Ostrava – Chodov 5:6 (po pr.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 3:10 (kon.) | Bohemians – Sparta 4:6 (kon.)
Střešovice – Vítkovice 0:6 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:6 (1:2, 1:2, 3:1 - 0:1) Stav série: 2:2
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 10.03.2019, 17:00 • ČPP Aréna • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je z mé strany pro tuto chvíli vše a přejí hezký zbytek večera. (19:08:13)

Skončilo nám čtvrté čtvrtfinále mezi Ostravou a Chodovem, které rozhodlo o tom, že se série ještě jednou vrátí do Ostravy, neboť Chodov dokázal v prodloužení zásluhou Marka Švajného vrátit sérii do Prahy za nerozhodného stavu 2:2.

Střely v prodloužení na bránu: 1 – 3.

Nejlepší hráči: Patrik Posselt (Ostrava) – Tom Ondrušek.

62:59
    62:59 Marek ŠVAJNÝ - 5:6

62:59
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chyba domácích, která rozhoduje zápas! Kličkou do pravé strany překonává Laju po individuální akci MAREK ŠVAJNÝ. Bez asistence.

62:08
    Chodov teď uzavřel Ostravu na jejich polovině a snaží se rozhodnout kombinační hrou.

61:15
    K zakončení z této standardní situace nedošlo.

61:08
    Volný úder pro domácí hráče.

60:42
    Za Lajou teď zazvonila tyč!

60:01

Střely na bránu ve třetí třetině: 6 – 2.

Následovat tak bude desetiminutové prodloužení, které pokud nerozhodne tak se pojedou potřetí nájezdy.

60:00

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny. Vypadá to, že uvidíme třetí prodloužení v této sérii.

58:44
    Vošta minul bránu. Tohle byla zajímavá příležitost.

57:30
    Laja teď znovu podržel FBC.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:18
    Michal Sládek minul odkrytou bránu!

55:58
    Ostrava je kompletní a oslabení přežila.

54:55
    Laja si došel pro míček za svou bránu a vyhazuje ho před branku soupeře. Pošetřil tak drahocené sekundy.

54:25
    Domácí získali míček a vyhazují ho k bráně hostí. Získavají tak čas.

53:58
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Aleš Zálesný – 2 min., Hrubost).

53:00
    Oba týmy pokračují v aktivní hře a chtějí rozhodnout ještě v základní hrací době.
    51:54 Filip HRABAL - 5:5

51:54
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Znovu máme vyrovnáno! Přízemní střelou překonává Baráka v bráně Chodova FILIP HRABAL. Asistence: Jiří Juhaňák.

51:45
    Ostravští to zkouší znovu od své brány.

51:20
    Jan Daniš zkoušel před Barákem dorážet. Chodovský gólman byl ale rychlejší než ostravský hráč a míček schoval do svých rukou.

50:01
    Domácím hráčům se už čas na vyrovnání krátí. Už jim nezbývá ani deset minut.

49:05
    Domácí fanoušci znovu ženou své borce za vyrovnáním.

48:40
    Stále sledujeme hodně aktivní hru z obou stran. AKce střídá akci na obou stranách.

47:50
    Ostrava tak musí znovu dotahovat jednobrankovou ztrátu.
    47:39 Daniel MAXA - 4:5

47:39
    Domácí hráči se z vyrovnání mohli radovat pouze dvaatřicet vteřin. Nenápadnou střelou z levé strany překonává Laju DANIEL MAXA. Asistence: Marek Matejčík.
    46:57 Jakub MENDREK - 4:4

46:57
    A máme srovnáno! Tvrdou střelou z dálky prostřelil vše co mu stálo v cetě JAKUB MENDREK. Asistence: Filip Hrabal.

46:30
    Hra se nám teď znovu přelévá ze strany na stranu. Opět sledujeme pasáž hry, která je bez nějaké většího zakončení.

45:35
    Hra je teď přerušena. Barák tam dostal naloženo do ruk.

44:30
    Nyní měl Chodov obrovské štěstí! Výborným zákrokem ho podražel Barák.

44:05
    Chodov dobře brání a nepouští ostravské hráče k jejich bráně.

43:20
    Ostravě se teď daří držet míček na polovině Chodova. Zatím se ale k vážnější střela její hráči nedostali.

42:00
    Dnešní utkání sleduje 255 diváků.

41:45
    Rázem tak máme v poslední dvacetiminutovce zaděláno na drama. Jsou si toho vědomi i fanouci, kteří mohutně své hráče povzbuzují.
    41:04 Jiří BAUER - 3:4

41:04
    Ostravě se to povedlo a využila přesilovou hru. Střelou z dálky překonává Baráka JIŘÍ BAUER. Chodovský gólman měl před sebou dost hráčů a tak míček směřující do své brány neviděl. Asistence: Matyáš Šindler.

