Bologna – Cagliari 2:0 (kon.) | Frosinone – Turín 1:2 (kon.) | Inter – Spal 2:0 (kon.)
Sampdoria – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Sassuolo – Neapol 1:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 1:1 (kon.)
Inter Milán
2:0 (0:0)
Spal
Neděle 10.03.2019, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 27. kolo

Žluté karty: 3:5. (17:05:19)

Dnešní zápas je u konce a nakonec z něj domácí favorité Interu Milán odchází jako vítězové. O svém triumfu rozhodli ve druhém poločase, když se nejprve trefil v 67. minutě Matteo Politano a na něj navázal v minutě 77. Roberto Gagliardini. Domácí tak berou tři body a bojují stále o nejvyšší příčky, naopak Spal je v problémech a bude mít co dělat, aby Serii A udržel.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

90+5

90+5
    V poslední minutě nastaveného času se hosté ještě dostali k rohovému kopu, ale z toho už nic nevytěžili. Sudí poté hvízdl do píšťalky a zápas ukončil.

90+4
    Zápas se již pouze dohrává a ani Spal se nikam nežene. Míč si vyměňují obránci hostujícího celku mezi sebou a Inter nijak nenapadá.

90+2
    Žlutou kartu dostává Andrea Ranocchia (Inter Milán).

90+2
    Ani z něj domácí neuspěli a Spal mohl jít do brejku. Míč si vzal Jasmin Kurtić, jenže byl stažen k zemi a bude následovat žlutá karta.

90+1
    Z přímého kopu hráči Interu trefili pouze zeď, od které se míč odrazil za čáru a bude následovat rohový kop.

90
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává Francesco Vicari (Spal).

89
    Rychlý brejk Interu končí na hranici pokutového území pouze za cenu faulu.

88
    Spal se snaží alespoň o korekci výsledku, ale zatím mu není přáno. Vybojoval rohový kop, ale ten pouze prolétl celým pokutovým územím.

85
    Další centr do vápna hostů obrana Spalu odvrací hlavičkou.

84
    Inter kontroluje hru a nevypadá to v závěru duelu na žádné komplikace.

83
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Mirco Antenucci.

81
    Fotbalisté Spalu už to budou mít nyní hodně těžké. V posledních minutách se Inter zvedl. Spal to bude muset totálně otevřít, aby mohl pomýšlet alespoň na nějaký úspěch.
    78. Roberto GAGLIARDINI - 2:0

78
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A z ničeho nic je to 2:0. Střela zpoza vápna se dostala k ROBERTU GAGLIARDINIMU, který se s ničím nepáral a z první napálil míč přesně k tyči.

77
    Zkrácený roh zahrávali domácí, ale centr byl odvrácen na klasický rohový kop. Z toho si Inter nevypracoval žádnou šanci.