Brno – Olomouc 5:5 (kon.) | Ostrava – Zlín 2:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:1 (2:1)
FC Zlín
Pondělí 11.03.2019, 11:00 • J.Šoupala 6,O-Poruba UMT • Juniorská liga – Morava • 20. kolo

To je z mé strany pro tuto chvíli vše a přejí vám hezký zbytek pondělního dne. (13:00:11)

Ostrava to zvládla a ubránila náskok z prvního poločasu. Poráží tak Zlín těsným rozdílem 2:1. Oba celky měli ve druhém poločase několik šancí, ať už domácí na navýšení, tak Zlín na vyrovnání. Ani jedna z těchto příležitostí ovšem gólem neskončila.

90+2

90+2
    Červenka z hranice vápna střílí hodně vedle.

90+1
    Jedna z posledních šancí. Standardní situace z levé strany v blízkosti pokutoého území.

89
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tkadlec, přichází Bykhovskyi.

89
    Zlínu už moc času nezbývá. Čas se mu krátí. Sice drží míč, ale k zakončení se teď dostat jeho hráči nedokážou.

87
    Zlín teď opět zatlačil domácí před jejich vápno a je aktivní.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Kolář.

85
    Další kombinační akce, kterou odvrátili hosté pouze za cenu dalšího rohového kopu.

83
    K zakončení se ale domácí nedostali.

82
    Baníkovci teď budou zahrávat rohový kop.

80
    Jejich snažení ale končí útočným faulem.

79
    Zlín teď kombinuje před vápnem Ostravy a snaží se s míčem něco vymyslet.

78
    Žlutou kartu dostává Nečas (FC Fastav Zlín).

77
    Rozhodčí si oba zkontroloval, ti po chvilce sami vstali.

76
    Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet Buchta a jeden ze zlínských hráčů.

73
    To jsou věci! Rychlý brejk po kterém se dostal centrovaný míč na malé vápno před bránu Budinského, kde stal jeden ze zlínských hráčů. Ten ale z pětky branku přestřelil!

72
    Rychlý protiútok na druhé straně neměl nijak nebezpečný. Míč doputoval do rukavic Šišky, který bude zakládat další šanci Zlína.