40:01
    Ostrava pokračuje v úvodu třetí fáze v přesilové hře.

40:01

Střely ná bránu ve druhé třetině: 4-7.

Druhá třetina začne přibližně v 18:22.

Skončila nám druhá třetina, ve které jsme viděli znovu tři branky. Dvě na straně Chodova, jednu na straně domácích. Hosté tak před poslední třetinou vedou ve čtvrtém čtvrtfinále o dvě branky 4:2.

40:00

39:46
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Matejčík – 2 min., Zdržování hry).

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:09
    Laju teď provětral Kašovský. Ten ale jeho pokus viděl a neměl tak sebemenší problémy.

36:37
    Ostravě je pískáno hra vysokou holí. Míček pro Chodov.

35:50
    Chodov drží míček a zakládá další akci od vlastní brány.

35:05
    Ostravští florbalisté teď získali dá se říct křídla. Na hřišti jsou teď hodně aktivní.
    34:05 Jan KŘIVA - 2:4

34:05
    Tak přeci vidíme končně i gól. Přízemní střelou z levé strany z dálky překonává Baráka JAN KŘIVA. Asistence: Marek Lipový.

32:00
    Hra má spád, oba týmy předvádějí hodně útočný florbal. Zatím ale pořád se trápí v zakončení.

30:56
    Sládek Baráka přízemní střelou vůbec nepřekvapil. Ten byl u své tyče připraven.

30:52
    Ten ale stejně jako Ostrava před chvíli jen míček na druhé straně odevzdal.

30:48
    Nepřesná přihrávka a následná rychlá kombinace pro Chodov.

30:38
    Rozehrávka z rohu pro Ostravu.

30:05
    Dostali jsme se už do druhé poloviny zápasu.

29:59
    Šebesta z volného úderu to zkoušel z dálky. Trefil jen připravené obránce Chodova.

29:44
    Přišla z toho jen zbytečná ztráta míčku a šance pro Ostravu.

29:39
    Chodov teď bude rozehrávat z rohu hřiště.

29:05
    Oba týmy předvádějí kombinační hru. Akce střídá akci, jen co tomu chybí jsou stále finální střely.

27:55
    Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Chce to více klidu ve finálních přihrávkách.

27:10
    Další pohotová rychlá akce Chodova, která skončila jen střelou vysoko za mantinely.

26:00
    Domácí teď rozehráli volný úder, z kterého ale vůbec nevystřelili na soupeřovou bránu.

24:55
    Hrabal připraveného Baráka nepřekonal.

24:30
    Hosté jsou v druhé třetině rozhodně lepší a to se taky projevuje na předvedené hře.
    24:05 Martin ŘEZÁČ - 1:4

24:05
    Chyba v rozehrávce znamná rychlou protiakci na druhé straně a gól v ostravské síti. O ten se postaral MARTIN ŘEZÁČ. Asistence: Marek Švajný.

24:00
    Domácí se nevzdávají a snaží se míčkem dostat dopředu.
    23:23 Marek VÁVRA - 1:3

23:23
    Hostujícímu týmu teď vyšla kombinace před brankou Ostravy. Ondrušek našel MARKA VÁVRU, který zakončuje za záda Laji. Asistence: Tom Ondrušek.

23:07
    Přetahovaná o míček ve středu hřiště končí balónkem v autu.

22:55
    Menší strkanice v rohu u Lajy. Rozhodčí vše uklidňují bez vyloučení.

22:30
    Oběma týmům se kombinační hra příliš nedaří.

22:08
    Matejčík teď vybojoval míček, potáhnul si ho po levé straně za bránu Ostravy. Tam mu je ale pískán útočný faul.

21:47
    Obraz hry se nám stále nezměnil oba týmy ve finálních přihrávkách kazí.

21:20
    Šindler teď byl poslán k zemi. Je tak pískán faul hostujícímu týmu.

21:05
    Úvod druhé třetiny je zatím hodně rozpačitý a plný nepřesností.

20:38
    Nepřesná přihrávka přihrála míček na hokejky Chodova. Ten ale o něj hned vzápětí přišel.

20:20
    Ti se okamžitě s míčkem snaží kombinovat.

20:01
    Na buly ve druhé třetině úspěšnější domácí florbalisté.

