    Rozhodčí: Erikson, Langin – Gegan, Zunde