Bologna – Cagliari 2:0 (kon.) | Frosinone – Turín 1:2 (kon.) | Inter – Spal 2:0 (kon.)
Sampdoria – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Sassuolo – Neapol 1:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 1:1 (kon.)
Bologna FC
2:0 (1:0)
Cagliari Calcio
Neděle 10.03.2019, 12:30 • Renato Dall´Ara, Bologna • Italská Serie A • 27. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 9:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:21. (14:27:19)

Fotbalisté Bologni s Ladislavem Krejčím znovu pouze na lavičce náhradníků slaví teprve druhé vítězství za dvacet kol, když zcela zaslouženě přehráli Cagliari 2:0. Skóre otevřel v prvním poločase z přísné penalty Pulgar, ze spousty šancí už se po změně stran prosadil pouze Soriano v 77. minutě.
    Také Sardiňané mohli dvakrát vyrovnat, ale hlavička João Pedra šla před přestávkou do břevna a ve druhém poločase vychytal další hlavičku brazilského útočníka na čáře brankář Skorupski.

90+4

90+3
    Sardinský klub ještě rozjíždí útok z vlastní poloviny, jenže nepovedené přenesení hry do autu jej o míč zase připravuje.

90+1
    Skorupski na čáře bez potíží chytá Ceppitelliho hlavičku o zem.

90+1
    Mattias Svanberg neuhlídal Srnu, tak ho na zemi stáhl za kotník. Je tu "krátký roh" pro Cagliari.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

89
    Cagliarský dirigent Barella rozehrál akci do strany na Darija Srnu, šestatřicetiletá letní posila z Doněcku se však po čáře neprosazuje.

87
    Lyncao Vojnovic vyvezl míč přes půl hřiště, obkličkoval tři protihráče, jenže pak vystřelil z dálky velice, velice nepřesně.

86
    Trenéři už provedli všechny povolené změny, což mimo jiné znamená, že český záložník Ladislav Krejčí stráví pátý zápas za sebou na lavičce náhradníků. Naposledy nastoupil na 16 minut proti Interu Milán.

85
    Také Siniša Mihajlović má dostřídáno: v dresu Bologni si potlesk fanoušků vychutnává odcházející Rodrigo Palacio, nastupuje Diego Falcinelli.

84
    Zasahovat musel Łukasz Skorupski, robinzonádou vyráží Pavolettiho střelu z dálky.

84
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Mattias Svanberg.

83
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Valter Birsa.

82
    Dnešní utkání sleduje 20 557 diváků.
    81. Palacio střílel po zemi, ofsajd se nekonal

81
    Hosté marně reklamovali ofsajd, přihrávka na Palacia byla regulérní. Argentinský útočník střílel nikým neatakovaný z 12 metrů a po zemi Cragna nepřekvapil.

79
    Chybná rozehrávka domácích málem pomohla Sardiňanům do šance, Pedrův přízemní centr však odkopl dobře pozičně postavený Danilo Larangeira.
    77. Roberto SORIANO - 2:0