20:01

Skončila nám první třetina, ve kterém jsme viděli zatím tři branky. Chodov se v ní nejprve zásluhou Maxy dostal do vedení. Z vedení se ale neradovali hostující hráči příliš dlouho. Za dvě minuty se povedlo vyrovnat Zálesnému. Chodov se ale v první třetině dokázal ještě jednou vrátit do vedení, když špatnou rozehrávku domácích potrestal Ondrušek.

Střely na bránu v první třetině: 6 – 7.

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:20
    Domácí to zkoušeli kombinačně, k zakončení se ale nedostali.

17:30
    Hra nám teď mírně upadla, nevidíme příliš šancí na jedné či druhé straně.

16:50
    Matejčík střelou z první trefuje pouze blok domácích obránců.
    15:16 Tom ONDRUŠEK - 1:2

15:16
    Hosté přesilovou hru využívají. Po přihrávce Martina Pražana se k míčku dostal před bránou TOM ONDRUŠEK, který přesnou střelou překonává Laju. Dokázal tak potrestat chybnou rozehrávku domácích. Asistence: Martin Pražan.

14:42
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Michal Sládek – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

14:17
    Signalizovaná výhoda pro Chodov! Ti tak budou hrát přesilovou hru. Okamžitě to zkouší v šesti.
    13:27 Aleš ZÁLESNÝ - 1:1

13:27
    O vyrovnání se postaral střelou z levé strany od mantinelu přesně na protější tyč ALEŠ ZÁLESNÝ. Asistence: Jiří Bauer.

12:01
    Domácí se nevzdávají a snaží se o kombinaci.
    11:08 Daniel MAXA - 0:1

11:08
    Po zpětné přihrávce z levé strany v rohu za brankou se prosazuje křížnou střelou DANIEL MAXA. Asistence: Ondřej Vošta.

10:01
    První třetina se nám přehoupla do své druhé poloviny.

09:20
    Laja teď podržel svůj tým výborným zákrokem.

08:50
    Začíná se nám přiosťovat. Je k vidění docela dost drobrných zákroků, rozhodčí zatím nevylučují.

07:50
    Ale ani oni nedokázali ze standardní situace včas zakončit.

07:39
    Volný úder si teď zahrají domácí.

06:50
    Volný úder pro Chodov teď žádné nebezpečí nepřinesl.

06:10
    Domácí hráči s míčkem tak dlouho kombinovali až o něj přišli.

05:30
    Hra se nám teď přesunula do prostředka hrací plochy, k vidění je opět mnoho nepřesností na obou stranách.

04:10
    Mikeš na Laju přízemní střelou nevyzrál. Ten byl ve své bráně připraven a pohotově zakročil.

03:15
    Šindler teď předvedl skvělý obranný zákrok proti střele jednoho z hostujících hráčů.

02:25
    Do první větší šance se dostal ostravský útočník Filip Hrabal. Barák si ale s jeho pokusem poradil.

01:30
    Na obou stranách se nám množí nepřesnosti v přihrávkách.

00:50
    Chodov do tukání vlétl a je hodně aktivní. Hostujícím hráčům se daří držet míček na florbalkách a kombinovat s ním.

00:01
    Na buly v první třetině byli úspěšnější domácí.

00:01

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Kuczera – Juhaňák, Zálesný, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Švajný, Podhráský, Doubek – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Pražák, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Krbec.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl.

Utkání budou řídit Jakub Nábělek a Radek Štengl. Zápas začíná v ČPP aréně v 18:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.

Tato čtvrtfinálová série je zatím obrovsky vyrovnaná. V prvním utkání vyhrál Chodov o jedinou branku, když do posledních sekund zápasu odolával závěrečnému tlaku Ostravy. Druhé a třetí utkání skončilo remízou a rozhodovat museli až samostatné nájezdy.
    V dnešním zápase tak Ostrava může vybojovat matchball a nebo Chodov to nedovolí a vyrovná stav série a do Ostravy se tak ještě jednou podívá v šestém utkání.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Vítáme vás u sledování online přenosu ze čtvrtého čtvrtfinále play-off Tipsport Superligy, ve kterém vám přiblížíme dění ze série FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FAT PIPE Florbal Chodov. Utkáním vás provede Michal Chadim.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

MCh

Branky a nahrávky: 14. Zálesný (J. Bauer), 35. Křiva (Lipový), 42. J. Bauer (Šindler), 47. Mendrek (Hrabal), 52. Hrabal (Juhaňák) – 12. Maxa (Vošta), 16. Ondrušek (Pražan), 24. M. Vávra (Ondrušek), 25. Řezáč (Švajný), 48. Maxa (Matejčík), 63. Švajný

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Posselt, J. Bauer, Kuczera – Juhaňák, Zálesný, Hrabal – Šindler, Eichner, Daniš – Sládek, Mendrek, Křiva.

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl