Brozany – Velvary 1:2 (kon.) | Jirny – Karlovy Vary 0:0 (zruš.) | Štěchovice – Benešov 2:1 (kon.)
SK Sokol Brozany
1:2 (1:1)
TJ Slovan Velvary
Neděle 10.03.2019, 14:30 • Hřiště SK Sokol Brozany • Česká fotbalová liga • 18. kolo

Ode mne z Brozan je to pro dnešek vše. Přeji vám hezký zbytek nedělního dne. (16:21:47)

Domácím se tak o něco více zkomplikovala cesta za záchranou v třetí nejvyšší české soutěži, když hned na startů půle ztratili body, byť zejména v prvním poločase se jim dařilo. Zatímco hosté ještě více upevnili svou pozici ve středu tabulky.

Druhá půle už spíše patřila hostujícímu celku, kterému se povedlo dostat do vedení a posléze jej i udržet. Brozany se velmi snažily o vyrovnání, ovšem k zakončení jim vždy chyběl malý kousek proti organizované velvarské obraně.

90+2

90+1
    Míč ovšem branku přeletěl a Lipš jej zachytil za vlastní sítí. Nasměroval ale svůj tým k závěrečnému útoku.

90+1
    Utkání se již dohrává před brankou Lipše. Velvary se ještě pokusí zahrozit z rohového kopu.

90
    Hlavní sudí nastavuje jednu minutu!

90
    Další slibný pokus Velvar zachytil do svých rukavic Lipš.

89
    Marek Polák si dokázal ubránit dotírajícího Bendu a udržel míč ve středu hrací plochy. Už ne však na jejím obvodu, díky čemuž Brozany vhazovaly z outu.

88
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Jan Pospíšil.

87
    Velmi přetažený roh si vzal pro sebe Jiří Stehlík. Při zpracování míče jej ale poslal mimo hřiště, načež Měsíček odkopával.

85
    Dlouhými nákopy se snaží Brozany dostat před soupeřovu branku. Při jejich přejímání ale drhne domluva mezi hráči, což zamezuje dalšímu pokračování akcí domácího týmu.

83
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Vít Pavlíček, přichází Michal Doležal.

82
    Žlutou kartu dostává Damián Farkaš (Sokol Brozany).

81
    Po nějaké době se Velvary opět dostaly na soupeřovu polovinu. Jsou však držené příliš daleko od brozanské branky, na kterou nemají šanci vystřelit.

80
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Ladislav Vopat, přichází Miroslav Müller.

80
    Do zakončení se dostal Tomáš Bubeníček. Jeho daleká střela ale nemířila vůbec přesně. Kromě branky totiž míč ještě přelétl ochrannou síť nad Měsíčkovou svatyní.

79
    Jaroslav Kafka nasměroval míč do volného prostoru před brankou Lipše. Nenašel však žádného ze svých spoluhráčů, naopak Damián Farkaš sprintem zaútočil na opačné straně.